Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio panna znudzona juz nie jest taka panienka :D Pozdrowienia dla cioci. Tygrysek ja mam z emule Zero Popup 7.78 i dziala :) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..jak nie ..jak tak..! mam jedna najwazniejsza wade podstawowa.. ..z moja glowa ..cos nie haloooo ...nie wiem jeszcze pod jaki paragraf to podciagnac ale ..na pewno ..dobrze nie jest ..!:D ..moja Kacha mi dzis powiedziala ze ..juz dawno chciala mi o tym powiedziec .ze ..ogolnie ..\" za glosno mowie \"..i podobno ..ludzie sie na mnie patrza ..wiec robie kiche pogardlana na ulicy i w autobusie ..!:D... ciekawe ..dlaczego mnie to nie przeszkadza .. ..a ja sie zastanawiam dlaczego z kolei wszyscy tak cicho mowia ..jakby mieli jakies kompleksy albo mieli cos do ukrycia i za plecami drugich szeptem ..dupe obrabiali ..!:D ..noo..i wkurza mnie to ze nic nie slysze ..!.. a lubie wiedziec ..co sie wokol mnie dzieje ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie nic nie wiem wrocilam ze stolicy :( chyba musze pomyslec o stalym tam zamieszkaniu ;) :P ciezko mi sie wraca a kiedys nie moglam zyc bez rodzicow :D ciekawe, czy nadrobie zaleglosci w czytaniu... pewnie nie dzisiaj - zaraz sie klade, by sobie poprzypominac piekne chwile ;) no to pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje Gio, Szam i Tygryskowi, ze sie ze mna spotkaly 🌻 dla kazdej z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...dostałam i bardzo mi sie podoba...pasuje ci idealnie :) zazdroszcze włosów które można ułożyć w fajną fryzurke... Gio...uff z tymi sztućcami ;) moj psiak jest najczęściej podeptany jak sie położy w ciemnym przedpokoju...jako że jest czarny...za cholere go nie widac... nie wiem czemu ale mi jednak złe wychodzi na dobre...chociaż nieraz bardzo bardzo byłam zraniona i to zostaje na zawsze ale mimo to...staram sie zostawić to daleko z tyłu...chociaż czasem wraca to na krótko... wady?!! to ty masz wady?!!! eeeeee ;) nie że \"nie halooo\" z twoją głową ino po prostu fantazyjna... Znudzony...ja z komputerami to...ekhem...trochem na bakier.całe szczeście żólte dziadostwo zniknęło... a z twoją pracą to racja, nie daj sie zbywać...trzymam kciuki żeby sie szefowie ugieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ! Miłego tygodnia, bezbolesnego poniedziałku, dużo słońca i wiosenego wiaterku :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek ---> gdybyś ty wiedziała ile mnie to układanie włosów zdrowia kosztuje :) Zawsze suszę na okrągłej szczotce, podwijam końce, a potem robię prostownicą. I nieszczęście mnie spotkało, bo mi prostownica spadła na podłogę, się trochę potłukła i kawałek odpadł, ale udało mi się go dopasować, ale sie rusza i mnie ostatnio w rękę oparzył :o ale nie poddam się :D Bez prostownicy ani rusz :) Gio ---> ja też tak mam, żę w trakcie mówienia się tak zapalam, że nie zwracam uwagi na to jak głośno mówię. Ostatnio w tramwaju mnie Michał uciszał bo się darłam podobno na cały wagon, a ja sama tego nie słyszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie z ranca ;) Zaraz lece po gazete ale ogloszeniami zajme sie pozniej, bo dzis troche popracuje znow :) Gio -> e tam, mnie mowia, ze nie dosc, iz glosno gadam to jeszcze za szybko.... :P Ale takze zupelnie sie tym nie przejmuje :D Kluska -> Tobie rownie udanego dnia 🌻 Mala -> o to to to... wprowadz sie tu :) bardzo mi sie ten pomysl podoba :) Znudzony -> nie mam emula, bo mi nie dziala, provider blokuje dostep ale poszukam tego programiku na stronach \"download\", on jest darmowy?? Moj tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie z ranca ;) Zaraz lece po gazete ale ogloszeniami zajme sie pozniej, bo dzis troche popracuje znow :) Gio -> e tam, mnie mowia, ze nie dosc, iz glosno gadam to jeszcze za szybko.... :P Ale takze zupelnie sie tym nie przejmuje :D Kluska -> Tobie rownie udanego dnia 🌻 Mala -> o to to to... wprowadz sie tu :) bardzo mi sie ten pomysl podoba :) Znudzony -> nie mam emula, bo mi nie dziala, provider blokuje dostep ale poszukam tego programiku na stronach \"download\", on jest darmowy?? Moj tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka :D Tygrys - mnie tez sie podoba, ale chyba trzeba by bylo jeszcze Aniola o zdanie zapytac ;) - nie mniej jednak, to mozliwe i tak bedzie dopiero po przyszlym roku szkolnym (znaczy wakacje 2006) dzisiaj nadal leniuchuje :D ferie jeszcze trwaja i to sobie cenie mam tez sporo pracy, wiec nie tesknota nie bardzo mnie jeszcze zzera :) teraz czekam na przyjaciolke i bedziemy plotkowac - nie widzialysmy sie poltora tygodnia :D no to papatki popoludniowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka :D Tygrys - mnie tez sie podoba, ale chyba trzeba by bylo jeszcze Aniola o zdanie zapytac ;) - nie mniej jednak, to mozliwe i tak bedzie dopiero po przyszlym roku szkolnym (znaczy wakacje 2006) dzisiaj nadal leniuchuje :D ferie jeszcze trwaja i to sobie cenie mam tez sporo pracy, wiec nie tesknota nie bardzo mnie jeszcze zzera :) teraz czekam na przyjaciolke i bedziemy plotkowac - nie widzialysmy sie poltora tygodnia :D no to papatki popoludniowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...no to faktycznie masz kupe roboty z włosami...no,ale rezultat jest...to jest najważniejsze :D jestem ciekawa czy mojego szopena poskromiłaby prostownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Tygrysek i Kasiek wyslane. Ale dzisiaj w nocy napadalo, co najmniej 20 cm sniegu, wedlug mnie to byl najwiekszy opad sniegu tej zimy. Mam nadzieje ze ta zima sie wreszcie skonczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na forum z powodu Leonarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek ---> z mojego doświadczenia wynika, że prostownica to prawdziwie czarodziejski wynalazek :)Ja używam do tego prostowania poza prostownicą krem wygładzający Sunsilk, taki fioletowy. I czasami wsmarowuję we włosy jedwab, żeby sie lepiej układały. Ja od dziecka mam schizę na punkcie włosów, bo mi się kręciły w taka grzywę, a chciałam mieć ciężkie proste :P U nas też atak zimy. Zachmurzyło się, śnieg pada. Michał ma tydzień urlopu i dziś idziemy na leśną wycieczkę. Mam już plecak wypakowany bułkami i innym jedzonkiem, herbatka w termos i idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ciagle ten sam snieg lezy na ulicach.... bylam wczoraj jednak pod Wawa, wow tam to jest ZIMA.... pieknie!! osniezony las jest cudny!!! :) Znudozny -> dziekuje!!! juz zainstalowane i dziala!! ha, nawet white list sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .. Wczoraj mialam przerwe w zyciorysie ..kompletny brak checi do zrobienia czegokolwiek .. Nawet nie chcialo mi sie spojrzec w strone kompa ..ale za to wyspalam sie za wszystkie czasy . Jednak te nocne wyprawy z Santa daja juz mi sie we znaki .. Nie mam normalnego trybu ..dzien i noc sie pomieszaly .Zaczynam miec powaznie dosc ..!:) Nic nie odpowiadam bo jeszcze nie czytalam co u was .. Tygrys >>..jutro beda zaproszenia ..wiec sie odezwe na gg .. Nie wiem czy jeszcze dzis bede bo oczy mnie bola i glowa i ..w ogole jestem do .. ..................odstrzalu .... !!! ..No niech mnie ktos ..zastrzeli ..bo mam dosc ..zycia ...!!!😭 Trzymta sie ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po chwilowej nieobecnosci....mam nadzieje,ze ktos zatesknil za mna? czytam i czytam...troche tego przybylo... wrocilam o 2 nad ranem i nadrabiam zaleglosci...dostalam jedna walentynke i 2 sms-y walentynkowe...to milo,ze ktos jeszcze cieplo mysli o mnie, ale z drugiej strony wkurzylam sie, bo wniosek plynal jeden, a mianowicie :jestes jedyna i niepowtarzalna ,warta zabiegania ....tylko niestety wszyscy dochodza do tego jak jest za pozno, by to zmienic...ach strasznie mi przykro....musze sie zajac czyms to moze mi przejdzie odebralam tez wyniki badan i sa dobre...bardzo sie ciesze...choc jeszcze kilka badan do zrobienia jeszcze mam odwiedzam moje ulubione fora (tak to sie odmienia?) i musze przyznac,ze sporo mam do nadrobienia u mnie znowu dowalilo sniegu -zalamalam sie jak wrocilam do domu--turcja rozpiescilam mnie 15-stopniowa temp.....ale do nas tez niebawem zawita wiosna i napelni nas optymizmem (mam nadzieje) a moze nawet zaskoczy czyms milym...? sciskam WAS goraco, udanego dzionku zyczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek gratulacje.. :)🌻 Wiedzialam ze sie w koncu uda, a czemu zima latwiej.. w trudnych warunkach, niz trudniej? :) No.. a ja Tobie kreconych za to zazdroszcze.. :P:) takiego szopena :) Tygrysek mgr!! ja Ciebie przywoluje do porzadku, co to jest za brykanie miedzy sztachetami, znaczy nad barierkami.. Tygrysy w ogole na ulice nie powinny wychodzic, strzez sie samochodow, rowerow, tramwajow.. :P bo sie zaczynam martwic ;)👄 Trzymam kciuki za pracke.. i zeby Ci sie trafil dobry pan kierownik ;) Saszka.. 40/h..? Jakby Borewicz tyle jechal, to bym pomyslala, ze chory... :P:D bo normalnie to ma predkosc 3x wieksza ;) Hhee.. ok, to nie powazniejemy.. :D Tez lubie teksty z puchatka ;) Hmm.. a skoro ten pracownik to tez przyjaciel.. to kro powiedzial ze z przyjazni tez juz nici? :) Zawsze jeszcze mozna zadzwonic pogadac.. co tam w nowej firmie.. :D Moze tez sie kiedys tam przeniesiesz, skoro lepsza :) Airka :)]kwiat] zaczynam sie uczyc hiszpanskiego, jakby co to bede sie pojawiac na korki ;) hehe... a tak powaznie... to moze uda mi sie z Toba niedlugo zamienic pare zdan ;) Znasz jakies ksiazki.. ktore moglabys polecic? Bo w sumie to nie musze kupowac, ale jak cos znajde ciekawego, to zainwestuje, dla jezyka zawsze chyba warto :) No, odwaga poplaca, z tym kolokwium.. tez bym sie nie zgodzila na 3 :P:D Gio.. dbaj o siebie.. moze Ty tez przez barierki skaczesz.. dlatego kregoslup nawala? ;) Mnie za to boli od paru dni caly bark.. i nie wiem od czego. Moze przewialam albo co... :P przy otwartym samochodowym okienku ;) Majorek, podejdz no do plota... :) Jak sie wygrzebiesz z poscieli.. ;)❤️ Co Ty tyle w tym wyrku wyprawiasz co? :P;) Norka hej hej 🖐️ Ja nie pamietam czy pamietam ale sobie jakby co przypomne :) Rzucaj nalog, rzucaj...!! :) badz silna 🌻 Kachni, Znudzony zdjecia beda.. tylko na razie sa problemy techniczne... :O W dodatku mi sie komp popsul.. i jak mi go brat nie naprawi, to do widzenia wszystkie zdjecia co na nim byly 😭 W tym komputerze mam wszystko po niemiecku.. i ni w zab nie rozumiem.. :P:D Nina.. mniam.. ciacho.. Mam straszna ochote na jakiegos.. piernika..sernika, torta... o rety... :) Wszystkiego naj dla Twojego taty :classic_cool: Gio.. w zoladku se mieszac.. to juz by byla chyba przesada :D:D:D A Margotki to jeszcze nie widzialam.. nie mam skonfigurowanego outlooka.. a przez tlena nie moglam ostatnio zdjec ogladac.. nie wiem czemu.. cholera niech mi tego kompa naprawia :( Nie bylo mnie.. i padl z tesknoty ;) No no.. Tys nie lepsza niz Tygrys, o polnocy jakies awantury w kuchni ;):D:P A ja slyszalam.. ze Ty to cicha.. spokojna... :P:D;) Kafeteria dobrze zes zdrowa :) 🖐️ No.. do nauki.. trza wrocic po tygodniowym lenistwie.. ale przedtem ide z piesiorem na spacer :) Pada snieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Wróciłam z wycieczki :) Boże jak było cudownie :D Śnieg cudny, cisza w lesie, prawie wcale nie było ludzi. A gorąca herbatka z termosu w środku lasu to prawdziwa przyjemnoeść. I w środku tego leśnego pustkowia zadzwoniła moja komórka, dzwonił pan, żeby mnie zaprosić jutro na rozmowę kwalifikacyjną na staż w Urzędzie Miasta :) Najpierw byłam przerażona, ale już doszłam do siebie i wymyślam super przemowę żeby wypaść jak najlepiej :) Więc jutro kciuki dla mnie poproszę :D Gio ---> pozdrawiam gorąco i ściskam. Uszki do górki ❤️ Wróciła \"stara\" dobra Elles z długaśnymi postami :DWspaniale, że sie uczysz hiszpańskiego, to super język, będzie ci sie podobało :) A co do książek to ja też nie musiuałam kupować, bo nam babka daje ksera. Ale w tym roku kseruje nam z ksiązki \"Espanol sin fronteras\" ty byś musiała mieć pierwszą część. A jeśli chodzi o korepetycje to lepiej się zgłaszaj do Gio :D Ja jestem w sumie na początku drogi, średnio średni według mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wy tam :) Melduję się z \"więźnia\" ;) ale mam nadzieję, że niedługo się to zmnieni.. chyba się jutro zbuntuję i wyjdę chociaż na chwilkę z domu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airko, ja zrozumiałam, że z tymi kanapkami i termosem na tydzień do lasu idziecie, i usiłowałam sobie wyobrazić ilość tych kanapek i termosów :))) i ten las, jaki jest wielki....:)) A ja chciałam zawsze, żeby mi się kręciły w taka grzywę, a mam ciężkie proste - nic z nimi się nie da zrobić, pół życia były do pasa, jak Morticia z rodziny Adamsów.... Tygrysku, nie słuchaj ich !!!!!!!!! barierki są po to, żeby przez nie skakać! Górą! Z płotów najmilej wspominam siatkę ogrodzeniową ok. 2,5 m dookoła teatru w Epidauros w spódnicy. Tam jeszcze było śmiesznie, ale potem jak nas w Mykenach złapali, to zrobiło się nerwowo... U nas wydarzenie: straszyca zniosła jajo. Gio - wyślij mi proszę 10 ostatnich porcji zdjęć od ludzi........ myślęże ludzie nie mają nic przeciwko?? Kasiek - dzięki, serduszko z Kaledonii trafiło na tapetę. A które zdjęcia ty robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Saszka >>..:D..ale ja nie mam zdjec..w porcjach ...!:D ..o konkrety poprosze ..o ktory zlocik chodzi ..! Elleska >>a tos sie rozpisala ..Co do espanola to ..mnie tez sie przyda troche korkow ..bo ja tylko mowie to co chce powiedziec .. ..reszty ..nie pamietam ..!:D Wiecie co ..pisze ostatnio w temacie ..o BLIZNIETACH -stereotyp..! ..Jestem Blizniaczka- Malpa i musze Wam powiedziec co dzis wyczytalam ..poza tym ze jestem the Best i w ogole ..:D..gadatliwa i ..pamietliwa ..to..tak napisali ..jako ceche charakterystyczna .. ..\"..Posadzcie dwanascie Malp na dwunastu parach Blizniat ..dorzuccie do tego dwa silniki odrzutowe Rolls Royse`a i ..jazda ..! :D..to o mnie ..:D ..zapomnieli dodac ze moze tez byc \" diabelska mietla z turbo doladowaniem \"..:D ..jeszcze napisze ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr nie moge sie dostac na kafe,,,, tzn strona sie laduje ale gdy klikne \"odpowiedz na temat\" to juz sa jakies problemy... w kazdym razie wszystko przeczytalam :) Elles -> ubostwiam Twoje dlugasne posty :) A przez ploty skakac bede, nie martw sie uwzam na samochody ;) tzn dzis wymuszalam pierwszenstwo na pasach, ale spieszylo mi sie :P Gio -> oki doki, na gg jestem zawsze gdy komp wlaczony :) skorpiony sa lepsza, jeszcze bardziej \"charakterne\" :P udalo Ci sie cos wyciagnac z mojego snu?? :) Saszka -> skakalam, skacze i bede skakac przez barierki ;) Znudzony -> juz zarejestrowalam programik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr nie moge sie dostac na kafe,,,, tzn strona sie laduje ale gdy klikne \"odpowiedz na temat\" to juz sa jakies problemy... w kazdym razie wszystko przeczytalam :) Elles -> ubostwiam Twoje dlugasne posty :) A przez ploty skakac bede, nie martw sie uwzam na samochody ;) tzn dzis wymuszalam pierwszenstwo na pasach, ale spieszylo mi sie :P Gio -> oki doki, na gg jestem zawsze gdy komp wlaczony :) skorpiony sa lepsza, jeszcze bardziej \"charakterne\" :P udalo Ci sie cos wyciagnac z mojego snu?? :) Saszka -> skakalam, skacze i bede skakac przez barierki ;) Znudzony -> juz zarejestrowalam programik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe Gio moja mam też jest Małpa, ale nie pasuje do niej jakoś ten znak. Bo mama jest Małpa Koziorożec, może dlatego :P Ja jestem Wodnik Kogut, to już kompletny odjazd :D Ja siem boję jutra. Pietra mam, bo jak idę na egzamin to wiem o co będą w przybliżeniu pytać, a na takiej rozmowie to cholera wie :P Będzie próba mojej inteligencji i wytrzymałości psychicznej. Żeganam na dziś. Po tym leśnym spacerze będę spać jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> trzymam kciuki za Ciebie :) Gio -> aaaa no taaak, Malpa w chinskim :P ja takze Malpa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz do kafeterii ..>> ..ciesze sie z wynikow ..to bedzie latwiej leczyc reflux ! Mam jednak dla ciebie zla wiadomosc .Nie moge w tym miesiacu isc na spotkanie .Wina moja bom zakrecona jak ..Malpa na drucie ..!:D W tym dniu co jest spotkanie moj kolega -maz ma imieniny .. ..nieee no nic sie stalo ..zapomnialam ..!:D jak mu powiedzialam o spotkaniu ..on o imienianach ..a ja ..upssss...! Nie martw sie ..i tak zdobedziemy ten sok ..mlode jeszcze jestesmy ..jeszcze sie napijemy ! (zartuje ale co mam zrobic , zebys sie nie gniewala ):)..zawalilam taka wazna sprawe ! Jak masz jakies foty z Turcji to przesylaj ..👄 Tygrysek ..o snie pogadamy w czwartek ..i zebym filmow nie zapomniala ..:) Heeej ..Air >>..jak ja ci zazdroszcze tej wycieczki ..do lasu ! Fajnie tak ..wziac Misia w teczke i isc na ..wycieczke ..! Mojemu Niedzwiedziowi to juz sie nie chce chodzic na wycieczki do lasu ..a mw zimie to juz absolutnie wykluczone ..! Przeciezs zimno jest ..Nie lepiej w foteliku , cieplutko ,pilocik i piwko..? A mnie energia rozpiera ..eee tam ..do dupy ...takie stare niedzwiedzie ..!:) ..a propos ..co zrobic zeby "starego niedzwiedzia odmlodzic ?":D Ogladam sobie jednym okiem mecz ... a drugim ..pisze .. majorek ..< ty mi nic o wiezniu nie mow ..To ja jestem wiezniem wlasnego mieszkania .. Mam tylko przepustki na spacer z psami i do sklepu ..bo sie podobno ostatnio za bardzo ..\"..rozbisurmanilam ..\" i szastam kasa..!!.. ..slyszal ktos wieksza glupote od tego slowa ..? ..stuk ..puk ..! Tygrys ..co ja ostatnio w kafejce pilam ..cole ..?? Ile wydalas ..? ..nooo zaszalalam na maxa ..:D..wyczerpalam limit za caly miesiac ..!:D..dobrze ze mam ..foczke ..!:D mala ..kasiek ..kachni ..znudzony ..Elles ..Borek .kluska ..pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam troszke i widze, ze znacie sie na chinskim... horoskopie :D co ja jestem? kto mi powie? bo tak normalnie to panna :P dzisiaj siedzialam caly dzien przy kompie i mam dosc :0 pracowalam i pracowalam i pracowalam ... czy ktos wie, co to sa ferie? bo ja jestem w trakcie i nie bardzo mam czas na odpoczynek ;) chyba ide spac 😴 papatki dobranockowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde...to ja teraz też jestem ciekawa co jestem...napewno wredna małpa ale to wiem bez chińskiego horoskopu :D Air...jesli chodzi o włosy...to ja sie nawet nie czesze...czy sie uczesze czy nie to i tak jestem rozczochrana :) poza tym z moją cierpliowscią to ja bym raczej (za przeproszeniem) pizdła (czy pizdnęła?) tą prostownice...ale za to bardzo lubie jak ktoś mnie czesze... trzymam kciuki za twoją rozmowe 🌼 Saszka...no ja raczej nie robiłam tych zdjęć,też mam to serducho na tapecie :) ale moge ci podesłać z Holandii zdjecia, te juz robiłam sama... aha...a straszyca to co?? Znudzony...wielkie dzieki za programik. 🌼 Gio...no ty wiesz ze jak jak swojego Misia na mały spacerek wzięłam...to zaraz na nastepny dzień był strasznie chory :D spacerek od autobusu do knajpki...ale zdecydowałam, pakuje misia w teczke i jade na prawdziwą wycieczke :) Majorek...hehe...roześmiana mordka :D Mała...dzieki za mailiki.ferie to cos takiego co ja niby mam a naprawde nie mam ;) Kafeteria...witamy witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek >>.. jak ty sie wyrazasz ..:D..nie mowi sie ..pizdnela tylko . .\" ciepla \" przez l... qrwa..przez l... jak Lukasz .. ..moj komputer nie robi l z kreseczka ..?..wali go??? :D Ja mam taka jedna \"dame \' w domu co sie wciaz prostuje ..i ..w zyciu tego nie zrozumiem ..po jakiego grzyba tyle czasu mozna stac przed lustrem i prostowac wlosek za wloskiem ...to jakies chore jest .. ..po co wam to ..? ..wlosy powinny sie naturalnie ukladac .. ..dziewczyny z prostownicami w dloniach ... wybaczcie ..ale mnie to poraza ..... wciaz lustro zajete bo ..duuuzo wlosow ma ...! wscieka sie ...rece jej mdleja ..mnie do pomocy wola .. a spadaj na drzewo .. nie mam co robic tylko .. jakas rozgrzana blacha wlosy meczyc ..! Torba z folii na glowe na noc i tez sie ulize .. ..eeetam z taka moda ..wole byc ..poczuchrana ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×