Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina_88

o tabletkach i nie tylko

Polecane posty

leleth nic się nie martw, to niewielkie spóźnienie i nie upłynęło 12 godzin, więc antykoncepcyjne działanie tabsów jest zachowane :):) a na przyszłość już na pewno nie zapomnisz :):) jak się raz wystraszyłaś to teraz będziesz sama siebie pilnowała :):) nie stresuj się nie masz powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, co u was?? znowu mało piszecie :(:( ja właśnie wróciłam z uniwerku, musiałam resztę papierów związanych z obroną dostarczyć do dziekanatu :):), no ale mam spokój...teraz tylko na obronę się uczyć :):) piszcie piszcie, ja na razie brykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! jutro albo po jutrze robie test ale nei wiem dokladnie bo raz mialam okres w czwartek a drugi raz w piatek i teraz nie wiem ktorego dnia mam robic. szczerze mowiac nie mam zadnych objawow na okres tylko temp. 37,2 ale nie jestem przeziebiona ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 będziemy trzymały kciuki żeby wynik okazał się negatywny :):) to jak rozumiem skończyłaś opakowanie tabsów i czekasz na okres a jego nie ma?? a długo się już spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dotrwałyśmy do 50 strony!!! jeszcze 50 i będzie 100 :):) jesteśmy na dobrej drodze połowa za nami :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nei spoznia ale jutro juz powinien byc bo tak zawsze bylo. tylko nei wiem czy robic test juttro czy lepiej w piatek . jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) faktycznie jestesmy na polmetku:D ja wlasnie rozmawiam z kolega na skype, za oknem deszcz a do poludnia sie opalalam bo normalnie w cieniu bylo 29 stopni, a teraz leje od paru godzin. Wiecie, juz za tydzien bede spakowana i gotowa do wyprowadzki, szkoda mi z tad jechac, ale w drugiej strony ciesze sie, bo bede na swoim juz i nareszcie bede blisko Pawla:) on ma obrone chyba 19 czerwca, czyli wtedy co ja przyjade do krk;) pokupilam sobie juz czesc rzeczy do wyjazu typu duza kosmetyczke czy cos bo kurcze musze sie jakos zapakowac. Zaraz 19 bede musiala obskoczyc pozanosic podania na uczelnie i jechac z kumpela z ktora bede mieszkac podpisac umowe o mieszkanie:) ehh nareszcie:) biedna Degi sie uczy, Kasia pracuje, zostalysmy my dwie i Wasza kolezanka Blizej Slonca ktora pozdrawiam i witam, bo sie nie znamy:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 67
hej! Chciała dym zebyscie mi troche pomogły... od niedawna zaczynam bra tabletki antykoncepcyjne i nie wiem czy podczas tej 7 dniowej przerwie tez mozna sie kochac i one zabezpieczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 to chyba rzeczywiście poczekaj do piątku :):), no chyba,że jutro tak bardzo będziesz się niecierpliwiła to dla świętego spokoju zrób jutro, ale może dostaniesz ten okres, bo czasami on tak nadchodzi bezobjawowo:):) słońce K na pewno troszkę będziesz tęskniła, ale myślę,że szybo się zaaklimatyzujesz w tym Krakowie, a paweł na pewno ci w tym pomoże :):) wiesz ja nienawidzę się pakować, nawet jak mam jechać na dwa dni do marcina to zawsze nie wiem co mam zabrać, a jak już się spakuje, to często się okazuje,że czegoś zapomniałam (tak jak ostatnio zapomniałam pidżamy do spania i spałam w marcina koszulce i jego bokserkach z bałwankiem :):)), w piątek idę na badanie kontrolne do onkologa, mam nadzieję,że mi już nic nie wykryje :):), marcina siostra zapisała nas na następną sobotę do fryzjera :):) mam nadzieję, że fryzjerka jakoś ładnie mnie uczesze, w sumie nie wiem jak tam robi fryzurki, ale w tej sytuacji muszę jej zaufać, no bo się nie wyrobię,żeby iść w moim mieście do fryzjera w sobotę przed ślubem i potem jechać do nich (ślub na 16), a druga sprawa, to że się już nigdzie nie wcisnę wiecie jakie kolejki u mnie w mieście do fryzjerów, gorsze niż do lekarza, trzeba po miesiąc czekać żeby się dostać:):), np. na czerwiec to już nei ma szans się wcisnąć i wszystkie soboty do końca sierpnia też już są pozajmowane :):), do czego to doszło, do fryzjera trzeba się z wielkim wyprzedzeniem rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka jeśli regularnie będziesz zażywała tabletki jesteś zabezpieczona podczas 7 dniowej przerwy i bez obaw możesz sobie hasać ze swoim partnerem :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 67
dzieki :) ta wiadomoś poprawiła mi nastruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się,że mogłam poprawić ci nastrój najważniejsze byś przyjmowała tabletkę o stałej porze :):) i nie powinna cię spotkać żadna niespodzianka :):);) nawet podczas przerwy na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj test i wyszla jedna kreseczka :) jeszcze nie mam okresu ale moze jutro dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 no to super:):) wydaje mi się,że mamą nie zostaniesz, a okres przez te zapomnienia pigułek mógł ci się przesunąć,nawet w ogóle możesz go nei dostać, bo jednak namieszałaś sobie w tym organizmie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, gdzie się podziewacie:(:(?? tylko ja ostatnio tu zaglądam?? buuu bo wezmę przykład z kierowców tirów w hiszpanii i zacznę strajkować i nic nie pisać :):);) wiecie co mam skrzynkę mejlową w gmailu i tam jest coś takiego,że można stworzyć swój profil i gadać z ludźmi z całego świata, no i napisał do mnie mejla taki grzesiek z łodzi i złapaliśmy super kontakt i tak sobie mejlujemy :):), on ma 24 lata:):) i jest bardzo sympatyczny, w ogóle mamy o czym gadać:):), marcin nic o tym nie wie :):), on w ogóle jest przeciwny temu mojemu poznawaniu ludzi w sieci, a co ja zrobię,że ja to poprostu lubię :):) kiedyś jak się pytał to szczerze mu mówiłam,że np. gadam z tym czy tamtym, ale on się zaraz wścieka, chociaż nie ma powodów i doszedł do wniosku,że nie muszę mu o tym mówić :):), tak czy inaczej fajnie mi się gada z tym chłopakiem, a co tam czasami mogę sobie pogadać z jakimś obcym:):) a z marcinem ostatnio się mijamy, nawet na gg nie rozmawiamy dłużej niż 15 min, bo albo on musi iść coś zrobić, albo jest zmęczony, albo ja akurat nie jestem przy kompie, albo jak już gadamy, to od razu mnei wkurza jak np. wczoraj, pierwsze co to zapytał czy kupiłam gumki (wrrrr wkurzyło mnie samo to że musiałam je kupić, bo moim zdaniem to obowiązek faceta, no ale on rzekomo nie ma możliwości, chyba mu powiem,żeby przez internet zamówił i będzie spokój, w przeciwieństwie do niego ja mogę żyć bez seksu, a poza tym na niego trzeba sobie też zasłużyć-co mu wczoraj powiedziałam), jak chciałam się z nim podroczyć, to od razu się zdenerwował i stwierdził,że nie kupiłam i że \"mogłam to załatwić, a nie jakieś celibaty wprowadzasz w naszym związku\" i jeszcze \"mi coś takiego nie bardzo pasuje\" wrrrrrr wściekłam się, dlaczego to jemu ma pasować?? czasami chciałabym żeby on był jakiś taki bardziej przyziemny, naprawdę laski czasami staram się zrozumieć facetów i za cholerę nie mogę, oni naprawdę myślą inaczej niż my, a przynajmniej ja :):) oki ja na razie spadam :):) dziś znowu polecy grają z nogę?? jak laski jest z wami kibicujecie?? oglądacie?? odezwijcie się bo mi smutno samej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przepraszam, ze ja tez tak milcze, ale mam taki lekki kociol z ta moja wyprowadzka, ze szok. Musze jeszcze babci pomoc wysprzatac mieszkanie przed przyjazdem gosci, sama mierze ubrania, w razie czego zeby byly do przerobki, wywalam stare niepotrzebne rzeczy i wiecie, tak mi zlatuje. Jeszcze jutro maja przyjechac znajomi, bo chca jechac na slowacje, to znowu mi umknie pol dnia, a do poludnia chce isc powplacac te pieniadze na konta uczelni na te kierunki co sobie wybralam i jeszcze moja psiola co juz wyjechala, to mnie poprosila, zebym jej oddala ksiazki do biblioteki publicznej, wiec isc trzeba, poki mam czas. Co do meczy, to wiecie, ja nie ogladam. Bylam z Pawlem w niedziele w tych ogrodkach piwnych, to byla dla mnie przyjemosc towarzyszyc mu, skoro on tak bardzo chcial ogladnac ten mecz. A teraz to sama to taka kicha, nie chce mi sie. Z reszta ja sie tak nie podniecam jak faceci:P ja tam ogladam siatke mezczyzn i jestem happy, ze jada do Pekinu. W sumie dzieki Pawlowi to polubilam formule 1 i bardzo sie ciesze z osoagniec Polaka:) Madziu, nie przemjuj sie Marcinem:P faceci chcieliby wszystko miec gotowe. Pawel w sumie i tak o to dba, bo gumki zamowil na necie, choc ostatnio sie nie przydaja:D Ja powiem Ci, ze tez mam takich kumpli, co bardzo duzo z nimi gadam na necie i czasem jak naprawde jest mi zle to cieplym slowem zawsze pomoga i doradza:) Pawel nie zna zadnego osobiscie, ale wiele moich przezyc czy ciekawostek wiaze sie z nimi to mu opowiadam. Niestety nie widze zeby byl zazdrosny, chyba ze sprytnie to ukrywa. Choc nie ukrywam, ze czasem bym chciala, zeby pokazal, ze jest o mnie zazdrosny. Ehh kochane, zakrecilam wlosy na papilotki:D na walkach sie zle spi a lokowka strasznie niszczy wlosy:D a ze swoje mam takie jak druty, to mala odmiana nie zaszkodzi:D A co tam u Kasienki? Jak Ci slonce idzie w tej pracy i co na to Twoja pociecha? A Degi sie uczy bidusia... 🌼 Trzymajcie sie kochane:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:P wlasnie wrocilam z miasta i odpoczywam:D wyodkurzalam, podlalam kwiatuszki i wynioslam smieci, nie wiem co mnie tak naszlo zeby to zrobic:D bylam wplacic pieniazki na konta na te uczelnie, co sobie wybralam, zanioslam kolezanki ksiazki do biblioteki i zapisalam sie do lekarza, bo potrzebuje takie zaswiadczenia, ze jestem zdolna do realizacji tego kierunku, ktory sobie wybralam;) mysle, ze bez obaw mi go da:D wizyte mam na 14, wiec moge sie ponudzic do tej pory :P zapowiada sie niezla burza, a znajomi maja przyjechac, na ta Slowacje mamy jechac. Sie okaze jak bedzie:D zakrecilam sobie te wlosy na papiloty i wygladam jak baranek wielkanocny, ale fajnie, podoba mi sie:P skrocily mi sie wlosy o jakies 10cm jak mam takie kudlate:P hihi wszystkim sie podoba:D aaahhhh babcia zrobila moje ulubione pierozki, mmmm czekam na obiadek:D Wiecie, ale jaja z tym meczem wczoraj, niesamowite. Weszlam dzis na nk i patrze, a wszyscy maja zdjecia tego Webb\'a i tak po nim bluzgaja, w sumie to sie nie dziwie. Tego karnego to tak podyktowal, masakra. On naprawde powinien sie bac z domu wyjsc, bo jak Polacy go dorwia to ja mu wspolczuje :D to ja mykam jeszcze cos porobic, jakos mnie nosi i na pupie nie chce mi sie siedziec. Moze to i dobrze, przynajmniej jakas domowa robote zrobie:) Buziaki:):* odezwijscie sie kochane cos:) Kasiu? Paulinko? hop hop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laavia
a ja mam takie pytanie do Was, czy ktoras z was tez miala dosc czeste plamienia poza okresem na poczatku przyjmowania tabletek? dlugo to trwalo? wiem, ze to jest normalne, bylo napisane nawet na ulotce ale dla mnie jdeak jest to krepujace troche, zwlaszcza jak dochodzi do zblizenia, no i wiecie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kobiety, co ja się wczoraj na denerwowałam przez ten mecz już tak się cieszyłam, że Polacy wygrają, a tu co?? guzik z pętelką przez durnego sędziego, no jasna cholera...jak tak można, przecież to nie było sprawiedliwe, sądziłam,że w sporcie chociaż jest sprawiedliwość i wygrywa lepszy, ale jak widać znowu życie zrewidowało moje poglądy :(:(, gdzie tu sprawiedliwość jak dolicza czas i w ostatniej minucie pozwala wwalić nam bramkę!! to my polacy, jeździmy do tej angli zabijamy się tak jak debile, dorabiamy obcych, a on taki cham i się tyłkiem na nas wypina, no bo przecież nie wypada,żeby gospodarze wyszli z grupy:(( szlag mnei trafia i do tej pory nie mogę tego zrozumieć:(:( wrrrrrr, nie wiem czy obejrzę jak nasi będą grali z chorwacją, bo nerwowo nie wytrzymuje, te mecze to nie na moje nerwy, chyba stałam się większą kibicką niż mój marcin i bardziej to przezywam, nawet paznokcie na biało-czerwono sobie pomalowałam wczoraj:):) słońce K ty odpoczywaj ciesz się ostatnimi dniami w domku bo potem to będziesz już tylko gościem:):)a na jakie kierunki w końcu składasz?? bo ja chyba zapomniałam :(:( jak wyjedziesz do krakowa pawła będziesz miała pod ręką fajowo:):) byłam dziś na badaniu kontrolnym u onkologa, na szczęście wszystko w porządku już nie mam żadnych guzków:):), jeszcze czeka mnie badanie usg kontrolne, ale nie wiem kiedy, bo póki co jestem wpisana na listę pacjentów oczekujących i mają do mnei dzwonić jak będzie wolne miejsce...hehe kolejki, śmieszna ta nasza służba zdrowia :):) a co deggialka u ciebie?? jak zaliczenia?? wszystko do przodu?? kasieńka a co z tobą?? jak zdrowie?? siniaki już zeszły?? co tam w pracy?? przyzwyczaiłaś się już?? no i co z facetami, bo koło ciebie to zawsze jakiś się kręci:):);) bliżej słońca odezwij się do nas:):) pewnie zapracowana jesteś, ale w weekend chociaż znajdź chwilkę i odwiedź nasze forum i pisaj co u was:):)?? twój mąż dojeżdża do pracy?? dobrze wam się mieszka?? z waszym domkiem już wszystko pozałatwiane?? oki ja narazie spadam :):) odzywajcie się bo naprawdę zacznę strajkować !!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laavia no niestety takie krwawienia przy braniu tabsów to normalne, poprostu twój organizm przystosowuje się do hormonów, które mu aplikujesz w pigułce może to trwać nawet 3 miesiące,trudno przewidzieć, bo każdy organizm reaguje inaczej, nawet po długim braniu czasami mogą się pojawiać krwawienia np. pod koniec brania opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavia jeśli krwawienia nie ustąpią będziesz musiała iść do gina, bo być może poprostu nie pasują ci te pigułki masz źle dobrane i trzeba będzie je zmienić; a twój partner powinien okazać się wyrozumiały i nie powinnaś się krępować, cóż poradzić póki co to taki skutek uboczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!! kurde mać!!przez tą moją robotę to nie mam na nic czasu!!wstaję o 4.15rano o 15 jestem w domku...czasem utnę sobie drzemkę..a jak jej nie utnę 21 padam..normalnie padam...niestety w weekend też pracuję sobota i niedziela..ojej trochę ciężko ale muszę się przyzwyczaić..w przyszłym tygodniu mam nocki...znów kicha...znów trzeba sie przestawiać...ale za to nie jest ciężko tylko nogi strasznie bolą bo trzeba się nabiegać tu i tam... nie wiem sama co mam Wam pisać jest tyle rzeczy które chciałabym Wam napisać..tylko poprostu nie mam na to siły...ale może się kiedyś zbiorę.....pozdrofka...i całuski dla Was wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, no rzeczywiście bliżej słońca ma rację cisza tu u nas ostatnio jak makiem zasiał :(:( bliżej słońca pozwoliłam sobie obejrzeć wasze fotki na naszej klasie, córcia ci rośnie jak na drożdżach :):) widać, że jesteście szczęśliwą rodzinką jak z obrazka:):), a jak się układają kontakty z teściową?? nie odwiedzasz jej?? a twój mąż jeździ do mamusi;)??a pracę masz na miejscu?? wyobrażam sobie,że jesteś po pracy padnięta i nie masz na nic siły, ale cóż poradzić z jednej strony fajnie,że masz pracę zawsze to więcej kaski, tym bardziej,że wydatki rosną:):), poza tym jesteś dzielną i zorganizowaną kobietką i na pewno dasz sobie radę ze wszystkim i czas znajdziesz nawet by do nas na forum zajrzeć:)) kasienka a co u ciebie?? doszłaś już całkowicie do formy po tym wypadku nieszczęsnym ?? jak na studiach?? wszystkie egzaminy za tobą?? deggialka a ty kiedy się odezwiesz?? widziałaś się z Piotrkiem w weekend?? byłaś u niego??, bo w opisie gg miałaś coś o zwiedzaniu kopalni :):) słonce K a co u ciebie?? paweł cię odwiedził?? kiedy będą wyniki z matury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś od marcina wróciłam:):) nawet nie zamierzam za nim tęsknić, bo w piątek znowu się zobaczymy :):), pojadę do nich w piątek,żeby pomóc przy tych przygotowaniach do ślubu, trzeba jedzenia trochę naszykować, niby będzie tylko po ceremonii ślubnej 9 osób(wszystkich łącznie, w sumie niewiele), no ale tych 9 też będzie coś jadło :):), w sobotę idę z panną młodą do fryzjera, nie mam za bardzo pomysłu na fryzurkę, może loczki jakoś upięte, bo nie chcę żadnego typowego koka:):), nei wiem jak to z tymi młodymi będzie czy za rok rzeczywiście ten kościelny wezmą, bo robert mówił,że za rok to on już nie przyjedzie do polski, tylko sioistra marcina od razu po studiach przyjedzie do niego:):), mama marcina, to by wolała,żeby oni od razu kościelny brali, a nie tak rozdzielają:):) no ale widocznie tak wolą:):) oki mykam tymczasem i czekam na odzew z waszej strony:): cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrruu
Hej hej ja łykam Lamunę 30..od.. 6 dni:) Troszeczkę pobolewa mnie brzuch, ale poza tym.. wszystko w porządku.. nie mam wzmożonego apetytu, a cera już ładniejsza:) Kochane.. powiedzcie.. jak toz Wami było? Od razu nie bałyście się seksu bez zabezpieczenia (bez gumki, ale z anty)? Pozwalacie chłopakowi/facetowi w Was kończyć?:)) Całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruuu nie masz co się obawiać, jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki o ile zażywasz je regularnie i o stałej porze :), twój chłopak może kończyć w tobie i niepotrzebne ci już żadne zabezpieczenia, po to się "trujesz" ;) żebyście oboje mieli przyjemność więc wszelkie inne środki anty możesz schować na dno szuflady ?:):) mój partner, jak brałam aty, zawsze we mnie kończył i mamą nie zostałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrruu
No to super. Kamień z serca, gdy usłyszy się coś takiego od osoby która również "siedzi w tym po uszy" Zaczęłam od pierwszego dnia, i wszytsko gra. Jestem punktualna, nie ma ubocznych skutków, nie ma wymiotów, biegunki.. heh.. 23 zaczyna się w takim razie frajda:) mrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruuu w takim razie pigułki póki co ci służą, lekarz trafił i dobrze je dobrał skoro nie skarżysz się na żadne skutki uboczne, oby tak dalej, no i hasaj do woli ze swoim facetem :):), przestrzegaj regularnego zażywania i nie powinna cię spotkać żadna niespodzianka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... megg pytasz o moje kontakty z teściowa...hmm nie utrzymuje z nia kontaktów..nie ma po co...wyciągnęłam raz rękę i powiedziałam sobie nigdy w życiu więcej..Jarek czasem do niej jeździ...hmm w końcu to jego matka..ale wkurza mnie że go wykorzystuje..ale ja się nie odzywam..teraz już przestanie jeździczacznie sie budowa domku wiec nie bedzie czasu na wyjazdy a co do mojej pracy to dojezdzam 20km..juz sie przyzwyczailam..dzis ide na noc..az sie boje ze usne..ale musze dac rade..kurcze ale mam teraz obowiazkow..nie wyrabiam sie...lece bo musze jeszcze pomoc mojej mamusce... pozdrofka jutro sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×