Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kadarka...mhmmm...:) lubie lubie.. Gio...myślałam, że tamtego nie odczytałaś i napisałam jeszcze raz :) nie szkodzi. nie chce cię martwić ale chyba konta dłuższy czas nie używane są usuwane, nie tylko na tlenie (chociaż to tlenowe to syf) Air...nie zrażaj się i ruszaj do boju ;) wyrusz do firm nawet jak nie dają ogłoszeń. nawet jeśli nie teraz to kiedyś mogą odgrzebać twoje aplikacje. gdybym czekałam na ogłoszenia to pewnie bym sobie dalej wypoczywała w domu...DASZ RADE! :) Nina...gratulacje dla siostry..no i dla ciebie jako cioci ;) Saszka...trzymam kciuki za dalsze udoskonalanie chatki ;) jeśli chodzi o panele...kiedyś jak pracowałam przy badaniu opinii społecznej robiłam sondaż na temat paneli...nie powtórze jak ludzie klnęli :) Tygrysku...brawo! mało kto ma odwage bronić swojego... a moje najbardziej najbardziej ulubione winko to Waldwein B&B (malinowe) w takiej pękatej butelce...polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wspominalam co robie w ten weekend?? oj chyba nie... poniewaz M. musial pojechac do siebie i nie moglismy razem tych dni spedzic, to ruszam motorkiem, ze starym znajomym, w okolice Mazur :) jeszcze dokladnie nie wiemy gdzies, ale chyba okolice Gizycka. czy dobrze robie, ze z kolega jade?? no coz... skoro M. sie nie moze postarac i tak wszystkiego zalatwic, zeby byc ze mna, to ja w domu siedziec nie bede :P Oczywiscie on wie o wszystkim i sie zgadza, choc jest zazdrosny (i bardzo dobrze!!) Oczywiscie, ze bym wolala z M. byc ale skoro sie nie da.... cos skorpiony maja charakterki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] Tygrys ..ja tam nie wiem ...ale twój M jest BARDZO,BARDZO wyrozumiały. Ja osobiście to się zawsze staram stawiać odwrotnie w takiej sytuacji np. jak ja bym sie czuł gdyby mi Ela pojechała gdzieś z jakimś tam kolegą .......chyba by mi żyłka na czole pękła:P:D widzę że mnie winobranie omineło :D ..ja to tylko mogę dziś browarkiem poczęstować:) jeśli ktoś chętny :) o..Elles ..temat zapodała, ja juz sie w w/w temacie wypowiedziałem .i zapomniałem ..co powiedziałem:D ..ale generalni to mamy to samo zdanie ...tylko jakie :D;) hihi..pewnie dostane bez leb zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, mozesz byc pewnie, ze mnie to by nie jedna zylka pekla w odwrotnej sytuacji... ale jakoze to on nawalil i przez niego nie jedziemy razem to coz... na dodatek jest to kolejny raz gdy nagle sie okazuje, ze cos jest nie tak i nie wyjedziemy razem... a ja mam dosyc siedzenia w domu i usychania z teksnoty... troche to dziecinne, takie zachowanie, wiem, trudno... ale chyba tez mam prawo do wypoczynku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys prawo do wypoczynku ma każdy, tyle że jeśli powody dla których nie możecie jechać razem są wyższej instancji, to nie możesz zwalać winy na niego, trzeba czasem iść na kompromis, a nie karać za to że ktoś nie może Ci poświęcić tyle czasu dla ciebie tak jak Ty bys tego oczekiwała:) ..co do ostatniego twojego pytania ..co będę robić w ubiegły weekend to pojechałem w końcu po sam i oglądałem romantyczny film ze 100% śmiertelnością Blade 3 :D Szamka ..jak tam ..ogórki?? no i co z Tym dołem ?? Gio jak śmieli skasować Ci konta ??? Kasiek ..jak w pracy ..? Airka...nie pierwsza nadzieja i nie ostatnia trzym pomocnądłoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Borek, wiem masz racje... ale prawda jest taka, ze gdyby chcial to by mogl sie wyrwac... ja rozumiem, sily wyzsze ale tym razem daloby sie je ominac... Zreszta jak juz wspominalam, dostalam pozwolenie na ten wyjazd... a co do Blade 3 - stanowczo wole 1 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys oczywiście że masz pozwolenie bo pewnie mu zależy, ale i ..wspominac to będzie nie raz jeszcze ;) ... i albo mi przyznajesz racje albo nie :P;):D ... a Giżycko ..jest bardzo ładne :) ech ..tam zreszta wszędzie jest ładnie zwłaszcza jak masz jeszcze łajbe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajby nie mam :P Wypominac?? Mnie?? Chyba sobie zartujesz.... co najwyzej ja moge jemu, ze nawalil i mnie sama zostawil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co...?? zdania mam dluzsze konstruowac?? a moze to nie bylo do mnie, a tak ogolnie?? czy tez mam sie rozwinac tworczo?? nie za bardzo moge, okno mam otwarte, wieje mi na rece a te kostnieja i ciezko sie pisze.. ;) co mi przypomina, zeby jakis cieply sweter dopakowac... ja tam jasno juz nie mysle... wstalam rano a dzien byl dluuugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jeszcze Was nie czytałam, ale kilka zdań rzuciło mi się w oczy.. chciałam tylko powiedzieć, że nie zadaję sobie żadnego pytania na temat miłości, bo dobrze wiem co ona dla mnie znaczy :) Zastanawiam sie tylko dlaczego ktoś inny pomyślał tak o miłości jak właśnie napisałam.. Reszte dopiszę później o co chodzi :) Jak bede miała siły to moze jeszcze dziś :) Tygrysek nawet jak przyjedziesz nad morze to chyba spotkanie ze mną nie miałoby sensu, bo ja w robocie czasu usiąść nie mam, ani śniadania zjeść :O a po pracy jestem wykończona, wkurzona i wszystko na raz... Bolą mnie nogi pod kolanami.. to chyba jakieś problemy z krążeniem, skoro tyle godzin tam stoję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..:D:D:D.... nie mam juz sily walczyc z tymi kontami ..od dwoch dni kasuje , segreguje ..setki ..tysiace chyba maili . .listow ..odpowiedzi ..zdjec i zalacznikow .. ..ja pierdziele ... Jak Ja WAS ...kocham ...Diabelskie nasienia ..!!!!:D Teraz macie tylko jedno konto ..na inne nawet nie zajrze ..wiec zeby nie bylo ze komus nie odpisuje .. Kasiek dostalas wreszcie tego mojego maila ??bo zwrot przyszedl .. Oooo ..nic dodac ..takie sa konta na Tlenie ..nawet poczty nie przyjmuja ..! Kipie ze zlosci od wczoraj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, takiej wkurzonej to cię chyba jeszcze nie widziałam :) Jak dojdę do założenia kona co mi je na tlenie zeżarło to poproszę wszystkich o zaległe zdjęcia :) wracam spac - mój cotygodniowy nocny dyżur przejał kto inny -więc do łóżeczka :) Z tymi panelami to wiem, że kicha - pozytywne nastawienie do nich mają ci co je kładą, a nie ci co ich potem używaja, to już zauważyłam. Ale ja nie mam wyboru - podłoga musi byc pracujące i lekka, bo nie mogę zrobić wylewki. To jest stuletnia kamienica sterana przez szkody górniccze, podłoga stare zużyte deski pod linoleum, stropy drewniane, sufity z trzciny :), trochę grzyba ty i ówdzie, sama przyjemnosć w remontowaniu. Więc wiem, że musi być wysoka klasa ścieralności, że ma być jasna i we wzorki maziate. I na klik a nie na klej. Dobranocka - bo cos mi się przysypia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaraz ruszam w trase :) Udanego weekendu wszytskim zycze i niech to slonce sie utrzyma przez kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23_NewBorewicz
Gio... poniosBo ?:D:D:D:D:D ales strone przewietrzyla, normalnie myslalem ze to biala plama nas juz wciaga tak jak Twoje konta;) Saszka wiem jak to jest mieszkac w takiej kamienicy,tez tak kiedys mieszkalem i wiem co to remont, ja wtedy posadzilem kafle na podloge w kuchni na takich grubych plytach pilsniowych czy jakos tak sie nazywaly, nie bylo jeszcze wtedy paneli ..no i po 2 latach od chodzenia..zaczely sobie pekac i sie ruszac :D:D a hydraulik to co wtedy odstawil to bylo mistrzostwo swiata, bo byla i ciepla woda w kuchni i prysznic i kibelek:) ale sie czlowiek cieszyl:):) Tygrys ..to wczoraj bylo do Ciebie ..a nie ogólnie:) ..to smigaj ...i sloneczko ze soba zabieraj:) a ja dzis mam garowanie na serwisie z vitkiem, robia mu przeglad gdzies do 14ej :( ...nuda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo.... dzis mam lepszy humor ..:D Borewicz ..dawaj ta kawe bo mi sie nie chce robic ..:) Siedze dzis znowu nad kompem ..bo musze dokonczyc dziela ktore zaczelam ..porzadeczek teraz bede miala ze ..mucha nie siada ..i ..komar nie kuca ..! Kruca ..fiks..:D A przy okazji poogladalam sobie wasze fotki ...nawet jeszcze sporo zostalo i wszystko sobie przenioslam do nowego folderu ktory zaraz wgram na plytke i bedzie album ..przynajmniej nie zginie jak trzeba bedzie czyscic dysk ... ..nooo.to czekam na ta kawe ..a czy moje zdjecia do Ciebie dotarly ..bo sporo wysylalam ..no i czy masz nowe namiary na moje sliczne konto na yahooo..???:D ..aha ..siedze dzisiaj sama w domu wiec czekam na jakies propozycje ..zebym sie nie zanudzila ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... że niby jak ..komar nie kuca????:D:D:D:D to komary kucaja ..te france? ..po kawe juz ide ..tyle ze to bedzie z automata:D czekaj zobacze co mamy do wyboru , to tak jest : bez cukru : ekspresso male : ekspresso bez cukru : kawa z mlekiem : kawa czarna mi sie wcisnely 2 guziki i sam nie wiem co mam :D foty dostalem..ale nie ogladalem , znaczy sie wogóle to nie odbieralem poczyt ..znaczy nie sciagalem. Ja jestem ciekawy ..jak moim samochodzie jest robiony przeglad ...chyba sam sobie go robi... nosz qwa ..stoi od godziny z podniesiona maska,nikogo przy nim nie widac ...i to ma byc przeglad....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee..nooo ..Borewicz Ty to kiedys dostaniesz Nobla za te goopoty , ktore wypisujesz ..!!!:D:D:D ..ale ze zawsze to robisz to tak slodko i spontanicznie ..wiec Ci wybaczam ..a nawet dziekuje bo odrazu mi humor skacze powyzej normy ..!:D ..nie rozumiem ni w zabek ..pisze z kompa w domu ..kawe proponujesz z automata ..i jeszcze widzisz przez okno swoj samochod jak mu robia przeglad i ze tam nikogo nie ma ..???:D ..jak wszystko pootwierali i zostawili to znaczy ze najpierw GO wzieli na wietrzenie przed przegladem ..nie wiesz jak to jest ..swoje musi odstac ..a nie jak w Hameryce ..wjezdzasz i ..wyjezdzasz ..! ..a nie moglbys mi zrobic takiej kawy normalnej ..bez przyciskania guzikow ..???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.... no Gio .. juz prostuje ..bo się nie kumamy:D to jest tak , ja teraz jestem na serwisie z vitkiem w salonie merca , oni mają tu taki pokoik gościnny dla tych gości, znaczy mnie , znaczy takich jak ja:D z przeszkloną ścianą, co se możesz pooglądać..jak Ci wietrzą samochód, odkręcają koła..i inne szmery bajery, oczywiście to jest tak ze się możesz tylko gapić, bo jak se chcesz krzyknąć, CO WY MI TAM ODKRECACIE ...to zapomnij :D:D .. no i mają tu automata do kawy tak jak w tym serialu \"kamera kafe\" :D .. no a ja to se pisze z laptopa,bo wiedziałem że tak będzie , znaczy że tyle siedzenia..to sobie go zabrałem:) i tak se teraz siedze, słucham radia, i latam buszuje w sieci.:) bo w tygodniu ..to mało mam czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hahahaha..:D:D:D...normalnie sie poplakalam ..:D ..szkoda ze mnie tam nie ma ..juz Cie widze ..za ta szyba .. I co ..taki gosciu jestes w tym pokoju ..ze nawet slowa nie mozesz powiedziec ..bo Ci za pancerna szybe wsadzili ..zeby bezstresowo mogli ci przeglad zrobic ..a chociaz jakies zetony Ci dali na ten automat ..?..czy w ramach przegladu ..swoje wrzucasz ..?:D ..to TY masz ..Merca ...???fiuuu...fiu...Borek ..coraz bardziej Cie lubie ..kolego sympatyczny ..:D ..nie tam zebym odrazu ..jakas \"blachara \"..byla ..ale .. ..dobra blacha ..nie jest zla ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znaczy ..automat ..jest FREE ..tak jak pokoje nad morzem:D no ale vitkiem to juz smigalismy razem,to wiesz co mam :) moge Ci MMS-ka wyslac jesli mozesz odbierac, to se lukniesz jak to wyglada:) jest postep..podniesli go na podnosniku. ide sie do szyby przykleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..:D...moze nie bedziesz z laski swojej tak publicznie krzyczal ..co mysmy se robili z...Vitkiem ..i co ja wiem ..co Ty masz ..!!!:D ..dawaj tego ..MMS-a ..:D..to se lukne ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no faktycznie ..podniesli Vitka ..ale chyba troche za wysoko ..kto tam GO ..dosiegnie ..:D ..a tak w ogole to ..nie wiem czy zauwazyles ze ..tak NIKOGO nie ..oprocz Vitka i Ciebie ..moze oni na jakis LUNCH ..poszli .. ..a moze tera te przeglady to automaty robia ..Nie widziales gdzies za druga szyba jakiejs obslugi tego warsztatu ..??? Moze tylko pulpit z guziczkami maja ..i zaraz dostaniesz smsa ..ze Vitek przegladniety ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co ..oni go chyba robia tylko wtedy gdy nie patrze:D bo przed chwila go spuscili z podnosnika, i dalej nic sie nie dzieje, a pan pije cole,teraz go ponownie podnosi , bo sie napil coli :D ja nie moge :D:D:D ...a rachunek pewnie bedzie na 2tys:D:D nie Gio..oni tam sa ..chodza,kreca sie i maja takie ruchy jak by podbijali kosmos :D:D ..a wlasnie przyszedl pan i zakomunikowal ze juz zrobili :D:D:D o kropeczki ...z tajniaka weszly i nic nie mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..w koncu to ..Salon Merca ..a nie malego Fiata... Jak ty bys tam pracowal to tez bys mial.... taaakie ruchy ...i by Ci bylo..LOTTO..! :D ..siedemnascie kropek ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobra ..najadlam sie jak bak..( zuczek)..cholera z tymi polskimi literami .,.jakies glupoty wychodza ..:) ..dzisiaj strajk w kuchni bo niby dla kogo mam gotowac jak sama siedze ..To i tak dobrze ze nie jem suchego pokarmu moich dziewczynek ..tylko cos sobioe zrobilam . Wiec usmazylam ...chleb tostowy w jajku ..7 sztuk ..i na to pomidor i szczypiorek ..O matko jak sie ..nazarlam ..:) ..Borewicz ..czy przypadkiem ..siedemnascie kropek z kims NAS ..nie pomylila .,.???? jakie MY Wielkie ..tego Swiata ..??? :D ..czyzbym o czyms nie wiedziala ..??:D ..kropeczka ..ty nie siedz tak cicho tylko powiedz cos ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×