Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tajger...7*8 na wstepie by mnie powaliło :D Air...hmm...no ja walczyłam troche więcej razy niż 1...a w takich ciężkich warunkach jest łatwiej wbrew pozorom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, no rzeczywiscie :O...ale to tylko swiadczy o tym szefie, jesli woli zatrudnic pustostana...:O a z tym autobusem, itp. to pewnie tak dla \"zmylki\"- teraz juz pojdzie wszystko dobrze...i dostaniesz ta prace, ktora chcesz...:) Kasiek- fajnie :). jakies oblewanko z tej okazji? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wakacje i po wakacjach. Bylo jak zwykle fajnie. Piekna pogoda, smaczne jedzenie, spacery po bardzo dlugiej plazy, kompiele, dyskoteki i inne rozrywki. Tyle w skrocie. :) Tykrysek trzymam kciuki i zyczymy powodzenia. Kasiek gratuluje :) Pozdrawiam wszystkich. Remont w suterenie zawieszony z braku czasu i checi. W nowej pracy czuje sie dobrze, ale zarobki niezbyt mi odpowiadaja. dark czekam na zdjecia. Borewicz dzieki za emalie ze zdjeciami, podobaly mi sie. Fajnie miec cyfrowke co? :D Pozdrawiam wszystkich. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wróciłyście przedwczoraj do tematu spoważnienia i zrównoważenia, czuję się w obowiązku przestrzec, że Diablicom TO SZKODZI i takie pomysły mogą skończyć się tragicznie. Mogą doprowadzić do apatii, depresjii, utraty chęci do życia, agresjii, i wielu innych przypadłości. W rezultacie Wasi Aniołowie mogą mieć partnerkę poważną i zrównoważoną, ale do dupy (tzn, nawet nie, bo nawet na to powaga może się rzucić). W końcowym rozliczeniu im się to nie opłaci, nawet jeśli wydaje się że tego chcą. Tak wybrali i tak ma być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, znajdziesz na pewno dobrą pracę. Gupcy by byli, jakby Cię nie zatrudnili. A co do fajnego szefa - myślę, że chyba lepiej rzeczowy niż fajny... ale nie wiem, bo ja nigdy nie szukałam pracy... Czym się zajmuje ta firma, że im Tirana potrzebna? Podsyłam wam artykulik mojego braciszka o szukaniu pracy, sympatyczny http://www.chez.com/dubaipolonia/praca.htm U nas śniegu kupy, prędkość podróżna 40-45 km. Dzisiaj świetny śnieg na bałwany. Duża buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawooo saszka :) Twoja opinia utwierdza mnie w przekonaniu, ze wole być szajbnięta i chimeryczna niz... do dupy ;) che, che Kasiek- gratuluję :) Warunki miałaś iście extremalne, ale teraz to już będziesz pomykać po drogach że ho, ho! Przypomniało mi się moje zdawanie...8 lat temu! Upał, czerwiec, pot się leje...my-przerażona grupka stoimy na rozgrzanym placyku....a pan egzaminator pokazuje nam podstawowe figury jogi!!! tak dla relaksu :) znudzony- mam nadzieję, ze jakies zdjecia doslesz? Z wakacji :) Ja wybieram sie na urlopik w czerwcu, ale to jeszcze daleko, daleko... A ja dziś sobie pracuje w domku! Z uwagi na koszmarne warunki drogowe zostaje i ponadrabiam zaległości w papierkach i raportach :) Pozdrawiam wszystkich baaardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak mi się nie chcę uczyć. Siadam, biorę zeszyt do ręki, czytam dwie strony i bym go wyrzuciła przez okno. Teorię zapamiętałam bez problemu, np: spór o wartości we współczesnej poezji. Ale muszę też podać przykłady książek i mam problemy z zapamiętaniem nazwisk i tytułów :o W dodatku kot mnie zaczepia żeby się z nim bawić, gonić go po mieszkaniu, bawić się w chowanego. No i jest bardzo przekonywujący :P No nic, czas się wziąść w garść, najlepiej jakby mnie ktoś do biurka przywiązał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zamisc sniezna szaleje w wawie... bleeeee nic nie widac poza bialoscia... a ja zaczelam czytac opowiesc brata Saszki a tam takie gorac.... :) Air -> badz dzielna, skup sie na nauce, dasz rade 🌻 Daimon -> wlasnie licze, na ta \"zmylke\" ;) Nina -> joge??? Saszka -> zaczelam czytac, super Twoj brat pisze... skoncze pozniej, bo sporo tego jest a teraz czasu nie mam ;) firma to Lorens&Wiktor -> moda meska :P a ja mialabym byc asystentka ;) Znudzony -> 🖐️ a zdjecia jakies masz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ....qrde!!! nie wracam do domu :P;):D gratulacje !! Dobra ..znikam ...bo kawalek ..drogi z Gdyni do wrocka ..a jutro jeszcze bydgoszcz..trzeba zachaczyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ....qrde!!! nie wracam do domu :P;):D gratulacje !! Dobra ..znikam ...bo kawalek ..drogi z Gdyni do wrocka ..a jutro jeszcze bydgoszcz..trzeba zachaczyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) 🌼 Zginęłam z forum na spory kawałek czasu myślę, że spokojnie rok minął:( no nic, ale jestem na nowo Norka reaktywacja:)- miałam tyle spraw na głowie życiowe zmiany i plany, teraz wszystko się poukładało. Bardzo się ucieszyłam widząc topik który istnieje oooo od początku kafeterii tylko z tego co się orientuje pobiliście rekordy i jest to jego 2 część fajnie zobaczyć te same nicki+ kilka nowych. Mam nadzieje, że niektórzy mnie chodź troszkę pamiętają –pozdrawiam w ten śnieżny dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) 🌼 Zginęłam z forum na spory kawałek czasu myślę, że spokojnie rok minął:( no nic, ale jestem na nowo Norka reaktywacja:)- miałam tyle spraw na głowie życiowe zmiany i plany, teraz wszystko się poukładało. Bardzo się ucieszyłam widząc topik który istnieje oooo od początku kafeterii tylko z tego co się orientuje pobiliście rekordy i jest to jego 2 część fajnie zobaczyć te same nicki+ kilka nowych. Mam nadzieje, że niektórzy mnie chodź troszkę pamiętają –pozdrawiam w ten śnieżny dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bar dziej pa da śnieg bim bom im bar dziej pru szy śnieg bim bom tym bar dziej pa da śnieg bim bom jak bia ły puch zpo dusz ki Inie wie zwierz niczłek bim bom choć żył by ca ly wiek bim bom gdy pa data ki śnieg bim bom jak mar zną mi palusz ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gdańska do wrocka? Z prędkością śnieżną 40 km/godz to będzie jakieś dwa dni.... Znaleźlismy buteleczkę, 2-litrową ale niepełną, czegoś hm jeżynowego, co mój braciszek przywiózł z Rumunii jesienią, chyba dziwne w skutkach a piło się jak soczek... Zdjęć z Rumunii wam nie będęwysyłać, ale jakby kto chciał to zapraszam www.top.turystyka.pl/guide/index.php?gal=56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gdańska do wrocka? Z prędkością śnieżną 40 km/godz to będzie jakieś dwa dni.... Znaleźlismy buteleczkę, 2-litrową ale niepełną, czegoś hm jeżynowego, co mój braciszek przywiózł z Rumunii jesienią, chyba dziwne w skutkach a piło się jak soczek... Zdjęć z Rumunii wam nie będęwysyłać, ale jakby kto chciał to zapraszam www.top.turystyka.pl/guide/index.php?gal=56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ❤️ Jeju, kiedy ja to wszystko nadrobię ;) Jestem tylko na chwilę, nadal z domu nie wychodzę, ale zaczynam łazić (znaczy, że nie leżę w wyrku cały czas ;) ), chociaż z komputera nie korzystam. Troszkę mnie to wszystko męczy ;) ale może dziś taki dzień ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko sie przywitac i pozdrowic .. ..mam male problemiki ..pozatym ..wszystko ( czyt. kregoslup)..mnie boli i ..chodze rakiem ..! Wszystko przeczytalam ..ale nie mam dzis sily na nic .. Kasiek ..>> Tobie tylko buziaki za udany zakonczony egzamin ..👄 ..mowilam ze trzeba ..nie do trzech razy a ..do oporu ..!!:D Tygrysek ..>> dwa filmy sa \"nieme\"..chociaz z napisami ..to powiesz mi jak by to wlaczyc ..?:) Czekaj cierpliwie ..bedzie dobrze ..Jeszcze oni beda cie prosic ..!:) Ja bym chciala takiego pracownika ..przynajmniej by sie do pracy nie spoznial ..bo dla ciebie nie ma ..zadnych przeszkod ..typu czerwone swiatlo czy ..barierki tramwajowe ..przeskaujesz z jednego przystanku na drugi ..nie patrzac na to ze dla normalnych ludzi ..zrobili przejscie podziemne ...zeby przejsc na inne tory tramwajowe ..:D Taaak ..Taaakk ..tak NASZ Tygrys ...zachowuje sie w Stolicy ...!! ..Tygrys z tytulem ..MGR... !!!:D Pozdrawiam ..Airka ..Kasiek ..Kachni ..Mala ..majorka ..Szaszke .. ..daimonke ..Znudzonego ..Borewicza ..Nine28 , Norke ..i pozostalych niedzisiejszych = niewidocznych ..:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już na dziś podziękuję :) Nauki już nie lubię :P ale myślę, że jestem już nauczona tyle ile mogłam :) No i kończę na dziś działalność :) Całuski dla wszystkich papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Gio 👄 usmialam sie jak norka cmentarna ;) dzieki Tobie.. dobrze, ze nie jechalo 521, bo zobaczylabys jak przeskakuje jeszcze jedna barierke i gnam po ulicy, zeby zdazyc na niego :P Musze sie przyznac, ze rzadko korzystam z tego przejscia :P A co do filmow, to dzwiek jest ino b. cichy, wiec musisz na maxa podkrecic glosnosc... np w \"efekcie\" ja mialam glosniki na maxa i bylo slychac, slabo, bo slabo ale bylo ale u kolezanki tez cos nie tak.... sprobuj na razie dzwiek do oporu dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgr.Tiger >>..otóż to ..otóż wlasnie to !!!:D..i wcale bym sie nie zdziwila gdys pokonala tą najwyższą barierke ..dzielącą przystanki tramwajowe od glównej ulicy ..:D ..dla Ciebie nie ma żadnych barier .!!! .Musieliby ....jeszcze te zabezpieczenia wykończyc specjalnie dla Ciebie ..drutem kolczastym ..:D ..co tez nie jest jeszcze powodem do radości bo i na to ..znalazlabys ..metode ..Najwyżej nastepne spodnie mialabys .. rozprute ..do samych kostek .. ..i to jest ..\"dziewczynka\".!!!..:D:D:D 👄 Moze na ten \"galowy wernisaz \"..wez ze dwie pary spodni i jakąs dluższa kurtke na zmiane ..tak na wszelką uwentualność ..!:D ..żeby Cie wpuscili ..a mnie ..razem z Toba..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, jestes niezastapiona 👄 :) ale to miedzy ulica a przystankiem, jest taka sama jak ta, miedzy przystankami, sprawdzone :D ja moze wezme od razu 2 pary spodni, bluzke na zmiana (jakbym sie tym czerwonym winem zafaflunila :P), a kurtki dluzszej, qrcze, nie mam.... najwyzej powiem, ze sie na najmowszej modzie nie znaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Norka zawitala do nas po duzej nieobecnosci. 🖐️ :) Co sie miedzy czasie zmienilo u ciebie ? Borewicz ja tez chce zdjecia :) Kachni :classic_cool: , ja tez wale :D na kaczke, tylko nie wiem co to znaczy :) saszka masz moje 100% poparcie :) Nina 28 tak wiec ja juz swoje jablko zjadlem, a ty zjesz je w czerwcu, tak wiec cala przyjemnosc jeszcze przed toba. :D Wyslane. Air :) podobaly mi sie twoje zdjecia, mialem ci o tym napisac wczesniej, ale jakos tak wyszlo. Fajnie bylo by tak pojezdzic na nartach, ale jakos nigdy sie nie nauczylem :O Tygrysek jeszcze troche i zima sie skonczy i znowu bedzie cieplo :) Wyslane. Borewicz ale ty sie najezdzisz :D podziwiam cie :) majorek siemanka :) Gio dzieki za pozdrowienia, ogladalismy twoje obrazy i podobaly nam sie. Jak bedziesz miala cos jeszcze to wysylaj. Jakis palant ciagle mi wysyla jakies wirusy na moja emalie adres, naiwny i nieszkodliwy :D do kosza z nim. Kiedy bedzie wreszcie cieplo, tak by sie chcialo wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikt nie dzwoni :( i chyba juz nie zadzowni.... :( Znudzony -> dziekuje za zdjecia :) Oj tak niech juz bedzie ciepla wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikt nie dzwoni :( i chyba juz nie zadzowni.... :( Znudzony -> dziekuje za zdjecia :) Oj tak niech juz bedzie ciepla wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :) Tygrysek ---> przestań czekać na telefon to zadzwoni :D nie wiem jak to działa, ale działa :) Znudzony ---> wiesz co? na naukę nigdy nie jest za późno :) A jazda na nartach to rewelacyjna sprawa. Słońce wyszło, co poprawiło mi humor i nastawiło pozytywnie do mającego nastąpić za kilka godzin kolokwium :P Miłego piątku i w ogóle całego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam znudzonycenzura --> w telegraficznym skrócie, wyjechałam ze swojego miasta(Warszawa) na malutka wioskę w stronę Ukrainy. W tam czasie mogłam oddać się tylko sztuce robiłam witraże, malowałam obrazy, lepiłam w glinie, zaczęłam też robić biżuterię – nie miałam czasu na takie przyjemności jak internet :( wszystko zapowiadało się cudownie, ale niestety mój narzwczony nie był na tyle silny psychicznie, aby znieść taki rodzaj życia:( i rozstaliśmy się. Człowieka można poznawać przez całe życie i zawsze może nas zaskoczyć czymś nowym nie koniecznie pozytywnym. Teraz jestem na nowo w wielkim mieście;) Tygrysek --> z własnego doświadczenia wiem, że telefonu można się spodziewać nawet po miesiącu w porywach do dwóch-co dla mnie jest szokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norka -> przykro mi, ze zawiodlas sie na bliskim czlowieku.... 🌻 A co do telefonu, nie tym razem, oni szukaja kogos na JUZ, od tego pon. a najpozniej od marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Norka ma rację, czasem bierzesz kogoś, kto się nie sprawdzi i potem musisz szybko zmienić, nerwowo szukasz- kurde, gdzieś miałem kontakt do tej dziewczyny, no wiecie, do tej co... cośtam, cośtam. A szukanie pracowników nie jest miłym zajęciem.... Jestem dzisiaj niepocieszona i chce mi się wyć. Bardzo głośno. Straciłam bardzo dobrego przyjaciela i pracownika, 3 lata kontaktów i \"docierania się\", chce odejść do większej, bogatszej firmy.... samo życie... ktoś ją chce podkupić... do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo co jest ..gdzie jestescie ..?..nudzi mi sie ..!😭 ..co mam zrobic z tą ..@#$%&*...żółtą reklamą...ktora mi wciaz wskakuje na forum ... pierdolca mozna dostac ..!!!😡 Pozdrowienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×