Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

ktore CACHAREL AMOR AMOR z allegro?

Polecane posty

Wiem, ze jak chce miec 100% pewnosci ze kupuje orginalne perfumy to powinnam isc do sklepu, ale moze jednak komus udalo sie kupic na allegro orginal? jesli tak to prosze o polecenie sprzedawcy. pozadrwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimo
ja kiedys kupilam amor amor na allegor. ale sama do konca nie wiem czy byl oryginalny. mimo wszystko na taki wygladał. pachnial identyccznie, byl bardzo trwały :) ale tego sprzedawcy juz nie ma... :( a sama chcialam drugi flakonik nabyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta orginalnoscia to chodzi wlasnie o zapach aby nie odbiegal od prawdziwego bo roznie z tym bywa. moze ktos jednak moze kogos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy chcesz
ja mam do odsprzedania oryginalne, bo mis ie kojarza z bylym facetem i ich nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy chcesz
ja je wystawie na aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy chcesz
30ml a czy przesylka bylaby w Warszawie? bo musze tak skalkulowac cenę, zebys nie zaplacila drozej niz za nowe w sklepie po prostu nie maja pudeleczka i nie chce wyjść na zdzierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie pewnie na zdzierce bys nie wyszla :) niestety odpada bo szukam 100ml, ale naprawde dziekuje za propozycje i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy chcesz
no wlasnie :( kurcze, wystawie je, teraz ida Mikolajki to moze ktos kupi Ty tez poszukaj na Allegro, tylko najpierw zobacz w perfumerii jak na Tobie pachna, zebys miala porownanie Ja kupilam sobie je na pocieszenie po facecie, ale niestety tylko mi go przypominają :o i ich nie uzywam milych zakupow wiec🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×