Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ill_

Umowa na czas nieokreslony - jak to wyglada?

Polecane posty

Juz jestem czysto glupia, wiec postanowilam zalozyc nowy temat. Moze ktos mi pomoze, bo nawet Kodeks Pracy zakrecil mi w glowie :o Chodzi mi o umowe na czas nieokreslony. Jak to jest? Oczywiscie kolejna 3 umowa zawarta na czas okreslony jest rownoznaczna z przejsciem na czas nieokreslony - tylko czy do tego czasu wlicza sie rowniez okres probny? Czyli tak: 1) umowa na okres probny - 3 miesiace (czyli umowa terminowa) 2) umowa na czas okreslony - np. 2 lata 3) teraz ta umowa zostanie zawarta na czas okreslony czy winna byc zawarta na nieokreslony jako 3 umowa z kolei? Jestem juz czysto glupia, bo jedni uwazaja ze okres probny to normalna umowa czasowa i idac tym tropem 3 powinna byc na czas nieokreslony. Jakas kadrowa moze mi pomoze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie kadrowa
Tak teraz powinna już być umowa na czas nieokreślony, bowiem okres próbny to również umowa na czas określony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już prawie nie płacowa
Jako 3 umowa powinna być zawarta na czas nieokreslony. Jak pisała kolezanka wyzej. Od pierwszego dnia umowy ( obiejtnie na jaki czas ) umowa się wlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
wg mnie okres próbny się nie wlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowy na okres probny nie wlicza sie do tego okresu, tylko umowy na czas okreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×