Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hehe...wygląd gg możecie sobie zmieniać w ustawieniach...w zwiazku z tym moze byc i różowe...ale z falbanką?! :) takiego jeszcze nie widzialam...tu mozna sobie pobrac skórki i mieć gg nawet z Garfieldem lub inne w zaleznosci co kto lubi... http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=catalog&cid=4 Gio...wysłalam ci nowego,do wyboru do koloru ;) Saszka...dzieki za maile, fajne zielone mundurki. moje mam nadzieje tez dostalas bo cholernie sie nameczylam zeby to przepchnąć przez mojego neta... Blondi...no co ty...nie podoba ci sie?! :P spoko, zaaklimatyzujesz sie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ja nic nie knoce!!! inni maile dostali.... moze noech ktos Ci po prostu sforwarduje maila.... Kasiek -> rozowe?? bleeee masz racje cale szczescie, ze kolor mozna zmieniac i ja piekne granatowo-jasno szare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger...sforwarduje??!! czy co? ja mam wlasnie gg z Garfieldem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że mi się nie podoba :P Z piątkiem zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie! ze sniegu odkopalam sie to tylko pol godziny z maszyna latalam /o 5 rano!:(/mam nadzieje ze sasiedzi mnie z ulicy i rodziny nie wypisza!:D Mimo, ze zapowiadali burze sniezna to do nas dotarly okruchy . Gio :D no reklama robi sie !:) Kasiek ..ja juz mam duuuuzo czasu teraz., wiec chcialam napisac ze u mnie gg dziala saszka ...dzieki za zdiecia ,,kanadyjskie!:) no pomylki nie ma duzej !! Tygrysku ..cos pusto na tej mojej skrzynce? masz jeszcze moj adres ?:D Borewicz.....uzalezniony od kompa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - wygłupiam się, nie wiem jak się zmienia kolorki albo skórki :D chyba się da, bo dziecinka ma swoje lila-róż-fioleck (nie wiem kurna w kogo to się wdało). A że istnieją jakieś skóki - cokolwiek by to oznaczało -to widziałam w menu - ale co sie z tym robi i po co, to wybacz, nie wiem (i nie chcę wiedzieć). Myślę, żę mam gg nowe, bo zakładane przedwczoraj - może naiwna jestem, ale jeżeli od przedwczoraj się juz zestarzało, to wymiękam... nie nadążam za postępem :D Tygrysek, nie mów że inni meile dostali, bo ja nie dostałam Kasiek, dostałam, dzięki - jedne te na tapetę (czy to czarne na białym to jest murzyn zbierający bawełne?) i drugie Tallin-Ryga -Helsinki Acha, moje gg 4010416, a Wasze jak na razie dla mnie są tajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis też lekko przyspałam...i wcale mi nie wstyd :D robie dziś pizze...mi nawet jak coś nie wyjdzie to wymagam żeby mi mówili że pycha...czyli napewno bedzie pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...czarne na białym to zapewne czarny pan na bawełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Borewicz....Borek-tak krocej...cos w tym jest! mnie ani zywic ani ubierac, a po sklepach uwielbiam ganiac Gio...staram sie jak moge...dos pozno wracam do domciu... teraz znikam pisac dozory, bo terminy mnie gonia czy sa wsrod Was jacys znawcy perfum?...nie wiem na co sie zdecydowac: gabriela sabatini-elegance, Izabela Roselini-nie wyraznie mi podpisano karteczke-cos na darring(flakonik bordowylub fioletowy o ile pamietam), due ende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................
Ani jedno ani drugie........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .Jeszcze nic nie czytalam Dopiero wrocilam z miasta ..Oczywiscie ja to mam pecha ..siedzialam w autobusie dodatkowo z pol godziny bo byl wypadek .. Tygrys na rogu 11Listopada przy wiadukcie na Wincentego chyba albo Odrowaza.! TIR napakowany z naczepa przejezdzal przez skrzyzowanie a w dupe mu wjechal tramwaj ..Kierowca TIRA cala szoferka wpakowal sie na latarnie ..szoferka rozwalona ..a latarnia zgiela sie w pol i swiecila na asfalcie .. Pieknie to nie wygladalo ..Kierowce R-ka zabrala ..! ..jak ja tylko z domu wyjde to ..same wypadki widze ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Melduję się, ale chyba daruję sobie w ogóle czytanie zaległości ;) Co oznacza, że nic nie wiem co się dzieje u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :) Byłam dziś w pracy i stwierdziłam, że ja rezygnuję. Szkoda mi już czasu na takie coś. Niczego się nie uczę, męczę się, tracę czas, który mogłabym przeznaczyć na naukę i pisanie pracy. Jutro idę ostatni raz, spróbuję sobie załatwić bezpłatny staż, skoro ten płatny się nie powiódł. A na takim stażu w Urzędzie Miasta to się mogę dużo nauczyć, poobserwować, poznać ludzi. Wydaje mi się, że to dobry pomysł. Zmęczona jestem jak pies. Kot szaleje. Mimo, że wykastrowany to chyba marzec robi swoje. Skacze po ścianach, biega po chacie z piskiem :) hehe co by było gdyby był pełnowartościowym samcem :) Idę spać, życzę wam dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc tym co poszli spac ..:) A moze jeszcze to ktos dzis przeczyta . Piszac do was nie moge na klawiaturze wystukac zadnej litery z ogonkiem ..ani kreseczka ...wkurza mnie to ..co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie Gio, nie masz polskich liter?? Oki a sprobuj tak wejdz w PANEL STEROWANIA (ze start), potem OPCJE REGIONALNE I JEZYKOWE wybierz zakladke opcje jezykowe i zobacz czy masz tam polski wybrany... byla jeszcze jakas metoda... ale pamietam gdzie to sie sprawdzalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre >...zrobilam tak ..mam jezyk polski ..! Po nacisnieciu ALT-u po prawej stronie spacji na przyklad na literke a zeby zrobic z ogonkiem ..nie dziala , zadnej reakcji jakby pusty klawisz! A jak nacisne na literke l zeby bylo z kreseczka to wyskakuje duze B .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek>>..:D..mam fotki ..mam nareszcie .przyszly od Kayi..:) ..a ty chyba wysylac nie umiesz ..albo Pana Boga prosilas zeby nie doszly ..!:D Fryzura ..super ..slicznie ..bombardero... ! No tak wlasnie ci mowilam od poczatku ze tyl ma byc krotszy od przodu ..! ..przykro mi ..ale teraz oddaje ci moja paleczke ..PALMEPIERWSZENSTWA😭 Teraz TY ..jestes najpiekniejsza na swiecie ..!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizze zrobiłam jednak prawdziwie pycha,nawet nie musialam nikogo zmuszac do pochwał :D na Czarnej Oliwce są jednak najlepsze przepisy... Kafeteria...hmm, jak dla mnie Sabatini odpada bo za ciężkie a tych drugich nie znam...ja lubie Mexx Pespektive albo Adidas Citrus Energy..., no...to ci zbytnio nie pomogłam :) Tajger...czasem tak jest ze maile nie docierają, kiedyś od air nie mogłam chyba dostac zadnego maila mimo ze wysylala kilka razy do mnie... Gio...muzyczka gra? :) tez mam Skype ale póki co mój mikrofon sie wziął i popsuł na amen... Kaya...no skoro tak to bede cie łapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigr
Hmmm gdzies bylo cos takiego jak "jezyk programisty" i tam mozna bylo zmienic/ustawic, tyle ze ja wlasnie ni cholerki nie pamietam gdzie to bylo... dobra. znalazlam to cos ale to jest to samo co juz mowilam... a tu co masz?? Otwórz aplet Opcje regionalne i językowe w Panelu sterowania. Na karcie Języki, w obszarze Usługi tekstowe i języki kliknij przycisk Szczegóły. W obszarze Preferencje kliknij przycisk Ustawienia klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek >>..wyslalam ci juz dawno maila ..ale chyba nie czytalas jeszcze .:) Noo..plisss..ruszcie glowa , co mam zrobic z ta ..popiepszona klawiatura .nie moge normalnie pisac ! ..bo zaczne pisac po ..lacinie ..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzej to ja ale nie chcialo mi sie logowac :P Gio -> dziekuje :D ale ja Ci to wysylalam ze 4 razy, serio!! ostatnio jednak dziwne rzeczy sie dzieje i moje maile do niektorych dochodza a do innych juz nie... Kasiek -> tez czasem korzystam z Czarnej Oliwki.... a co do maili, to patrz wyzej.... ech... dziwne rzeczy sie dzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juy w tym Jaka opcje mam wybrac ..polski programisty polski 214 czy cos innego_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - a gdzie jesteś na stażu? (bo chyba mi coś umkło) że tak strasznie nudno? Nie wiem, ale Urząd Miasta jest Ostatnim Miejscem w Którym Byłoby mi Ciekawie. Ale jest to z punktu widzenia petenta. Pewnie, że lepiej już tam niż w Skarboym czy ZUSie (petentem być - z drugiej strony to chyba lepiej wygląda. np. wg pań z naszego ZUS można ustawiać zegarki jak wg pociągów na kolei Warszwsko-Wiedeńskiej - o 15.01 przez chodnik przed budynkiem sie nie przeciśniesz, tyle wychodzących :) Nie wiem czy wiecie, ale Borewicz żeby się napić kawy musi odpalić laptopa... ciekawe czy jest rodzaju żeńskiego.... i czy gotować też potrafi czy na kawie się jego (jej) możliwości kończą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............ - nocny dyżur? pozdrowienia Skype dobra rzecz, trochę trzeszczy ale w końcu nie mozna miec szystkiego, albo Marks albo kapitał :) Komp mi bardzo wolno chodzi, chyba sie kabel zatkał?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ja mam polski programisty, po prostu ale sprawdz wszystkie wersje.... mozesz tez sprobowac pokombinowac z czcionkami (tez z panelu sterowania) moze ustawila Ci sie jakas bez polskich znakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek a nie wiesz ktora wersje czcionki masz ustawiona? Ale co za cholera ..Nie mam tylko tych liter (znakow=ogonkow)..podczas pisania na forum a w adresie stron www ..normalnie pisze wszystkie ..wszystkie znaki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, może do jutra mu przejdzie, daj mu już dzisiaj spokój - nie każdy musi być doskonały, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×