Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agnieszka0303

Wlasna firma-jak owtorzyc hotel ?????????Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość agnieszka0303

Witam wszystkich.Moze niektorzy uznaja to za poroniony pomysl.Ale wlasnie takowy mam i licze na to ze zostane potraktowana powaznie. U mnie w miescie nie ma hotelu choc zaznaczam maisto znajduje sie na trasie przelotowej Warszawa-Wrocław.Wiem ile ludzi juz pytało mnie o nocleg i zawsze jest ta sama odpowiedz ze trzeba przejechac 20 km ....... Nie pracuje poniewaz zajmuje sie wychowywaniem dziecka.A do tego na prace za bardzo nie mam co liczyc.I juz od pewnego czasu a dokladnie od 5 lat mam marzenie miec swoj hotel.Nie jakis wielki.Maly przytulny taki rodzinny.Wiem o tym jestem przekonana w 100% ze mogla bym powiazac przyjemne z pozytecznym.Spelnic swoje marzenie ,zarobic i dac prace innym.Od kilku miesiecy siedze i studiuje rozna literature ale to sa tylko suche fakty.A ja potrzebuje z kims poprostu o tym porozmawiac,doradzic sie ,kazda rada mile widziana. Mowia ze jak sie w cos bardzo wierzy to sie to uda i ja w to bardzo wierze ale niestety wiara nie wystarczy,potzrebna jest wiedza z zakresu formy ,finansow itd. Czy znajde tutaj ludzi ktorzy by mi w tym pomogli doradzili ,cos zaproponowali a moze wyslali jakies linki skad moge czerpac dodatkowa wiedze. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×