Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia-P

wykrzycz tu co chcesz!!!

Polecane posty

Gość brukselkaa
jak wiesz to nie mow ;-) ps.ale chyba jednak nie wiesz,nikt do wawy sie nie przeprowadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
Kochamm Cię Adasiuuuuuuuuu noooo ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś od a jaaaaaa
A ja Ciebie nie, i mam Cię gdzieś. Monika ma lepsze cycki i zawsze połyka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nistery
cholera mnie bierze jak widzę tą dziwkę która próbuje mi chłopaka odbić! Wypierdalaj SUKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczcerze
a ja chce w koncu sexu!!!!!!!!!!!!!! no i jeszcze kurwa bedzie chory....szlag mnie trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksofna30
Tęsknie za Tobą gliniarzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka30k
Za 5 dni kończe 34 lata:(NIe CHCE być stara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i chce wibrator na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmm...
Nienawidzę mojej durnej szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka30k
nie do bijać mnie tekstami na temat 30-tek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-84zg
Nie chce zeby mnie dzisiaj ktos odwiedzal. A zwlaszcza Ewelina, Moja niby "Przyjaciolka" materialistka. NIeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-84zg
dupa ze mnie ze nie potrafie jej odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka30k
prosiłam:)ale On mi kupił serum ujędrniające ciało:( BUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeni Jak kasy brak to znaczy że zakupy się udały :D Ja ostatnio biegałam po sklepach z prędkością światła...grzechem było nie wydać \"KILKU\" euraków ;) ale wrócę tam w styczniu :D Może i powiem ;)... jak mi Julek podpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgosia
NIE WIEM ILE JESZCZE MAM SIŁY , WIĘC NIECH MI KTOŚ WRESZCIE POWIE CO ROBIE ŹLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczis769
potrzebuje faceta ktory bedzie mnie kochal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegralam zycie
chuj w dupe, mam szystkiego dosc, chce mi sie rzygac rzeczywistoscia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lublinie
jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×