Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
amebameba

jak znaleźć chłopaka przyjaciółce?

Polecane posty

dziewczyna piękna, wysoka, inteligentna i wrażliwa. ma bardzo dobrze poukładane w głowie. jak to możliwe ze jest sama? ma wielu kumpli, faceci jednak traktują ją jak przyjaciela- być moze ona sama stwarza barierę- jest rozwódką, jej małżeństwo trwało kilka miesiecy- totalny niewypał.wina mężczyzny- tydzen po ślubie pierwszy raz ją pobił. teraz ona boi się zaangażować, jednocześnie cierpi z powodu samotności.. wokół wszystkie kolezanki w ciązy, lub już z dziecmi, a ona ciągle sama...jak jej pomóc? mi również ciężko z nią rozmawiac- jestem w ciązy, mam kochanego męża, a omijanie \" na siłę\" tematu mojego rosnącego brzucha stwarza między nami jakieś skrępowanie, którego wczesniej nie było. czy mogę coś dla niej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
dbaj o siebie i swoja rodzinę ..jeżeli Twoja ciąża to trudny dla Was temat to nie mow o przyjaźni...nawet nie myśl,że to przyjaźń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie ma sie prawa bić nawet \"jesli cos przeskrobie\".Zaden powod nie jest dobry aby uderzyc.Kurwa ktos ma tutaj zajebista filozofie,tylko pozazdroscic :)No ale jesli sie wychowalo w takiej rodzinie w ktorek ojciec prał matke \"bo zupa byla za slona\"to nie ma co sie dziwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada..a ...
SheIsDangerous w mojej rodzinie nikt nikogo nigdy nie udezyl, ale mam sasiadow -idealana rodzina na pozor, ktoregos dnia maz(kochajacy zone) cudowny facet, maz, widac ze byli szczesliwi, zrobil okrutna awanture , wszyscy stali pod domem, byli w szoku, on darl sie tlukl szklanki, targal zone za wlosy i bil po twarzy, co sie okazalo grala sobie z nim juz dluo , miala innych facetow, nie zajmowala sie dziecmi, koles nie wytrzymal pewnego pieknego dnia, ja to rozumiem, kobietom tego typu sie to nalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychaaa
To sie w takim wypadku wynosi walizki, ewentualnie krzyczy, ale nie BIJE ! Dla bicia NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA ! Ani dla bicia kobiety Ani dla bicia dzieci Ani dla bicia meżczyzn Ani dla bicia nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo irytujace jak
ktos ci szuka chlopaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kobietom tego typu się to nalezy\" - wymiękam Tobie za to należy się przeczytanie jeszcze raz tekstu, tym razem ze zrozumieniem - koleżanka autorki topiku jest JUŻ PO ROZWODZIE ze swoim, pożal się boże, mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki---> nic na sile;-) nie szukaj kolezance chlopaka-bo jesli ona sama tego nie chce,to nic nie da! a tylko moze pogorszyc sprawe;-) badz przy niej,rozmawiajcie na wszystkie tematy;-) mozesz nawet powiedziec ze ona zostanie ,,ciocia\'\';-) tematu ciazy nie omijaj! to ona musi sobie poradzic ze soba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30...stka
Porad....a..jak cie czytam to się zastanawiam czy z tobą wszystko w porządku twoje wypowiedzi wskazują że chyba nie za bardzo..pozatym nie czytasz dokładnie ze koleżanka jest po rozwodzie.Mniejsza z tym takie wypowiedzi jak twoje są dla mnie puste, a co do autroki nic na siłę przyjdzie czas i odpowiednia pora znajdzie kogoś i otworzy się na nowy związek a na to trzeba sporo czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porada- to JEST moja przyjacołka, a temat ciąży jest trudny dla niej, dlatego ze ona też marzy o dziecku i rodzinie, a ciągle jest sama. porada...a... popieram Ewę- naucz się czytać wszystko, a nie pojedyncze zdania. jej małżenstwo z góry było skazane na niepowodzenie. wszyscy wokół to widzieli oprócz niej. ona miała nadzieje ze on się po slubie zmieni- i faktycznie zmienił się ale na gorsze. wiem ze szukanie jej faceta na siłe to zły pomysł, ale to niekoniecznie jest takie \" na siłę\". ona che kogoś miec, nie chce być juz sama. jest b.atrakcyjną kobietą, i niestety zauwazyłam ze wiekszośc takich dziewczyn wpada w oko chłopakom mającym ochotę na znajomość jednonocną. czy to ze dziewczyna jest ładna to znaczy też ze jest łatwa? wiekszość buraków tak mysli niestety, a ci mniej przystojni, za to wartościowi faceci nie startują do niej bo z góry zakładają ze nie mają szans chyba... a ona szuka normalnego, ciepłego faceta, który bedzie ją kochał i szanował, i bedzie jej wierny. gdzie szukać takich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
podaj ile ma lat :/ co innego, jak ma 20, a co innego, jak ma 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ameba, ta twoja przyjaciolka pewnie jest za ulegla w stosunku do mezczyzn i trafila akurat na jakiegos chama-damskiego boksera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a twojej przyjaciolce nie zalezy za bardzo na posiadaniu dziecka? bo piszesz ze temat twojej ciąży jest krępujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ze ta twoja przyjaciolka to za bardzo by sie w dziecko patrzyla a facet by sie za bardzo czul odstawiony na boczny tor. faceci to wyczuwaja i odsuwaja sie od takich kobiet-stad moze jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolin
dkkd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantesia55
Poleć jej portal internetowy https://kochaj.pl/, poznałam tam kilku bardzo fajnych facetów. W tym mojego obecnego chłopaka. Mają fajny test dopasowania, dobrze dopiera pary. Mogę ich szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 27.11.2007 o 14:23, Anitka32 napisał:

do autorki---> nic na sile;-) nie szukaj kolezance chlopaka-bo jesli ona sama tego nie chce,to nic nie da! a tylko moze pogorszyc sprawe;-) badz przy niej,rozmawiajcie na wszystkie tematy;-) mozesz nawet powiedziec ze ona zostanie ,,ciocia\'\';-) tematu ciazy nie omijaj! to ona musi sobie poradzic ze soba;-)

Zgadzam się z tym 😊 a poza tym jak się sprawa potoczyła?

Edytowano przez Karolina Moo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolina Moo napisał:

Zgadzam się z tym 😊 a poza tym jak się sprawa potoczyła?

Bo 2007 dawno był więc no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×