Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytającaaaa

Czy perfumy, hugo, golce gabana, celine dion, itp naallegro to oryginały?

Polecane posty

Gość pytającaaaa

jak w temacie, czy ktoś z was kupował, czy to prawdaże są oryginalne?, macie może jakichś sprawdzonych sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaa
nikt takich nigdy nie kupował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pytamm
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ci sie wydaje
ze ktos sprzedaje oryginaly za 80zl to wspolczuej naiwnosci. nawet zaq 200zl balabym sie kupic :o ewentualnie zmoan probowac u osoby prywatnej (nietrafiony prezent), ale tez nie masz pewnosci, ze ona nie zakupila podroby na allegro/targu. ogolnie nie polecam. lepiej dolozyc i kupic oryginal. to naprawdensie oplaca. nie zuzyjesz tego tak szybko jak tanich wod toaletowych, bo nie musisz psikac sie 10 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie ryzykowala
takie rzeczy to tylko w perfumerii :) No i nie golce gabana tylko dolce &gabana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł_Ciemności
stawiam ze wiekszosc to podrobki...uwierzylabym jeszcze, ze ktos moze sprzedwac z bezclowej strefy taniej ale te nie sa az tak szokujaco tanie...bo nalezy brac pod uwage ze jeszcze sprzedawce chce zarobic przeciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffhhhgfdhdhghgf
Jak napisał(a) Anioł Ciemności, zapewne jest to tzw. \"tania strefa bezcłowa\". Wtedy są to produkty oryginalne, a tanio ludzie sprzedają, bo \"tam, gdzie jest taniej\" też są różne promocje. Podróby to są na bazarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
A ja kupuje! Wcześniej kupowałam tylko w sephora itp. ale doszłam do wniosku po co przepłacać. Mam kilku sprzedawców którym ufam i jeszcze sie nie zawiodłam. Oczywiście trzeba uważać, jesli pefrumy kosztują 50-80zł to jasne, ze to podróby! Mam porównanie i wiem, ze wiele osób ma oryginalne. Niczym niedbiegajace od tych z renomowanych perfumerii. Poza tym pamiętajmy, w Polsce perfumy są tak koszmarnie drogie... u nas to rarytas... a na całym świecie normalka! Z resztą moja przyjaciółka wiele podrózuje i przywozi perfumi z róznych promocji i wyprzedaży. Co prawda na allegro ich nie sprzedaje, raczej na włąsny uzytek. Ale śmieje sie ze można zrobic na tym interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×