Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

diane 35 na hirustyzm /

Polecane posty

jestem zalamana...tyle czasu spedzialm w szpitalu na badaniach,by mi w koncu doktor powiedziala ,ze jezlei diane mi po pol roku nie pomoze,to pozostana tylko zabiegi kosmtyczne;/ super wiesc dla kogos kto juz dawno zycie rpzegral;/ mojej kolezance ponoc urosly wlosy na plecach i piersaich po diane,wiec jak mnie to niby ma pomoc pozbyc sie owlosienia???? nogi mam normalnie bardziej zarosniete niz nie jeden facet....plusem jest chociaz to,ze antykoncepcja za darmo;/ ale nie chce przytyc kolejnych 15 kg;/ biorac tabsy;/ dziewczyny jak z wami sie dzialo?? prosze tylko o odpowiedz te,ktore barl;y to nie na tradzik,czy jako anty,ale na bujne owlosienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze sproo jest tematow na ten temat ale prosze o pomoc,bo juz teraz zaczynam odkladac na laser:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam diane przez 3 lata, właśnie ze względu na owłosienie. Moim zdaniem lepiej zainwestować w laser. Włoski sa co prawda delikatniejsze po diane, ale i tak szybko rosną. Po laserze jest dużo lepiej. Nawet depilacja woskiem jest skuteczniejsza niż działanie diane. A po diane przytyłam 7kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie boje sie,ze znow przytyje;/ bo baralm juz keidys tabsy i zle wyszlam ztym na wadze;/ a diane bede brac tylko przez rok i babka mowila ze efekty widac dopiero po pol roku..ale laser jest drogi..ale trudno,zaczne odkladac,nie moge przecie zpol zycia chodzic w spodniach i unikac ludzi przez moja chorobe;/ bo tak nie da sie zyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ogóle nie depilujesz nóg??? zainwestuj w depilator albo zrób sobie woskową depilację. Nie wiem czy to w Twoim przypadku pomoże, ale poszukaj rozjaśniaczy włosków Sally Hansen. Laser jest drogi , ale skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depiluje,ale po 2 dniach wlosy znow sa sztywne i dlugie,po maszynce po 4-5 godzinach juz sa odrosty...a depilacja zajmuje mi srednio 2 godziny ;/ probowalam wszystkiego nic nie pomoglo.. decyduje sie na laser...tylko musz euzbierac pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a woskiem próbowałaś? wiem, że to zajmuje dużo czasu, ale uwierz mi, że przy odpowiednim nastawieniu, odrobinie cierpliwości i konsekwentnym stosowaniu efekt będzie zadowalający. Mam ten sam problem co Ty i po wosku cukrowym, który robię sobie sama w domu, włoski na łydkach są teraz delikatne i bardzo przerzedzone. Uprzedzam, że diane może Cię tylko rozczarować, jeżeli pokładasz w tym środku wielkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napsialam wyraznie STOSOWALAM WSZYSTKIEGO CO MOZLIWE BY POZBYC SIE WLOSOW, i one i tak odrastaja po 2 dniach takei same,sztywne,jak u facetow... :( wiem,ze mi diane nie pomoze,dlatego od dzis odkladam na depilacje laserowa:((( wydatek 7 tysiecy,ale przynajmniej bede miala spokoj do kocna zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipeci-k
ja jak juz wiesz z innego podobnego tematu nie chwale diane na hirsutyzm wlosow przybylo po urosly nowe a wczasie kuracji nie ubyl ani jeden bralam 2 ,5 roku rozwalilam sobie zdrowie i dlugo wracalam do normy,ten lek dal mi spora nadwage ,depresje ,pogorszenie H ,rozchwianie hormonow ,plamienia i po nim musialam isc na czyszczenie macicy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi_s
co prawda po diane nie utyłam, ale jak pomyślę co mi tabsy zafundowały to o dziś mnie skręca, diane bardzo obciążą wątrobę po niecałym roku miałam z nią ogromne problemy, sko}cyzo si tzm iż bałam się cokolwiek jeść bo ból był niesamowity; dochodzenie do stanu równowagi zajęło mi ok 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozuemim was,dlatego narazie bede rpzyjmowac 4 miechy diane,po tym czasie jezlei nie zauwaze nawet minimalnej roznicy,to odstawiam,i odkladam na laser....bo i tak nie wierze,ze juz cokolwiek mi pomoze,lekarze bezradni,ja oszpecona, samoocena na minusie,wstyd przed kim kolwiek sie pokazac... a na dodatek wiele slyszalam o diane,i jak juz pisalam,zapieralam sie rekami i nogami przed nia,az teraz mi przpeisali diane;/ moejj koelzance wlasnie ponoc urosly wlosy na plecach i piersiach wiec jak niby to mnie,ma usunac nadmiar??? jestem zalamana dziewczyny,ale i tak wole wydac tyle hajsu na laser niz cierpiec pod woskiem-moje wlosy sa az 3-4 mm pod skora,i maja mocna,wielka cebulke,normalnie monstra w porownaniu z tymi na glowie,delikatnymi,miekkimi.... przynajmniej nie ejstem w tym paskudztwie sama...ale dziwi mnie ,ze lekarze potrafia leczyc bezplodnosc,a nadmiaru wlosow nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesc raz kazdy moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×