Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama33

wszechobecny fiolet

Polecane posty

Gość kama33

dziewczyny czy podoba wam sie obecna moda tzn.wszedzie fiolet. Ogladajac wystawy sklepowe zaczynam sie do niego przekonywac. A wy? Czy moza jescze kupic cos w innym kolorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialko
nie podoba mi sie ten odcien fioletu-jak dla mnie kojarzy sie z pogrzebem..nigdy nie lubilam tego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie jest szarość. Fioletu jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu mi tez zawsze kojarzył sie ten kolor z pogrzebem...nie kupoje nic w tym kolorze...właśnie z tego wzg;ędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorjagód
fioletowy był bardzo długo, szczególnie w Anglii, kolorem żałoby. W Tajlandii jest nim do dziś, może dlatego Wam się tak kojarzy ;) Ja lubię fioletowe rzeczy, od dzieciństwa uwielbiałam ten kolor, dlatego się cieszę, że wróciła na niego moda :) A rzeczy fioletowych jest dużo w sklepach, tych normalnych i internetowych. Np. http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122 i na allegro jest tej barwy sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama33
a mi fiolet wcale a wcale nie kojarzy sie z pogrzebem tylko z elegancja, zreszta czarny tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Fiolet jest modny w tym sezonie ale niektórzy przesadzają np. buty fioletowe to kiczowate ja uważam że fiolet nadaje sie raczej po pierwsze do jednej rzeczy w ubiorze na raz np. bluzka fiolet spódnica czerń po drugie raczej do górnych ciuchów np. bluzka. płaszcz, żakiet itd. Fiolet jest trudny w łaczeniu z innym i kolorami więc bym nim szafy nie zapychała raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
ja uwielbiam fiolet od zawsze i uwazam wlasnie ze jest bardzo latwy do laczenia , tylko trzeba wybierac odpowiednie tonacje- bo fiolet ma ich cale mnostwo mysle ze nam Polkom jest bardzo ladnie w fiolecie- wiele z Nas ma szare lub szaroniebieskie oczy, ciemnoblond wlosy wpadajace w szary odcien i odpowiednia karnacje ( w zasadzie lepiej jak jest troche opalona do fioletu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychaaa
nie lubie fioletu, bo i sam kolor do mnie nie przemawia, nie podoba mi się, i wyjątkowo mi w nim nie do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
i masz Krycha do tego pelne prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychaaa
No wiem :) cos nie tak powiedziałam ? tylko odpowiedziałam na pytanie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzeć do fioletu
? co za wierutna bzdura. dojrzewać do koloru. :D ja akurat dobrze wyglądam w fiolecie, ale lubię ten kolor jako dodatek - apaszkę, szalik i rękawiczki, lamówkę marynarki. jednak nie podoba mi się osoba ubrana w ten kolor od stóp do głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorjagód
mi się też fiolet nie kojarzy z żałobą. Jest elegancki i bardzo kobiecy. Zestawienia z czarnym i szarym są cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×