Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama...1

mam male dziecko czy utrzymam kolejną ciążę?

Polecane posty

Gość mama...1

...pierwszą ciążę prawie calą przeleżalam. Moj synek ma roczek,a ja 30 na karku,mysle o kolejnym dziecku,tylko boję się,czy sobie poradzę,jeśli się to powtorzy.Czy jest regulą leżenie w drugiej ciąży? Bo jeśli tak to chyba jeszcze poczekam i zajmę się małym.Boję się,że nie będę mogła się nim zająć.....czy ktoraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza ciaze przchoszilam rewelacyjnie , druga to byla koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...1
gabi, czyli to nie regula.....a kto się zajmował irwszym dzieckiem? Musialaś leżeć? I ile mialo pierwsze jak zaszlas w kolejną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam
straciłam ciążę,bo jednak nie da się leżeć przy maluchu, czekam,az poślę Alanka do przedszkola,a latek mam 32 więc pasuje się streszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze mialo 5 lat jak zaszlam w drudą ciąze natomiast w 10 tyg okaazalo sie ze plod obumarl, ale objawy mialam dalej jak na ciaze a przez ten czas zajmowalam sie dzieckiem sama , maz w przcy , jak przychodzil to pomagal ale coz tu pisac , moje dziecko juz jest odchowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...1
Gabi,to przykre przezycie :( sama poronilam pierwsza ciaze,tyle,ze nie mialam czyszczenia. czyli nadal masz jedynaka, planujesz jeszcze dziecko? Ja bym chciala,ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×