Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zastanawiajaca sie

Pomysl na maly biznes w Niemczech.

Polecane posty

Gość Zastanawiajaca sie

Mieszkam w Niemczech.Z roznych powodow , nie chcialabym pracowac u kogos.Myslalam o tym zeby zalozyc cos malego, nie wymagajacego duzych nakladow finansowych.Tylko tak naprawde nie wiem co wykombinowac:) Napewno nie chce zadnego sklepu ani baru, knajpy itp.No sama nie wiem.Pomozecie cos wymyslec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiajaca sie
Hej,hej! Odezwijcie sie z jakims pomyslem, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiajaca sie
Ok, napisze.Ale moze najpierw powiesz cos wiecej na ten temat? Moze ktos jednak odezwie sie ze swoim pomyslem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODY 23
Pomysłow zero dajcie co od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groomer z Polski
Może wspólnie ze mną otworzysz profesjonalny salonu pielęgnacji psów i kotów . Jeśli masz swój lokal lub dom w którym taki salon można zrobić i jesteś w stanie zabezpieczyć mi zakwaterowanie chociaż na początku działalnościto daj znać To dość niszowe zajęcie i bardzo opłacalne w twoim Państwie gdzie mieszkasz. Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z Polski z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.. W Polsce od wielu lat prowadziłem dwa salony dla psów i kotów lecz patrząc na to realnie gratyfikacje finansowe prowadząc taką działalność w innym kraju Unijnym są niewspółmierne w stosunku do pracy w tym zawodzie w Polsce. Wiem że można spokojnie żyć i zarabiać prowadząc tego typu usługi w tym kraju chociażby na całoroczną sezonowość w tej pracy. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Posiadam kompleksowe wyposażenie salonu meble, narzędzia i profesjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu za które zabiorę ze sobą do danego Państwa w razie wyjazdu Nie wymagam od potencjalnego wspólnika bezpośredniej pracy jako Groomer- bo na tym się trzeba dobrze znać, więc ja to będę wykonywał osobiście. Od wspólnika oczekiwałbym zajmowaniem się pracą logistyczną tj ; przyjmowanie zapisów zwierząt, rozmowy z klientami, ogólnie praca w roli menagera salonu oraz żeby zapewnił finansowanie związane z początkową reklamą firmy i opłatami administracyjnymi jeśli takie wystąpią . Więcej informacji Piszcie do mnie na e-mail psi.salon@vp.pl lub tel 506744764

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam wspólnika na terenie NRW Firma już działa i zaczyna się rozwijać. Niestety nie jest to biznes dla jednej osoby. Kapitał własny wspólnika w dniu dzisiejszym wynosi 8000€ i z każdym kolejnym zamówieniem będzie wzrastał procentowo. Mile widziana osoba z własna Gewerbe. Umowa "Cichy wspólnik" Preferuje osoby mające firmy budowlane lub znające temat. Interesantom z Polski mówię stanowcze nie !!! jeśli nie mieszkasz w NRW - nie trać mojego czasu. Osoby mieszkające w rejonie DE 41334 do max 50 km. Proszę się też nie spodziewać szybkiego zwrotu inwestycji. Branża bardzo dochodowa, ale wszystko zależy od wartości kontraktów. Udziały wspólnika (20 %). W e-mail proszę o pozostawienie nr telefonu i w jakich godzinach mogę dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skura i kość
odnosnie twojego interesu w NRF -chociaż pojęcie takie od zjednoczenia niemiec nie istnieje ale mam propozycje - Mam barak 20 x 20 metrów i plac utwardzony jak z tego zrobić BIZNES ? " - otwórz tam szkołę i usiądź w pierwszej ławce. a ten wkład 8 tys eur to szpachelki sobie kup i kilka pędzli do malowania. Chciałbys sie slizgać na czyjejś działalności gospodarczej gewerbe i myslisz że znajdziesz tu jakiegos pajaca do wydojenia to się mylisz. nie te formum - najlepiej zaloguj sie w dziale "towarzyskie" tam sie wszyscy chcą dymać napewno cos dla siebie znajdziesz w tym NRF -e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na lata, i to bez względu na kraj- 609583837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith
Piszesz żeby szybkiego zwrotu sie nie spodziewać ? takim tekstem nie zaskarbisz sobie potencjalnego wspólnika z wkładem finansowym . A po drugie to troche brak szacunku do ludzi z Polski widzę tu po twoim wpisie kolego że zapędziłeś się i uważasz sie za jakiegoś Kulkczyka chociaż obrażam Kulczyka porównując go z tobą drobny rzemieślniku szukający wsparcia Powiem szczerze że popieram trochę przedmówcę co napisał tobie o tych barakach facet ma rację co do twojej osoby. Poprostu oderwało mnie od ściany.A tak na koniec , Sieg heil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow kolejny mądrala...który tylko klapie dziobem. Czy ja piszę .... ze potrzebuję inwestora? Qwa nawet po polsku nie umieć czytać czy coś nie halo ze zrozumieniem. Dla jasnosci... jak potrzebuje gotówki to idę do banku i otwieram linię kredytową. Szukam wspólnika który przejmie choć część obowiązków. Wypowiadasz się o zwrocie... Tacy jak ty ... to pewnie by chcieli od razu na szczyt. Prowadzę architekturę wnetrz... są kontrakty na nędzne 1700€ ale i przetargi warte kilka razy więcej. Jeśli potrafisz liczyć tak jak dziobem kłapiesz.... to sam okresl zwrot inwestycji. Nie zamierzam zatrudniać przedstawiciela... bo taki to tylko sporo firmy kosztuje i efekty pracy mogą być mało korzystne w stosunku do kosztów utrzymania pracownika. Ale co Ty o tym możesz wiedzieć. Ktoś ...kto inwestuje swoje ciężko zarobione pieniądze.... sam dba o inwestycje i nie ma konieczności kontroli takiej osoby. I fakt... Kulcz... się nie czuję... nawet nie znam nikogo ... komu można by pierwszy milion zwinąć. Mniejsza o to. Wiec załóż z przedmowcą... Sp Zoo ... bo poziom wiedzy o prowadzeniu firmy jak i doświadczenie życiowe macie na podobnym miernym poziomie. Mit Freundliche Grüße

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala76
Faktycznie firma opiekująca się osobami starszymi jest dobrym pomysłem, może nie oryginalnym, ale opłacalnym. W Niemczech jest duże zapotrzebowanie na opiekunów dla seniorów i dobrze płacą. A najlepsze stawki są właśnie na własnej gewerbe, czyli działalności gospodarczej. Ja mogę polecić stronę https://kalkulator-opiekunki.de/. Można tam sobie szybko policzyć ile się zarabia i jak to wygląda finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala76
Faktycznie firma opiekująca się osobami starszymi jest dobrym pomysłem, może nie oryginalnym, ale opłacalnym. W Niemczech jest duże zapotrzebowanie na opiekunów dla seniorów i dobrze płacą. A najlepsze stawki są właśnie na własnej gewerbe, czyli działalności gospodarczej. Ja mogę polecić stronę https://kalkulator-opiekunki.de/. Można tam sobie szybko policzyć ile się zarabia i jak to wygląda finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz potrzebowała kogoś kto pomoże ci przy księgowości i kadrach oraz płacach to zgłoś się do http://ergo.opole.pl/uslugi-dla-firm/ Mi pomagali odzyskać zwrot podatku, ale obsługują też firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKG
Zastanów się nad sklepem internetowym - moja firma realizowała sprzedaż w Niemczech mimo, że swoją siedzibę miała w Polsce. Mimo że nie była duża, opłacało się. Nie musisz inwestować dużych kwot, gdyż oprogramowanie, przy pomocy którego będziesz realizować sprzedaż możesz mieć za darmo (znajdziesz je m.in. tu - http://pasejo.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze meble od niedawna są sprzedawane na rynku niemieckim i żeby to wszystko zgrać i wdrożyć to korzystałem z doradztwa kancelarii BLPA. Jestem z nich zadowolony, bardzo komunikatywne, konkretne podejście i szybki kontakt. Info o zakresie usług jest na ich stronie www.blpa.law/pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dobrze współpracowało z kancelarią BLPA, mógłbym ich polecić, realnie mi pomogli w utworzeniu oddziału firmy w Niemczech, chodziło o branżę meblarską, udało się znaczącą poszerzyć zbyt dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu moze ktos z Berlina, kto chcialby otworzyc dzialalnosc handlowa? Nie precyzuje konkretow, bo zawsze mozna sprobowac polaczyc pomysly na spotkaniu przy goracej, czarnej kawie z ciastkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas
Dnia 19.02.2015 o 14:47, Gość gość skura i kość napisał:

odnosnie twojego interesu w NRF -chociaż pojęcie takie od zjednoczenia niemiec nie istnieje ale mam propozycje - Mam barak 20 x 20 metrów i plac utwardzony jak z tego zrobić BIZNES ? " - otwórz tam szkołę i usiądź w pierwszej ławce. a ten wkład 8 tys eur to szpachelki sobie kup i kilka pędzli do malowania. Chciałbys sie slizgać na czyjejś działalności gospodarczej gewerbe i myslisz że znajdziesz tu jakiegos pajaca do wydojenia to się mylisz. nie te formum - najlepiej zaloguj sie w dziale "towarzyskie" tam sie wszyscy chcą dymać napewno cos dla siebie znajdziesz w tym NRF -e

Myślę, że chodziło o NRW. Więc oferta jak najbardziej godna rozważenia. Sądząc po konkretach w tak krótkim poście. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×