Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Halibari

Prezent dla 30 latka na urodziny-poznanego niedawno

Polecane posty

Gość soti
Nie wiem jak wy ale ja nie chciałabym od faceta z którym się spotykać dostać własną karykaturę:) to średni pomysł, już lepiej pomyślec o jakiś bajeranckich kosmetykach, np do masażu typu...kamasutra ( mozna kupić na secret place w Warszawie). Przecież prezent może być odrobinę pikantny, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może książka po prostu z jego rocznika? W Empiku kupisz "Wyjątkowy rocznik ..." to bardzo fajna pamiątka i taki skok w młodzieńcze lata, przypomnienie ulubionych zespołów muzycznych, sportowych, zabaw, gier, filmów itp Bardzo fajna rzecz www.empik.com/ksiazki/poradniki/ksiazki-pamiatkowe,310702,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcanka
ciekawe te książki "rocznikowe" Bardzo ciekawe i niedrogie , można pomyśleć o nich pod choinkę sama bym sie z takiej ksiazki ucieszyła :) Zresztą mój "wyjątkowy rocznik 1984" jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może relaks w spa jako prezent ? Kupiłam mojemu i był bardzo zadowolony. Mój kochany dużo pracuje i taki relaks mu się przydał. http://www.samui-spa.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
HEJ! Przesyłam propozycje na 30. urodziny - prezenty, które są jednocześnie oryginalne i śmieszne, a zarazem pożyteczne. Życzę miłego oglądania :) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/30-tka/218 P.S. Wysyłka tego samego dnia lub odbiór osobisty tego samego dnia w Warszawie w naszym sklepie w Hali Kopińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz alkomat fajny prezent. przepisy sie zmienily, ze kazdy kierowca chetnie bedzie posiadal w szufladzie. polecam expertmarket.pl. ja kupilem al8000 i mam kalibracje przez 24 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Polski Fiat 126p, rocznik 1984 lub 1985 po Face liftingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×