Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Skąd się biorą Singielki?

Polecane posty

Czy niektóre czują niechęć do mężczyzn, czy zostały skrzywdzone, czy szukają ideału, który w zasadzie nie istnieje, czy... ? No właśnie jakie są powody? Przecież \"pół światu tego kwiatu\". Można wybierać przebierać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focieeeeeee
chyba na odwrot...to faceci moga sobie wybierac....wy dostajecie tych co was wybrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinaaaa czarownica
biorą się z końca ojca i środka matki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyły się czasy, że tylko faceci zabiegali o względy Pań. Teraz Panie wybierają, uwodzą i dokonują selekcji. W końcu mamy równouprawnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focieeeeeee
pfff selekcji to wy mozecie sobie przeprowadzac ale tak to facet decyduje o wszystkim...mozesz sobie tupać nóżką ale tak było i tak jest....Jak sie facetowi nie podobasz to święty Boże nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi dobrze samej. Mogę robić co chcę i kiedy chcę. Nie muszę po męczących zajęciach pędzić na randkę do kina. Mogę w spokoju wrócić do domu i odpocząć. Przesypiam całą noc i nikt nie wysyła mi smsów o północy z tekstem: \"kocham cię\". Szczególnie skrzywdzona nie jestem, nie czuję niechęci do mężczyzn, ale nie brakuje mi ich towarzystwa. Ideału może nie szukam, ale chciałabym, żeby mi odpowiadał pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myslalam jak Katis
ale znalazl sie ideal, ktory nie kaze mi latac wieczorami a randki i inne, nie wydzwania w srodku nocy. I wlasciwie moje zycie zmienilo sie tylko pod tym wzgledem, ze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×