Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Gio ---> kąpiele błotne/mułowe bardzo są zdrowe i dobre dla urody :P Pozdrawiam, ściskam i całuję i życzę żeby lepszy humor cię jutro nawiedził, głęboko w to wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .,.co jest ..zawialo was i ..wymietło??? Mala ..dziekuje ..buzka Air >...to juz wiem ..dlaczego ja mam taka ladna cere ..nigdy zadnych ..zachciewajek ..bo ciagle mam problemy i z geba az po same uszy w ..mule siedze ..:D ...wracac mi tu bo sie nudze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Gio 👄 :) doly pelna blota czy mulu tez sie kiedys musze skonczyc, pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..poki co ..siedze od dawna na ..bagnistym terenie ..i co z jednego o wlasnych silach wyjde to w nastepny wpadam .. Skonczy sie to pod warunkiem ..ze wejde w koncu na \"normalny grunt\'..i sie wyprostuje bo ....\" ..punkt widzenia zawsze zalezy od ..punktu stojenia ..\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...kurcze, ostatnio to chyba w nowy rok tu pisalam... przyznaje sie bez bicia ze nie czytalam wszystkich zaleglosci... pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> list dostalam, dziekuje ❤️ Badz dzielna, i przypomnij sobie jak nas nieraz tutaj z dolkow wyciagalas! I minelo! ❤️ Bedzie dobrze, zobaczysz, tylko prosze wlaczyc szerszy usmiech, o taki: :D Pani Major, prosze sie leczyc! :D Obys wyzdrowiala przed odwilza, bo wtedy to bedzie masakra... Juz sie boje :o Pozdrowionka dla Wsiech 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!!!!! Karnawał się skończył, \"zabaw hucznych nie urządzać\", więc gdzie Wy wszyscy jesteście? Powinniście w domu siedzieć się umartwiać i przy kompie siedzieć :D Gio ---> wiesz co ja zauważyłam? Że ty tak po poznańsku gadasz :) \"mietła\" na przykład to nasz regionalizm :) Bądź dzielna salacha :D duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ..:) Kachni ..>> juz se poprawilam wygląd facjaty ..usta rozciagnelam na maxa i ..srubke dokrecilam , wiec wygladam tak ..to znaczy mam taki usmiech , jakby ..mi ktos w kieszen narobil ..:D:D:D ..gorzej jak przy takim wygladzie bede musiala cos powaznego zalatwic ..pewnie nie potraktuja mnie w urzedzie powaznie ..:D ..ja jak widze taką osobe ..nienaturalnie \"uchachaną \" ..\'..to sie zaraz pytam ....a co Pan Dochtor ..na to ..??:D AIREK ..>>.. u nas np..mowia na potargana fryzure ..wygladasz jak ..wkurwiony Chopin ..po koncercie ..! ..a ja wole ..:..wygladasz jakby Ci ..pierun w mietłe strzelił..:D Buzka ..ale mi sie dzis nic nie chce ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- ja sie wlasnie umartwiam ;-), egzamin mam dzisiaj i to z przedmiotu z ktorego nic kompletnie nie rozumiem...i nawet gorzaly nie mam zeby sobie przed walnac sete na odwage....:( Gio 🖐️, tez nie lubie takiego amerykanckiego usmiechu...jak widac kapiele mulowo-blotne dobrze Ci sluza, nie tracisz humoru...tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nic sie nie marwt z wariatami trzeba ostroznie, wiec wszystko szybciej i sprawniej zalatwisz ;) a teran mocny i z trawa zielona zamiast blota wstretne juz wkrotce pod nogami poczujesz, na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..i pierwsze doswiadczenie wzgledem usmiechniej geby od ucha do ..ucha ...juz mam .. Poszlam dzis do ADM-u ...wchodze se na luzaka ..a tu znajoma Pani .. ..popatrzyla i mowi ..Dzien Dobry ..witam ..stalo sie cos ...???:D P.S..zalatwilam ..pozytywnie :D Po mnie to chyba musi ..czołg przejechac ..żeby mnie cos ruszylo i humor zepsuło..:D daimon ..tygrys ...🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani- BARDZO, bardzo dziękuję za zdjęcia :) Jak miło widziec tyle fajnych, uśmiechniętych buzi :) zaraz porozsyłam swoje...musze jakieś wygrzebać... Powiem tak...Borewicz...mchmmm...wysoki, faaaajny....i już się zaczerwieniłam jak małolata! Po prostu mój typ :) Kobitki- same ładne tu tylko biorą czy co? Kurrde w kompleksy wpadnę! ;) Ja dziś walczę cały dzień, bo jutro mam ważne targi handlowe, na których musze być już o 8.00 a to dwie godziny drogi od mojego domku, więc nawet nie chcę sobie jeszcze ustalać o której to musze wstać rano, by sie z wszystkim wyrobić....brrrrr! Za oknem okropny wiatr, mokro, szaro i ponuro... Ja chcę wiosnęęęęe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindybry :P wlasciwie u mnie cudnie - az nienaturalnie spokojnie i radosnie :D jutro ostatni dzien do pracy i zasluzony wypoczynek szkoda tylko, ze pierwszy tydzien odpoczywam a drugi haruje... nie ma to jak maturzysci na zajeciach indywidualnych :D ;) przypominam gryplan na wtorek - 15 lutego - spotykam sie z Gio i Tygrysem i... dopisujcie sie na liste! Szam wzywana wielce! :D proponuje godzinke 18.00 gdzies w Centrum Wwy - wybierzcie miejsce - Aniol mnie dowiezie :D a teraz znikam - mam zamiar \'zaszalec\' w kuchni jutro i musze znalezc przepis :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę po raz kolejny o nie wysyłanie mi na skrzynkę róznych rzeczy typu fwd. Bardzo proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina ---> no pewnie, żę tylko ładne tu biorą, a ty myślisz, żę się tu przez przypadek dostałaś? :D Też jesteś super laska :) A zdjęcia ślubne wywołały mą zazdrość, bo mi ciągle ktoś pokazuje a ja też bym już chciała :P Podobno ostatni dzień pogody był w Wielkopolsce :( a tak było cudnie jeść śniadanie w słonecznym pokoju, chodzić jasnymi ulicami. A jutro co? Znowu deszcz i wiatr, nic tylko usiąść i pisać wiersze. Bo ja pisać mogę tylko jak jestem nieszczęśliwa, lub gdy natura odzwierciedla wewnętrzne przeżycia bohatera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety a w nocy przyjeżdża mój kochany :D:D:D:D:D:D po trzech tygodniach rozstania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety a w nocy przyjeżdża mój kochany :D:D:D:D:D:D po trzech tygodniach rozstania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety a w nocy przyjeżdża mój kochany :D:D:D:D:D:D po trzech tygodniach rozstania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> a nie mowilam?? :) powolutko, malymi kroczkami ale bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...mała... jasny gwint ..Ja nie moge we wtorek ..to znaczy ..wyjezdzam rano poza Warszawe ok 70 km...od rodzinki wyjde gdzies kolo 18-tej + ponad godzine w autobusie ..i jakies pol godziny byloby na dojazd do centrum ..to moglabym kolo 20.30 ..Powiecie gdzie bedziecie i do ktorej a ja jak zdaze to przyjade ..a jak nie ..to mowi sie trudno..NIC nie poradze ..musze jechac ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( po egzaminie moge powiedziec, ze...albo bedzie dobrze...albo bedzie niedobrze...:( ze wskazaniem na niedobrze...:( ja tez chce zdjecia!!!!Nina, Kafeteria i kto jeszcze ma cos do wyslania- wysylajcie!!!!na daimon-frey#o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - ja chcem zdjecia - zapomnialas o mnie? :0 :P Gio - dzisiaj przyjezdza Aniol i bede z Nim gadala na ten temat - wtorek mi pasowal, bo Aniol ma zajecia w centrum do okolo 22.00, ale nie wiem, jak to bedzie w tym tygodniu odezwe sie do Tygrysa na komorke i poprosze, by Ci przekazal wiadomosci chcialabym w koncu posiedziec z Wami dluzej, a nie tylko do 20.00 Kluska - to znaczy mamy Ci nic nie wysylac? bo fwd to, z tego co wiem, cos co dostalam od jednej osoby i przesylam dalej drugiej po prostu zmienic temat? no, sama nie wiem :( no bo ja Cie mam w grupie \'diably\' i jak wysylam, to idzie i do Ciebie, musialabym Cie usunac z tej grupy Okresl sie, co mozesz dostawac (jakie pliki) to ja zmienie ustawienia wczoraj faktycznie sie rozbrykalam z mailami :D Dzisiaj mam ostatni dzien pracy i ... wolne :D pierwszy tydzien spedzam z Aniolem ;) ale drugi zanosi sie na pracowity wielce :D dobrze, ze miesiac po powrocie sa Swieta :D wtedy odpoczne na pewno, bo oddam innowacje do Kuratorium :D no to powoli zbieram sie do pracy tylko jeszcze list prosbowy musze napisac papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Gdzie jest slonce i bialy snieg?? Nie ma :( SLonce za chmurami a snieg sie rozplywa, bleee Mala -> aha \"fw\" to jest spam, czyli te wszystkie smieszne maile ;) Mysle, ze o to Klusce chodzilo :) Ja tam jestem w pelnej gotowosci na 15 :) Nie ma problemu, jakby co przekaze wszytsko Gio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ... Mam dwie wiadomosci ..jedna zla a druga cudowna ..to zaczne od tej gorszej .. ..dzisiaj rano Santa miala znowu ..kolejny atak ...jestem dzis sama w domu ..nie powiem ..mialam co robic ..ledwo zyje ..! Wyszlam z nia na dwor i ..spotkalam listonosza .. ..dostalam paczuszke od Naszej ..MARGOT..👄 ..caly zestaw farb olejnych ..[ wale sie w klate jak King Kong]:D Margotka ..>.... Merci ..Merci beaucoup..❤️ ..lece pisac list do Ciebie ..:D Tygrysek ..czekam na wiesci o spotkaniu ..jakbyscie dluzej posiedzialy to ..dokoptuje do was ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prócz bolacego zęba dokucza mi dołencjos... Gio...mam nadzieje ze w sprawie cioci znalazłas jakieś rozwiązanie i że reszta rodzinki ci w tym pomoze. biedna ta twoja Santa, cieżko patrzeć jak nam sie stworzonko męczy, mój psiur też nie nalezy do najzdrowszych... nie ma to jednak jak fajna niespodzianka...masz teraz cały zestaw farb...no to do roboty! :) ;) Mała...dzieki za mailiki :) zaczynasz leniuchowanie widze...i dobrze...bo innym zabraknie pracy jak będziesz tak pędzić ;) Blondi :D no teraz jestes mega happy ;) Daimon...no może jednak bedzie dobrze ;) trzymam kciuki. Nina, Air, Kluska, Tygrysek,Borewicz,Ell, Margot,Major,Znudzony (wymieniam, wymieniam i końca nie widze listy ;) )...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, juz dawno napisałam, że tylko Wasze zdjęcia mnie interesują :) Za resztę serdecznie dziękuję :) Matko, ale tydzień...dobrze, że już piątek...nawet pisać mi się nie chce. idę nicnierobić, potem się odezwę :) Buziakas dla wszytskich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......tak ..przeleciałem w telegraficznym ...co pisaliśćie ..bo dopiero co wlazłem do domu,zaraz i tak wybywam ..bo juz w drodze jest 2Dnonek :)i zaraz ...będzie..:) a tak nawiasem ..cholera..to ta zima jest ..poj...byłem dziś w Jeleniej/Karpaczu/Włbrzychu .. licząć na zwały śniegu..a tam ..cienizna ..wsio płynie:(..ech jedynie ..co to w górnych partiach ..jest przyzwoita ilośc śniegu:P Blondi ..:D:D:D:D no widze ..że już jesteś cała..podekscytowana ..przyjazdem :P:D:D Gio ...a co ..Cie tak ..wzieło ..na amory ..w naszą strone;):D:classic_cool: zadzwonie do Ciebie..bo maila ..nie czytałem i nie wiem czy przez weekend znajde czas ..ale odezwe sie :) Saszka w razie www to trzym po mocną dłoń Tygrys....jesteś juz na celowniku ..za [Borek- potworek ]!!!;):D o...Kasiek :) Airka....chorera...uciekło mi z głowy :);) Kluska..ja nic nie wysyłam na poczte. Nina ..e ..ale ja nic Ci nie wysyłałem :D to skąd wiesz ..jaki ze mnie typ;):D Mała ..siemanka z ranka e...no to tyle, na razie ..reszta ..niech będzie pozdrowiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor w czasie ferii :D nareszcie wolne :D Kluska - wywalilam Cie z Diablow i zdjecia bede przesylac oddzielnie (jak nie zapomne :P) wylazlam z kuchi i czekam na Aniola :D - bedzie sie dzialo Gio - to ja zrobie wszystko, zebyc do nas dobila :D no to zmykam, kochani, bo to trzeba kapiel ;) i takie tam :D dobrej nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siedze i ..rycze ..😭 ..musze podjac decyzje ..Santa ma jeden atak za drugim .. ..ale ja wcale nie chce podjac tej decyzji ..NIE CHCE ... ..i co mam zrobic ..?? ..przy ostatnim ataku prawie sie nie udusila .. Kasiek >>..ta cala pomoc rodziny wyglada tak ze ..jestem sama z Mama..pozostali ..olewiu .. Sprawa wyglada nieciekawie ..Po pierwsze nie mamy pieniedzy na takie prywatne odlegle leczenie ..ale nawet gdyby byly to juz po rozmowie z lekarzem prowadzacym leczenie nogi w Warszawie ..wiemy ze ..musielibysmy podpisac zgode na rezygnacje z dalszego leczenia w tym szpitalu ..to jest na kase chorych (NFOZ) A co bedzie jak tamto nie wyjdzie ..My z mama podjelybysmy taka decyzje .i ryzyko ,.ale ciotka sie boi ..nie zgadza sie .. ..taaaa..życie to niejebajka ..!!!! 😡 mała>>.. kombinuj ..zobaczymy jak to wszystko wyjdzie ..To nie planowany wyjazd ..mus ..musze wazna sprawe zalatwic ( jak zwykle )..:) Kluska >>..ja nic nie wysylam .. Borewicz ..>> ..a cooooo ??? ...myslisz ze ..dinozaury nie moga ..sie kochac ,..zakochac ..poamorozić sie ..???:) Dla mnie sie licza tylko dwa uczucia ..Przyjazn i Milosc ..!! I jedno i drugie ..nie jest mi obce ..Mam TO ..znam TO ...i TO ..mnie tylko przy życiu trzyma ..!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×