Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka180cm

mam 180 zm wzrostu i kozaki z obcasem 7 cm

Polecane posty

Gość aneczka180cm

Hmm kupilam sobie kozaczki z takim wysokim obcasem :P. I teraz sie zastanwiam czy kurde nie bede w nich tak \"dziko\" wygladac bo wowczas mam 187 dm wzrostu... troche sie glupio w nich czuje ale jak coraz czesciej je zakaldam to sie zaczynam powoli przyzywyczajac.. co prawda nozka w nich wyglada super i w ogole estetycznie , buty sa wygonse bardzo, ale nie wiem czy niepowinnam ich odlozyc w kat ze wzgledu na wzrost? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god ...
wspolczuje takiego wzrostu ... ty to chyba zkoszykarzami lub siatkarzami musisz sieumwaiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez z Ciebie.
wielka kobyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że nie powinnaś ich odkładać na bok ;) To, że jesteś wysoka, czyli po prostu rzucająca się w oczy, to atut. Nie jesteś przeciętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj tych kretyństw co ludzie wypisuja. Mozna miec 180 cm wzrostu i byc bardzo kobiecą. Ja mam 179 (a na niektorych miarkach 181) i na brak powodzenia nie narzekam. Wiec nie przejmuj sie, badz soba i ładnie wygladaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggggga
Jezu co za kretyni się wypowiadaja na tym forum, wysoki wzrost to atut a nie jakies popierduły ginące w tłumie!! Po co to się odzwyać wogóle? Z zazdrości pewnie niewyrośnięci gargamele!! I nos te buty! Pokaż im że Cie widać, ze idziesz i ze masz ich wszystkich gdzieś!!! O i takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jakbym zobaczyła na ulicy taką wysoką dziewczynę w butach na takim wysokim obcasie to bym sobie pomyślała, że widać, że nie ma kompleksów i że nie próbuje maskować swojego wzrostu :) Mnie trochę śmieszy jak facet jest niski i nosi buty na takiej lekkiej koturnie :P Niby normalne ale jednak je tak dobiera, żeby miały trochę wysoką podeszwę :P Mój Ukochany ma 190 wzrostu, więc nawet jak założysz obcasiki to jesteś niższa od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by się podobało
Czasami np. w Galerii Mokotów widuję wysokie, odstawione laski na obcasach - wyglądają jak modelki, pozytywnie wyróżniają się na tle reszty. Ja mam 170 cm i czasami szaleję z 14 cm obcasem, fajne uczucie patrzeć na facetów z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsf
wysoka, ale czy szczupla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś i nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DByloyNaDjXBweJigAjdu9fF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×