Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusia21

//pytanie do dośwaidczonych//

Polecane posty

Gość Lusia21

ile dni od STOSUNKU musi minąć aby doszło do zagniezdzenia i zaczał wzrastac poziom hcg??? ktoś moze mi to wyjaśnic bo chce zrobić test krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagniezdzenie około 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia21
tylko ile dni od stosunku dochodzi do zagniezdzenia prosze napiszcie bo nigdzie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od stosunku to Ci nikt nie powie, bo chyba nawet najbardziej doświadczony lekarz nie da rady przewidzieć... Implantacja zaczyna się średnio od 7 do 10 dnia od momentu zapłodnienia. Często jest tak, że kobieta to czuje jako ucisk, lekki ból, kłucie w podbrzuszu. Czasem dochodzi do plamienia, w śluzie mogą pojawić się charakterystyczne nitki krwi, ale to nie reguła. Od momentu stosunku nie da się wyliczyć, bo nie wiadomo czy stosunek był płodny czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia21
wiec z kad mam wiedziec kiedy zrobic test krwi zeby był 100% wiarygodny mineło juz 14 dni od stosunku a od 13 dni niemam okresu a zawsze miałam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia21
nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to nie ciąża
bo wychodzi z tego ze 14 dni od stosunku a 13 dni spózni ci sie okres bardzo możliwe że kiedy miałaś ten stosunek to raczej nie były to dni płodne a okres spóznia sie nie tylko z powodu ciąży głównie badanie krwi lub test ciążowy tzreba zrobic najwczesniej w dniu spodziewanej miesiączki a ty ten dzień miałaś już 13 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia21
czy moze jeszcze ktoś sie wypowiedziec?? czy moge zrobic juz ten test krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrobić,ja robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką i wyszło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×