Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena84

Poczta Polska

Polecane posty

Czy ktoś z Was był na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku ds obsługi klienta na Poczcie Polskiej? Jak przebiega rozmowa? Ile jest etapów rekrutacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
i ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam Okazję być na takiej rozmowie. Jest jeden etap rekrutacji. Standardowe pytania, o doświadczenie itd. Na drugi dzień automatycznie umawiają Cie z naczelniczką poczty, w której będziesz pracować, proponują 1/2 lub 3/4 +nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
a czy to rozmowa tylko do obslugi klienta czy tez na zapleczu przy sortowaniu listow?jakie sa wymagania poza doswiadczeniem i czy jest mozliwosc na caly etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw. Asystent robi wszystko, nie powiem dokladnie jak to wygląda, bo nie pracowałam tam, zrezygnowałam od razu, bo nie oszukujmy się musiałabym być zdesperowana żeby przyjąć pracę za 600zł brutto! Z tego co mi osoba rekrutująca mówiła to raczej małe możliwości na zatrudnienie na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
600 zl to rzeczywiscie tragedia,a moja znajoma mowi ze na poczcie ma luxus i dobrze placa,chyba klamie,fakt ze nie siedzi przy okienku,tylko gdzies na zapleczu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 zł brutto?? Skandal w biały dzień. Moja znajoma zarabia bardzo dużo, tylko że ona jest listonoszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
no wlasnie a ile zarabiaja listonosze?jakie trzeba miec kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientują listonosze też kiepsko zarabiają, a jak myslicie dlaczego tyle ogłoszeń na stanowisko listonosza się teraz pojawiło na necie? Wszyscy uciekają z poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Moja ciocia pracuje na poczcie przy obsłudze klienta i jest wyczerpana fizycznie i psychicznie. Płaca marna 1200 na rękę po 25 latach pracy + tam jakieś bony świąteczne, premie (które rzadko się dostaje) czasami musi zostać w pracy 3 godz dłużej bo coś się nie zgadza. Mój wujek listonosz zarabia coś koło 800 na rękę pracuje ok 10 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaa
praca na poczcie to tragedia, ja zrezygnowałam po 2 tygodniach... przy okienku za 380 na rękę..wolne żarty!!! a jak ci się przytrafi pomyłka to płacisz albo ci rozkładają na raty i wychodzi że za darmo pracujesz....nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LW
ja miesiąc temu przyjęłam się na pocztę polską, w małej miejscowości. Praca na pół etatu, na ekspedycji. Podstawa to 720(na próbnym) brutto potem ma być 770. Praca jest ciężka, nie ma czasu na obijanie się i kawkę. często robi się nadgodziny, za które otzymuje się dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×