Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

Jak podawać wodę koperkowa?

Polecane posty

kupilam swojej coreczce wode koperkowa i nie wiem jak ja stosowac? na ulotce jest napisane ze 6razy dnia po lyzeczce-tzn mam wlac jej do buzi czy rozcienczyc z mlekiem czy herbatka? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77778JYJYJ
tak, wlac na sile do buzi trzymajac na nos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus na lyzeczce najlepiej przed posilkiem. Ja tak mojej dawalam, ale nie za wiele ta woda pomaga niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamani:) moja mala chyba zaczyna miec kolki:( raz czasem 2 razy dziennie zaczyna strasznie plakac i tak ok 10min, napreza sie, podkurcza nozki, ale baczki zawsze puszczala? lekarka zalecila espumisan i ta wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus mojej nie pomógl ani espimisan ani esputicon albi woda ani infacol... jak juz pisalam wiele razy pomogly nam tylko czopki viburcol tylko u mojej to inaczej wyglądalo. Zczynala plakac, napraezala sie i to trwalo nieraz ze 3-4 godziny. Niemożna jej bylo uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej! nawet mi nie mow ze tak bedzie? co zrobic jak dziecko tak dlugo placze? ja staram sie nie panikowac i przytulam Nadusie.a te czopki to kupilam jak kiedys radzilas:) a jak twoja coreczka? zdrowa? wszystko u was ok? ja ide jutro na szczepienie bo mija 6tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus sama nie wiem co robic- nosic :) mozesz wyprasowac pieluszke tetrowa tylko zeby nie byla za gorąca i taka ciepla polozyc na brzuszek to tez przynosi ulge, ewentualnie wykąpac w takiej letniej wodzie to tez dziala rozkurczowo. prawda jest taka ze nie ma na to zlotego srodka bo u kazdego dziecka co innego pomaga. Mam nadzieje ze Nadusia bedzie grzeczna na szczepieniu :) A szczepisz ja platna czy panstwowa szczepionką? Mania niestety chora, z nosa sie jej leje i gardelko ma czerwone. dostala wczoraj nowe lekarstwa bbo te co bralą do tej pory nie pomagaly. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bralismy platne i fajnie bo nic po nich sie malej nie dzialo :) teraz juz bedziemy brac panstwowe bo ponc ospa odra różyczka nie jest najlepsza jako zintegrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×