Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

...jeszcze w Dniu Kobiet..chciałem wam życzyć Wszystkiego Najsłodszego, Najleprzego, Najfajniejszego, Najmilszego ..i naj... Naj.. naJ..:) 🌻 🌻🌻🌻🌻 [kwiat🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kobietkom 🌻 Gio -> a bo sie wtedy troche zdenerwowalam, ze tez akurat musialas mnie przylapac na najgorszym! :classic_cool: :D Borek -> co z temi fotami??? Hęęę?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..dziekuje ..kuje ..uje ..je ..! :D Jeszcze o czyms zapomniales ..Przy takich zyczeniach naj ..zawsze sie dodadaje ..naj..dluzszego..( zycia i ..takich tam innych ..dlugich..):D Kachni ..>>..noo ..udalo mi sie ciebie ..zarejestrowac ..w \"akcji\"..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> dzieńkujemy ;) za zyczenia 👄 To ja zmykam z psem a potem do Chmielewskiej... mam jej najnowsza ksiazke i juz sie na mnie ludzie dziwne patrza w tramwajach.... bo czytam i sie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> Przeciez Ty wiesz, ze ja jestem grzeczna dziewczynka :classic_cool: Zapomnij o tym indcydencie, plis :D Uda Ci sie dzis wyslac te fotki? Bo Borka to se moge prosic i prosic :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >. ja mam taka zasade ze ..moge wybaczyc ale ..nigdy nie zapominam ..:D ..ale tu zrobie wyjatek i zapomne ..!:) ..malo tego ..nikomu juz o tym wiecej nie powiem ..( zostanie w rodzinie)..:D A w rewanzu zajrzyj na topik \"Mam wszystkiego dosc ..nie chce mi sie zyc ..\"..szara ! ..ja tam dalam czadu ..dorzuc cos tej malkontentce bo mnie wkurzyla ..cipa..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - dotarly, dziekuje! 🌻 Widze, ze sie super bawiliscie :D Nie wiem, co Saszce sie nie podoba w pazurkach Gio, ja sie nie dopatrzylam jakichs ulomnosci :D Natomiast srednio podobala mi sie knajpka - jakas taka dziwna na zdjeciach wyszla, malo przytulna ale moze wlasnie tylko na zdjeciach. W rzeczywistosci jest pewnie calkiem mila, a jak juz w niej siedzialy Diably, to hohoho :D A Szamcia jak zwykle piekna :) I tak naturalnie piekna ze az dech zapiera w piersiach, nawet kobietom :) Ech... :) Dlaczego ja mieszkam tak daleko? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..Saszce kolor paznokci sie nie podobal ..a to najmodniejszy firmy Inglot:) ( ceglasty ). Kachni ..nie ..tam bylo super ..cala gora byla nasza ..Tam bylo tez wielkie lozko ..z olbrzymimi poduchami ..Mozna bylo nawet .. ..:D... sie polozyc !!! Taaaka ..dziwna ta kafejka ..nowoczesna wiecej byla ! :D Tak ..popieram ..Szamanka jest ..nieprzecietnej urody ..bez komentarza ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tak myslalam, ze w rzeczywistosci calkiem milo tam moze byc. No i jak do dyspozycji cala kanapa to juz w ogole super :D Diabelskie wyro, niemalze :D Mam nadzieje, ze sie spotkamy latem, moze nawet na dluzej niz jeden wieczorek? :D :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..koniecznie musisz przyjechac w lato ..tam moze byc spotkanie bo jest duzo miejsca ..i to loze madejowe i stoliki ..100 Diablow nawet sie zmiesci ..!:D Noo ..zrehabilitowalas sie ...juz zapomnialam ..!!!:D Tigre ...zadna przesylka nie doszla ..konto puste ..! Gadam sobie teraz z Kaskiem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch...tyle sniegu w tej Wawie, ze sie odechciewa chciec...wczoraj gdy wracalam z Tai Chi wpadlam w taka zaspe, ze czulam jak snieg w wode sie zmienia w moich butach...fuj... przeczyalam wpis Kachni...no cos Ty, ja i piekna...matko...ja jakos tego nie widze...chyba ze gustuje sie w czerwonych oczach ;-) wolę - nie ukrywam - przymioty ducha niz ciala, a tych pierwszych troszke posiadam na skladzie;-) buziaki dla Was znudzony, dostales zdjecia Zuzi? z wystawy bedzie gorzej, bo sa porozrzucane w wielu miejscah, a poza tym, lepiej wygladaja jednak juz wywolane, w antyramach i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namieszałam... kładę uszy po sobie... zapomniałam że mój monitor - jakby to powiedzieć - nienajwierniej oddaje kolory... (u mnie cegła bardzo purpurowa wyszła) więc już się nie będę tłumaczyć bo tylko gorzej wyjdzie :) :) Dzień kobiet i owszem, na słodko i wikowato był, tylko ręce mi opadły bo biegłam do ZUSu z czekoladkami, a tam okazało się że moją sprawą zajmuje się facet - i jak mu tu dać czekoladki w dzień kobiet? :D :D Dziewczyny w klasie mojego dziecka dostały goździka z biało-czerwoną wstążką, kawę i rajstopy, i wierszyk z tamtych czasów... mają dzieci inwencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymac kciuki Diableta... jade dzis \"z polecenia\" zostawic CV swoje... Gio -> qrcze..... co jest nie tak?? cos stoi na przeszkodzie i nie chce nas polaczyc :( najwyzej znow wysle do Kay ;) Kachni -> Ty?? grzeczna.... :P hihihihi tjaaa Saszka -> ja proponuje Ci przestac z nami dyskutowac, bo my sie zawsze bedziemy Twoja uroda zachwycac ;) Saszka -> wow.... a ile latek ma Twoje dziecko?? a co zrobilas z Panem?? Dalas czekoladki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia -> mow co chcesz, ja i tak wiem swoje :classic_cool: Czerwone oczy niczemu nie przeszkadzaja, widzialam Cie przeciez w realu, kochana :D Tigre - powodzenia :D Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. no jak Ty w kapciach na śnieg wyłazisz to sie nie dziwie.. ześ chora :P 🌻 kuruj sie.. Ja po tych lodach w Wawce to teraz ciągle mam na nie ochote, jakieś Magnumy... wczoraj z malinami.. :) Kasiek.. Tobie Brzydal zasnął.. a u mnie ja... :D Położyłam sie z czekoladką (zeby ją troche ogrzać.. bo takiej twardej to nie lubie, ja sie czekoladą wole delektować a nie gryźć i połykać ;) ) i po dwóch minutach twardo spałam do rana.. No i troche szkoda :( W dodatku zero spokoju.. bo ciągle ktoś przy kompie.. nawet do 23.. :( przez ostatnie dni.. grrr.. no i mam niedosyt :P:( Kachni 🌻 dobrze ze masz już zdjęcia.. Borewicz ciągle w trasie a ja mam problemy z kompem... Po ile są twarde dyski?? Akara (dzięki za zdjęcia 👄) Majorek, Margot meldujcie sie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff! I ja w koncu dotarlam pod lozko! U mnie norrrmalnie sypie i sypie! Juz sie niedobrze robi od tej bieli, zaspy wszedzie takie ze nawet zwykla wyprawa do sklepu staje sie nie lada wyzwaniem- nie mowiac juz o tym, ze ciagle piore spodnie, bo maja przepieeekneee slady po soli i innych diabelstwach! wrrrr! A ja jutro do Katowic musze! A mnie sie nie chceeeee Poprosze cos na poprawienie humoru ;) Odstawilam kawe i nie pije jej juz piaty dzien.....jakos mi lepiej jest, ale ta cholera uzaleznia, bo ciagle bym sie napila takiej pachnacej, aromatycznej.... Za to popijam kakao- jak mala dzidzia- a co tam! dobre jest i nawet witaminki ma :) znudzony- przykro mi z powodu taty twojej anielicy....Szkoda ze w takich okolicznosciach Polske anielica odwiedza.... Tygrysek- kciuki trzymam za cie- daj znac czy \" z polecenia\" sie udalo ! Borewicz- dzieki za zyczenia Ja tez milo spedzilam ten dzien. Milo i romantycznie...a na koniec poogladalam sobie w TV \"Czego pragna kobiety\" - fajny ten Gibson, faaajny Pozdrawiam was goraco i znikam na kilka dni, bo czeka mnie dalsza trasa i wroce pewnikiem w piatek w nocy Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z polecenia\" nici... w kazdym razie w ciagu najblizszych miesiecy ;) chwilowo nikgo nie szukaja ale cv wzieli, moze w przyszlosci... za to... gdy juz wychodzilam zadzownili do mniez innej firmy i zaprosili na rozmowe, na dzis... wiec juz jestem po :) Takze zdwojone moce prosze.... do 17 maja dzwonic,,, jeszcze pol godzinki nadzieji mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - co masz jutro w Katowicach? Tygru - nie pytaj :D :D proszę. Właśnie biega za kursem prawa jazdy, bo za 3 miesiące odbiera dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Ja to mam łeb, mówię wam :P Byłam dziś na uczelni po wpis z zajęć i czekałam na panią doktor, bo nie było jej w pokoju. Nie byłam pewna numeru pokoju, poszłam na pamięć, tabliczki na drzwiach nie było, czasami je zdejmują, w pokoju też nikogo, żeby się chociaż spytać czy pani jest w ogóle na uczelni. I tak czekałam prawie godzinę. Potem była przerwa i przyszła do tego pokoju inna pani, więc sie jej spytałam czy moja doktorka jest na uczelni. A ona mi mówi, że tego nie wie, ale tak w ogóle to ona ma pokój piętro niżej. Poszłam tam, no i tabliczka na drzwich była, a pod tabliczką przyklejona karteczka, że pani doktor będzie dawała wpisy dopiero jutro, między 12 a 13. Tak więc straciłam godzinę na bezproduktywne stanie na korytarzu, a wystarczyło zejść na dół, przeczytać karteczkę, iść do domu i wrócić jutro. Kto nie ma w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nareszcie do Was dotarlam 3 dni bez Diablow :P poczytam sobie troszke zaleglosci Basia, Znudzony - sciskam Was mocno Tigre - i co z praca? no i nie wiem, oc mam pisac, bo wszystko mi sie w glowie maci :( chyba spadam dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam zobaczyc co u was .. ale sama nic nie napisze . .mam \" przerwe w zyciorysie\". Tygrysek ..maila odebralam i ..zalamalam sie ! czlowiek cale zycie sie uczy i glupi umiera , ale to mnie przeroslo.! Wole o tym nie myslec poki jeszcze mimo wszystko mam wiare w ludzi ! Trzeba sobie tlumaczyc ze mimo wszystko to \" jednostka patologiczna \" ..chociaz w swojej perfekcji ..wybitna !:) To sie nadaje na reportaz .!.. ku przestrodze ..dla innych ! ..zaszywam sie w \" moj maly swiat \".. tylko cisza mnie uleczy ! Sciskam i caluje wszystkich ..bez wyjatku ..👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obudziło mnie słońce, wyskoczyłam z łóżeczka cała radosna. A teraz tu siedzę, patrzę w okno i co? znowu śnieg pada :o ja już nie chcę śniegu jak nie mogę z niego korzystać i pojeździć na nartach, więc po co mi on? Gio ---> zagrzeb się w swoim świecie, byle nie za głęboko :) Tygrysek ---> miałaś wczoraj stresujący dzień. Mam nadzieję, że będą jakieś rezultaty. Wszystkich pozdrawiam gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, o co chodzi??????? zaraz czas do pracy sie wziac...ufff...za dlugo sie chyba rozgrzewalam, wiec teraz problem mam... dobra...Gio...teraz bedzie o ciuchach :-P ;-) Danusia kupila mi wczoraj sweter o ktorym zawsze marzylam. Dlllllugi, prawie do kostek, zapinany na zamek, z kieszeniami tez na zamek, z kapturem i rekawami dlugimi - w sam raz na moje rece - jest boski i na dodatek czarny!!!!! ciesze sie ogromnie - dlatego sie tym chwale! a kupila oczywiscie w lumpie i na dodatek sweter nie byl w ogole noszony!!! dobra - koniec dzisiaj ide z Zuzia do stomatologa. niestety teraz pracuje gdzie indziej i w zwiazku z tym juz sie boje ile zabule za ta wizyte...ale jest jakis plus w tym wszystkim - mam pieniadze na to, zeby isc prywatnie nie narazajac dziecka na traumatyczne przezycia:-D pozdrawiam wsiech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie... przez rozciagniecie strony, nie widzialam, ze jest juz nastepna ;) hihihi z praca niestety znow nic :( Air -> u mnie nadal jest slonce ale nadciagaja chmury, wiec zaraz zapewne znow zacznie sypac :( Gio -> \"a nie mowilam\".... Szam -> no prosze, prosze jakie pozytywne myslenie :) ale masz racje, po co Zuzia ma sie denerwowac jeszcze bardziej?? A sweter musi byc piekny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMUNIKAT proszę o wybaczenie wszystkie osoby, które poczuły się urażone otrzymaniem e-mail\'a o treści religijnej. nie miałam na celu urażenia niczyich uczuć ani wyznań. spodobała mi się ponadczasowa prostota wyrażająca się w myśli: ciesz się z tego co masz. - w dużym uproszczeniu. Dostałam po nosie, więc obiecuję - NIGDY więcej. dlatego proszę również o niekierowanie do mnie więcej emaili w tej sprawie. a to że mi przykro, jest pewnie powodem braku jakiś tam rzeczy w mojej psychice. nie ma obawy - przejdzie mi! Tygrysku - żebyś wiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMUNIKAT proszę o wybaczenie wszystkie osoby, które poczuły się urażone otrzymaniem e-mail\'a o treści religijnej. nie miałam na celu urażenia niczyich uczuć ani wyznań. spodobała mi się ponadczasowa prostota wyrażająca się w myśli: ciesz się z tego co masz. - w dużym uproszczeniu. Dostałam po nosie, więc obiecuję - NIGDY więcej. dlatego proszę również o niekierowanie do mnie więcej emaili w tej sprawie. a to że mi przykro, jest pewnie powodem braku jakiś tam rzeczy w mojej psychice. nie ma obawy - przejdzie mi! Tygrysku - żebyś wiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o cochodzi?????????????????????? Nic nie rozumiem..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - możesz mi też przesłać maila o treści religijnej? Bardzo lubię ponadczasową prostotę :) Wicie, widziałam dzisiaj Ninę.... tzn. od początku: rano wylądowałam w Katowicach na szkolenio-egzemino-śmiesznym-czymś, wchodze na salkę, patrzę - siedzi sympatyczna laska wygląda prawie jak Nina ze zdjęcia. A pisała, że musi do Katowic, choć wcale nie ma ochoty, więc sceneria by sie mogla zgadzać. Na szczeście, pomna ostatnich relacji ze spotkania Kafeterii z Szamcią (chyba, bo dokladnie nie pamiętam) nie szczeliłam z grubej rury pytając czy Diablica, tylko delikatnie zapytałam czy jest z Katowic. :D Z Katowic nie była, tylko z Gliwic, więc chyba jednak nie Nina, ale podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik ---> wiesz, mi się ten mail podobał. Ale wiem, że niektórym ludziom trudno znaleźć dystans do religii, tematy tabu, tej sprawy nie ruszamy. Trudno, to też trzeba uszanować. Nie martw się 🌻 Saszka ---> mogłaś zapytać :D A jak to była Nina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×