Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

......🖐️ na wiecej nie mam siły ..padam na twarz..i z głodu..zapomniałem ..że ostatnio wczoraj jadłem ... teraz..film (Gniew Oceanu) ..kawa i papieros :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Borek, Borek.... ale zjadles juz cos?? jak Ci sie film podoba?? Ja patrze jendym okiem, nie zla burze maja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedze ze wernisaż udany był...aż zazdroszcze że sama zobaczyć nie moge... pojechałam dziś kolezance obciąć włosy a ona mi w zamian naprostowała włosy prostownicą...niby fajnie...ale moje sianko sie jednak do tego nie nadaje... Air...lenistwo to przyjemnośc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dzis mam od rana same atrakcje bo ..mam mojego Synka w domu ..po dlugiej miesiecznej rozlace ..wiec jestem Verry Happy ..i ..mam co robic .. Pozdrawiam wszystkich ..zajrze jeszcze do was ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i oczywiście nie zadzwonili, co było do przewidzenia. Tylko, że z tego różne historie wyniknęły. Z mamą się pokłóciłyśmy prawie, bo zaczęła się nade mną użalać, a ja tego najbardziej nie cierpię i jeszcze jak jestem zła. Potem Michał też rozczarowany. Chyba ludzie zbyt dużo nadzei we mnie pokładają. Ogólnie cały dzień jakiś taki do d.... Jedynie wizyta w teatrze mnie trochę odchamiła. Świetna inscenizacja \"Procesu\" Kafki, uwspółcześniona, świetnie zagrana, a koniec tak obmyślili, że mi serce waliło jak na jakimś trillerze. Dziś mi już nic nie zostało jak iść spać. A jutro się wybieram na kolację ze śniadaniem do mojego Pluszaka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> rozumiem Cie w 100%.... ale mysle, ze kolacje ze sniadaniem poprawi Ci humor :) Gio -> ciesz sie nim, ciesz :) super, ze jednak udalo przyjechac w pt :) Kasiek -> zapraszamy na wystawe do Wawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze ..Warszawa zasypana na ..bialo..!:) Bylam na spacerku ..bylo pieknie romantycznie ..chyba nawet jest pelnia ksiezyca ...no i ..chus... co mi z tego ..jak nie mam z kim spacerowac .....ciagle sama .. eee tam ..piepsze to ..! Dzieci i dziewczynki ..spia ..mam wolne ..! A WY gdzie ..???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po spacerku.... fakt pieknie jest tak bialo, cicho, czysto,,, super :) ciekawe jak dlugo sie utrzyma.. ech ;) Gio zaraz sama, z Santa przeciez chodzisz ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ok ..nadrobiłem zaległości... Tygrys..dzieki..oczywiście ..że zjadłem :) film mi sie bardzo podoba..mimo że juz go widziałem 2 razy :) zawsze jak go oglądam ..wydaje mi sie że inaczej sie skończy tym razem :) Szanowana..Gio ..czy raczysz ..swą osobą zaszczycić małe spotkanko piątkowe ? ..w nastrojowo romantyczno diebelskim towarzystwie ? ;) Szam...dzięki za zaproszenie na wernizaż..z Wielką przyjemnością ..udam sie w to miejsce .. które opisujecie:) Airka....kiedyś zadzwonią ..nie ci to inni ;) no, no ..kolacja ze śniadaniem :) ..i proszę ..bez fochów.. mam migrene;);) cholera 2h pisałem ..tego posta:D ..grunt ..to mieć wene:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre >>..:)....saaaama ...ze swoimi myslami ...tylko tyle ..! ..piesek to nie czlowiek ..: Ale na szczescie ..ja mam swoje dwa swiaty ..jeden w realu ..a drugi bardzo tajemniczy ..w moich marzeniach ..wiec jakos daje sobie rade ..!:) Do mojego \"Tajemniczego Ogrodu \"..nie dopuszczam mysli o moich codziennych problemach ..dlatego potrafie sie wylaczyc i ..zyc w nierealnym ale cudownym swiecie ..! To moja terapia ..:) W kazda pelnie ksiezyca ..specjalnie ..wpatruje sie w oczy ksiezyca ..zeby jego swiatlem ..\"doladowac akumulatory \"..na nastepne 30 dni ..! To mi jest potrzebne do funkcjonowania ..i specjalnej \"mocy\".. ktora pozniej przelewam na wahadelko ..i tarota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss..ale sie narobilo...:D Jasnie Wielmozny ..Panie Poruczniku Borewicz...!!! ..Taaaa ..jest ...jak rozkaz to ..rozkaz ...!... :D ..sie rozumie ..ze bede ... teraz ..TAK..!!! :D Tygrys .>>... .i tak cie ..zabije ..takiego kwasu mi narobiulas na cale Diably...! :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..jaki tam kwsior..;) pijamy lepsze trunki ..co prawda ..ja dzis jestem w pozycji of i tak siedze ..z lewym okiem na tv a prawym na kompa..a i sie zastanawiam ..która opcje wybrać...spac ..czy jeszcze na siłe siedzieć ..i cieszyć sie domowymi pieleszami :) własnie poszedłem ..sobie na spacer ..do okna ..by sprawdzic ..pogode ..ale nie napadało nowego śniegu ..za to rano padało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> :D ja jeszcze \"wywiad...\" ogladam... ;) Gio -> zaraz tak kwasu,,,, nie trza bylo fochow robic, powiedzialam Ci, ze powiem i slowa dotrzymalam :) kazda terapia jest dobra, jesli skutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, pooglądałam i zrozumiałam że Chrystus z nogami Szamci był na wystawie? I Gio jak psy nie chcą to sama się wyprowadza na spacer? Ale wam zazdroszczę wystawy..... Borewicz, nie też za każdym razem się zdaje, że dopłyną - pewnie, że nie wszyscy, ale przynajmniej dwójka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >...Ja to codziennie spaceruje w domu ..od jednego okna do drugiego ..czasem ..jak mnie cos zainteresuje ..to se dluzej postoje ..jakis nowy model smieciarki pod blokiem..albo karetka jedzie ..albo komus meble przywioza .. ..albo cos innego ..typu ..cos ciekawego na horyzoncie ... ..pierdolca mozna dostac ..!:D..wiec ..staram sie skracac te spacery do minimum ..bo zawsze sie cos dzieje ..a mam o wiele ciekawsze zajecia ..! Na wernisazu Tygrys sobie popil ..czerwonego winka ..i mowi ze ..dobre bylo to wino ..:)..Aja ..pilam soczek pomaranczowy ..i mowie ..nie wiem jakie bylo to wino ..bo wodki nie lubie ..:D ..to mialo byc ..smieszne ..bo Tygrys sie usmial !!! I jedno i drugioe bylo na ..\" W \"..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio wypilam DWA soczki, dwa :P :D hihihihi pewnie to one tak jej do glowy uderzyly, ze focha strzelila ;) Borek -> cytujac (znow) Gio ale gorzala juz na \"W\" nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaszka >>..musisz jeszcze raz wszystko przeczytac bo ..totalnie ci sie popierdzielilo .. Chrystus byl na krzyzu ..ze swoimi nogami ..a nogi byly Szamanki ..po stolem ..!!..Aniol wlazl pod stol ..i pstrykal ..!! To jedno z najlepszych zdjec ..! Borewicz ..chociazby dla tego boskiego widoku ..powinienes tam sie zjawic ..!:D ... tymbardziej ze sam jestes z tej branzy wiec ..docenisz wartosc ujecia ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro na nartki. Czekam tylko, żeby mi jutrzejszy obiadek się podgotowałm i zmykam spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz co by była jasność...Gio ..co mam doceniać? nogi od stołu czy nogi Szamki pod stołem ...czy ..dzieło Szamana?:);):D Tygrys..wydało sie ..Gio piła kruszony :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek >>..:D..dokladnie ..o to chodzi ..to bylo niesamowite dzielo ..Szamana ..!!! Nogi Szamanki ..tylko i wylacznie pod stolem ..nog stolowych nie zauwazylam ..widocznie ..blat mial na plecach .i nogi ...te stolowe sie ..rozeszly ..!:D ..nooo..bez takich ..jakie kruszony ...co to za gryps pijacki ..!:D ...czy to ..gryzienie kieliszkow w drobny mak ..w koncowym etapie ..zapicia sie ..\"kruszony ..czyli ..normalnie . ...gorzala wypita a ..kielich skruszony\" ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze stołem na plecach to tak jak na żółwia, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...a co Ty tam gotujesz? o tej godzinie na te narty .. bo mam nadzieje że nie zupe zółwiową :D;):D bo to twarde sztuki ..i tak do rana będziesz garować ;) Kachni...siemanka z ranka ..też cos gotujesz? Gio ..oj ...no Ty nie pijasz niczego z alkoholem..to co ja poradze ..że sie nie znasz ..kruszony ..to były kiedyś takie napoje wyskokowe ..w butelkach 0,33 o smaku orężady :):) a wyskokowe ..bo sie wyskakiwało po nie, po szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, co miałam spalić to spaliłam, mogę iść się wyspać. Nie mam ochoty nigdzie jechać, zimno tam i mokro, i ruszać się trzeba będzie, znowu zmarznę. Dobanoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>.. Ja tam po szkole ..wyskakiwalam na ..oranzade ..:D ..moze to nie bylo na alkoholu ..ale ..i tak ..pychaaa..!:D A to ..ta kruszona to byla ..orezada ? Ja nie pije alkoholu ..z reguly ...!!!..ale jak sie kiedys napije ..to sie zdziwisz ..! :D A tak naprawde to nie pije dlatego ze po ..juz jednym kielonku ..strasznie mi sie chce smiac ..ze wszystkiego ..a po dwoch ..to juz placze ze smiechu .. trzeciego to juz nawet do ust nie biore .. mozesz sobie wyobrazic co sie dzieje ..!:D:D:D Kiedys ..wracalam po weselu do domu ..po kilku glebszych za zdrowie mlodej pary ..cala droge do domu w samochodzie sie smialam ..a trasa byla dosc dluga cos ze 70 km..! :D Pare razy musielismy stawac na poboczu ..bo kierowca nie mogl utrzymac kierownicy ...brzuch mu sie trzesl za bardzo .za.gruby byl troche ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..dopiero cie zauwazylam ..Mozesz mi powiedziec dlaczego ty tylko w nocy wchodzisz na minutke ?..w srodku nocy ...? Dobra ..ide na ostatni ..wczorajszy ..a moze ..pierwszy dzisiejszy spacer ..i spac ..!:) Borewicz ..chyba zapomnialam podziekowac za zaproszenie ..:D ..wiec ..dzienkuje ...chowam glowe w piasek i ..spadam ..! Dobranoc ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, wiedziałam że jak się wyśpię to wszystko będzie lepsze :) Kotu dwa fajne zdjęcia zrobiłam. Słowo daję nie wiem skąd jemu się biorą te śmieszne minki :P Gio ---> wiesz, że ja też mam taki wewnętrzny świat :) Tylko nie mów nikomu bo mogą to źle zrozumieć :D Kiedyś myślałam, że wszyscy tak mają, ale się zorientowałam że niekoniecznie. Więc się cieszę, że z toba jest podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie przyznam, ze mam taki swiat,,, ale cicho sza.... Spalabym dluzej ale mnie telefonem obudzona, grr :P Air -> poprosze o zdjecia smiesznych kocich mordek :) Borek -> podlejemy czegos do soku Gio?? ;) Gio -> stanowocz chce sie z Toba teraz napic!!! :D Saszka -> aaaa to Ty palilas to zupe?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nieee no ja nie wytrzymam! dzis nie moglam pospac jak czlowiek, bo nad glowa mam (cholera!) strych i tam jakies nawiedzone starawe sasiadeczki non stop o 7.00 ( sic!) rano pranie wieszaja, czy cholera wie co, bo zapier.... mi nad glowa kilka razy w tygodniu!!! Wsciec sie mozna! Kupilam juz sobie nawet magnez (nie, nie taki na lodowke, tylko taki do lykania) bo pomyslalam sobie ze jakas poddenerwowana jestem, ale nie pomoglo!! Wrrrr! Pomoglo mi za to wypicie pysznego winka u mojej kumpelki, pogadalysmy tak po babsku, zjadlysmy pyszne ciacho i wywedrowalam od niej po 13.00 z caaaala reklamowka nowosci ksiazkowych, bo na dodatek to ona jest maniaczka literatury i kupuje co nowsze i fajniejsze :) Zaraz, zaraz....bo ulamki mi wychodza...skoro ja od niej wyszlam o 13.00 tzn. ze.... chlalysmy to winko przed 12.00 - rany!! Pst!! Tylko nie zapisujcie mnie do jakiegos zgrupowania pod wezwaniem AA bo to picie niezamierzone bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×