Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomagam koleżance

Pomoc odzież ,obuwie

Polecane posty

Gość Pomagam koleżance

Pomagam koleżance Moja koleżanka jest w bardzo trudnej sytuacji refinansowej. Ma czwórkę dzieci chłopcy w wieku 3 latka ,5 latek i 8 lat Dziewczynka w wieku 9 lat . Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc być może macie w Państwo w swojej szafie nie potrzebne ubrania dla dzieci a zwłaszcza BUTY zimowe dzieci chodzą w letnim obuwiu a i mama chodzi bardzo skromnie i zimno ubrana . Bardzo proszę o jaką kol wiek pomoc zbliżają się Świętą bądźmy dla siebie dobrzy .Bardzo potrzebne są buty dla dziewczynki rozmiar 36 zimowe kozaczki . Pozdrawiam Małgorzata Mój nr. gg 5920305 e-mail cherubinek29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Też się dziwie ,ale taka ma stope duża wkładka 24 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam ochote to
ty wyzej o co ci chodzi czego sie czepiasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Bardzo proszę o nie pisanie osób ,które chcą sprzedawać używane rzeczy Tylko takie osoby ,które maja zbędne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam ochote to
o jejku co z tego ze 36 znam dziewczyne 13 letnia z rozmiarem 39-40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwne.ja majac 10 lat mialam rozmiar stopy 38.musialam miec szyte buty na miare lub ochodzic w takich dla doroslych,bo kiedys nie bylo dzieciecych butow w takich rozmiarach.teraz mam 41:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Ponawiam prośbę i bardzo proszę nie wysyłać linków z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 13-letni brat ma stopę w rozmiarze 47. A podobno chłopcy rozwijają się wolniej... Podpytam mamy, czy nie ma czegoś zbędnego. A skąd jest Twoja koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pomagam koleżance .Moze poszlabys do jakiegos lumpeksu.ubranka dla dzieci zazwyczaj sa na wage i bardzo tanie, poza tym codziennie mijam kilka lumpeksow w drodze do pracy i na wystawach wisza calkeim niezle kurtki zimowe po 10 zl. Chcac pomoc mozesz poswiecic te 50 zl. i kupic pare laszkow.Moze popytaj znajomych o ciuchy po dzieciach...wiem ze sporo osob nie wyrzuca tylko chomikuje na strychach czy w piwnicach bez sensu,a komus moga sie przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Ślask a konkretnie Jastrzębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obuwia,to nie polecalaby uzywanego...Dziecko moze sie czyms zarazic, np.grzybica a pozniej sie meczy.leki pewnie przewyzsza koszt obuwia.Mozesz zapytac w kosciele lub pck.tam trafiaja skonfiskowane rzeczy np.z nielegalnych zrodel handlu ze stadionu dziesieciolecia.PCK ubiega sie o takie rzeczy i potem pomagaja potrzebujacym.na pewno jakas para bucikow sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poamagam Koleżance
Love Tito bardzo jest mi przykro i bardzo jestem zdenerwowana skąd wiesz ile ja zrobiłam dla koleżanki i jej dzieci? Daje ciągle daje ,ale wyobraź sobie ,że moje zasoby też się kończą a rady w stylu idź do lumpeksu i kup są co najmniej nie na miejscu . Nie chcesz pomóc nie masz takiej potrzeby rozumiem ,ale oszczędź takich rad A co do butów można włożyć wkładkę ,która znacznie mniej kosztuje niż nowe buty . BYŁAŚ KIEDYŚ W KOŚCIELE PO POMOC??? CZy PCK ?? Nie wiesz co piszesz JA zwróciłam się z prośba o STARE BUTY I CIUCHY nie pieniądze ani dobra wyższego rzędu . Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli to naprawdę czasami nic nie kosztuje a może pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poamagam Koleżance
Chciałam ci jeszcze love przypomnieć ,że to jest 4 dzieci!!!! Więc 50 zł to zaledwie 4 kurtki w twoim lumpie i zostaje 10 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam Koleżance
Mój nr. gg Mój nr. gg 5920305 Proszę o konkretne propozycje ja pracuje po 12 h i n ie bardzo mam czas na pisanie na gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam Koleżance
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie choć pomocy jeszcze nie otrzymaliśmy ,ale jesteśmy dobrej myśli . Proszę nie pisać do mnie tekstów typu zgłoś się o pomoc do kościoła ,szkoły ,Pck . Prawda jest tak ,że jedna instytucja zwala odpowiedzialność na następną .A takich np" butów" jak nie ma tak nie ma . Powtarzam ja nie skupuję tych rzeczy !! Jeśli Państwo macie coś nie potrzebnego w swojej szafie dla dzieci i tej kobiety .To będzie bardzo miły gest jeżeli Państwo podarujecie te rzeczy . Pozdrawiam wszystkich ciepło Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty sie tak
4 dzieci ,bieda ,zimno ,mroz - patologia bosh ,po za tematem nie wystarczylo by jedno zmarzniete dziecko ?po co rodzila az czworke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia franco nie wiesz co cie
czeka jeszcze w życiu moze gorsza patologia kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty sie tak
głupia franco nie wiesz co cie - wybacz ja wiem co mnie czeka w zyciu ,poniewaz mam mozg ,i nie mysle dupa,wybacz ale twoj poziom jest taki sam jak poziom wyzej wymienionej patologi sadzac po twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
to,że masz mózg wcale nie znaczy,że kiedyś nie obudzisz się z ręka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zastaniawialas się kobieto
"Z MÓZGIEM" czemu w rodzinach wielodzietnych jest właśnie tak duzo dzieci? Często są to dzieci w gwałtu małżeńskiego Wszytko jeszcze przed tobą a starość jest długa i trudna czego ci nie życzę . Postaraj się otworzyć na innym czas adwentu to dobry czas na zastanowienie . Skokojnych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Dziękuje Ci Aniu jesteś wspaniała i bardzo ,bardzo dobra te rzeczy są śliczne a tego te słodycze. Jak rozpakowałyśmy paczkę ja się popłakałam DZIĘKUJE. Dziękuje też Pani Dorocie z Warszawy kurteczka i buciki są śliczne. Brak mi słów ,żeby opisać to co czuje . Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz bardzo dziękuje zaopatrzyłam się w kartki świąteczne wyślę z życzeniami tak tylko mogę się odwdzięczyć wspaniałym ludziom . Pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Dziewczyny może macie coś dla mamy tych dzieciaków dziewczyna jest wysoka i szczupła . Potrzebne są też ciuchy dla starszych dzieci 8 lat chłopiec i dziewczynka 9 lat . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Chciałam podziękować Pani Anecie .P z Tychów .Paczka przyszła dzisiaj ubrania są śliczne i bardzo ,bardzo potrzebne. Pani Aneto nie potrafimy odczytać Pani adresu jest kompletnie zamazany ,a chciałybyśmy przesłać Pani kartkę świąteczno-noworoczną z podziękowaniem.Jeżeli Pani może proszę o kontakt pod nr. gg 5920305 Bardzo dziękuję . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie . Potrzebne są jeszcze buty dla starszych dzieci i koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×