Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malamipop

na uczelniach panstowowych studiuja tylko biedacy

Polecane posty

Gość malamipop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak sobie tlumacz
to ze sie na panstwowa nie zalapales/as i za to zeby ktos zechcial cie uczyc musisz placic:P Studencu panstwowych uczelni wydaja kase na przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
tych z prywatnych stac na nauke i przyjemnosci i nie musza siedziec w weekendy na kasie w lidlu jak panstowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniacz prowokacji
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM Wawa
wypraszam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak sobie tlumacz
widze ze koniecznie musisz sobie podniesc swoja samoocene:P jak widzisz ja nie siedze na kasie w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
bo stoimy na tej kasie w Lidlu od poniedziałku do Piątku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
ja nigdzie nie studiuję,jestem na to za tępa,wolę tanie wino i przygodny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
to nie jest prowokacja, takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdź na parking
pod moją państwową uczelnię zobaczysz jacy biedacy tam studiują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak sobie tlumacz
skoro takie jest twoje zdanie to powiedz mi dlaczego mialabym placic za studia skoro zdalammature bardzo dobrze i dostalam sie na wymarzone studia?? ktore wcale do latwych nie naleza i prywatne uczelnie nawet ich nie maja w swojej ofercie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddbdbdbffbxfgbfgbngfbn
nic dziwnego,że musisz płacić za studia! Jesteś tak pusta, że aż dziw bierze, że też będziesz mieć wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia misia
a na prywatnych uczelniach studiują tylko debile , co za kasę mają dyplom, ćwierć inteligenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
chcoiazby dalatego,ze na prywatnych sa mniejsze grupy, wiecej mozna zrobic na cwiczeniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejna
na państwowych uczelniach studiują zdolni, ambitni, pracowici...odwrotność uczelni prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
kiepska prowokacja... A ciekawe kto ma lepsze perspektywy na pracę... Lekarz po państwowej Akademii Medycznej, czy po prywatnej uczelni...;) Ja bym wolała iść do takiego po uczelni państwowej, przynajmniej wiem że ma więcej wiedzy niż ten, co nieraz zapłacił za zdanie egzaminu na uczelni prywatnej... Niestety taka prawda...znam sporo osób z uczelni prywatnych i tak właśnie często sobie radzą... Choć nie potępiam uczelni prywatnych...Gdybym sie nie dostała na państwową to tez bym może poszła do prywatnej, ale niektóre zawody niestety wymagają troszkę więcej wysiłku już na etapie edukacji... No i pracodawcom też często nie jest to obojętne niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
bżydze się uczelniami państwowymi, Biedrąkami, Lidlami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
nigdzie się nie dostałam więc tatus opłacil mi prywatną podrzędną szkołę wyższą-po jej skonczeniu bedę woźną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
Jedynym minusem mojej sytuacji jest fakt, iż muszę obciągać laskę staremu raz dziennie, żeby mi opłacił szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujcie sobie
na tych prywatnych uczelniach ,które są zakładane przez profesorów z państwowych ,żeby wydoić tą mało zdolną część młodzieży ,która aspiruje do wyższego wykształcenia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak sobie tlumacz
aha tak apropos tych z prywtanych stac na nauke i przyjemnosci to nie ich stac tylko rodzicow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
co za roznica kogo stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak sobie tlumacz
bardzo duza!! Mnie by bylo wstyd jako doroslej osobie zerowac na rodzicach ale to sprawa honoru takim jak ty to nie pzreszkadza bo mysla ze wszystko sie im nalezy zobacyzmy co bedzie jak rodzicow zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zawsze
aka, ze neiz awsze beda cie utrzymywac :) przyjdzie taki dzien, ze bedziesz mial ltkyo tylke ile zarobisz wbiedronce - przykro mi, zla wiadomosc: pracodawcy aptrza nie tyko na tytul ale i uczelnie coraz czesciej :) i nie osmieszaj sie, bo na aksach siedza zazwyczaj studenci prywatnych zaocznych. student dzienny nie jest raczej w stanie podjac takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrew
zaoczne to znaczy za okiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamipop
wiesz jak cięzko podczas sesji jest zrobić wszystkim lody? A ilu podszywaczy się trafia. W zeszłym semestrze 3 razy woźnego obsłużyłam bo myślałam ,że coś wykłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
wierutna bzdura!! przynajmniej wiem,ze cos umiem i to nie przez pryzmat kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
dziwie sie tym, którzy dumni sa z kasy rodzicow, toz to pasozyty!!postaraj sie o wlasna kase - potem filozofuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×