Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GHGH

WOJCIECHOWSKA CHWALILA WYLGAD CICHOPEK A DODY NIC ..CZEMU??

Polecane posty

Gość GHGH

CZYZBY ZAZDROSC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...moze dla niej Doda nie jest pieknoscia tak jak i dla mnie .Doda moze jest i ladna choc nie podoba mi sie styl a la Barbie-dawno przereklamowane i tandetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda pieknoscia nie jest
ale cichopek ma tak downowaty wyraz twarzy (bez obrazy dla chorych na ten zespol 🌻 ze az sie przykro robi jak sie na nia patrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllyy
aLE CICHOPEK MA SUPER KOBIECE CIALO.. DUZY I NATURALNY BIUST I NAPRAWDE SCHUDŁA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichopek ma krotkie kacze nogi
jest zwykla mdla , doda sie wyroznia, a Wojciechowska tez ma slikony i to od dawna , tylko jej nie udalo sie zrobic kariery ani usidlic Czarneckiego milionera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda pieknoscia nie jest
wojciechowska nie zro bila kariery ???? gdzie ty zyjesz ?! to ze nie lansuje sie na sile debilnymi uwagami i wulgarnoscia dody to znaczy ze kariery nie zrobila ? oh dziecko jak dorosniesz to przekonasz sie jaka glupiutka bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia
One wszystkie bez makijażu są przeciętne... Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechowska tez ma slikony
i ochydna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichopek jak dla mnie jest śliczna, a Doda wygląda jak transwestyta. Nie twierdzę, że jest brzydka, ale nie podoba mi się. Wojciechowska ma prawo mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia
Dody bez ostrego makijażu nigdy nie widziałam. Zdjęcia wszystkie są tak poprawiane komp. że szok- nawet jak sie materiał nie tak zmarszczy to jest to usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODA TO WYTWÓR PASKUDNY
CICHOPEK WCZORAJ W JAK ONIS SPIEWAJA WYGLADALA TAK BOSKO ZE MIMO ZE MI SIE NIE PODOBALA NIGDY TO MASAKRA..ONA NAPRAWDE JEST PRZESLICZNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichopek jest wstretna ma okla
oklapniete oczy i zolte obrzydliwe zeby a wlosy rosna jej jak malpie na glowie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę Cichopek niż Dodę.Przynajmniej jest naturalna,nie wywyzsza sie i nie udaje kogos kim nie jest.Dla mnie Doda to szczyt bezguścia i kiczu.Jesli chodzi o wyglad to...hmm..ciala idealnego tez nie ma oczywiscie zeby to zauwazyc trzeba przyjrzec sie jej np na koncercie poniewaz na fotach robiona jest korekcja wiec nawet z baby wazacej 100kg mozna zrobic super laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bata chuja nie ukrecisz
tak jak z brzydactwa gwiazdy nie zrobisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×