Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bożesz, alem sie uchachała! Borek zamkniety w akwarium luka na mesia, Gio zajada tosty i segreguje, kropki cicho siedzą bo słuchają- jak rany! A to dopiero 15.00 :) Borewicz to ty gośc jesteś. ja nie mam pokoju z szybą w Citroenie, tam sobie siedze na kanapie i czytam.....samochodowe gazetki.....czasem nawet coś ciekawego napiszą ;) O- i kawy nie mją- tandeta znaczy się.!!! U mnie dzis leje i pada, pada i leje....szkoda, bo moi znajomi zaraz ślub w kamiennej Górze mają...a potem podobno weselicho pod big namiotem- tylko jak to w taki deszcz się sprawdzi....nie mam pojęcia. Ja zaraz wskakuję do wanny bo byłam na lumpach ( czytaj: chodziłam po lumpeksach) i nawet dorwałam kurtkę skórzaną, czarną- odlotowa i super-hiper marynarkę ogółem za .... 40 zł! Ale teraz musze się doszorowac, bo ja mam tak jakoś dziwnie, że jak założę na siebie coś nie swojego to zaraz mnie wszystko swędzi i swędzi :) Pozdrawiam uchachane towarzystwo. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak mówiłem za serwis firma musi wybecalować 1,5 tysiaka. okazało się że trzeba jeszcze coś tam wymienić ..ale to juz nie dziś tylko za tydzień ..no i kolejna sobota w plecy:( .......-> ja tam mogę sie czuć wielki ..wielka stopa, dzis patrzyłem na wszystko z góry :) ale i tak w końcowym efekcie to sie jest jednym wielkim pryszczem na dupie cywilizacji :D Nina ..no ba!jak jest kawa ..to jest juz git..bo tak, to tandeta w podkoszulce;) a co żabojadów nie stac na automata? ..to znaczy że macie tani serwis:D, widzisz ..są i wady i zalety ..ja mam drogo i z kawą, a i gazetki ..też mam w języku niemieckim :D Ty masz bez kawy bez szyb i gazetki w jezyku rodzimym:D więc widzisz co serwis to obyczaj :D a ja mam dziś znowu na służbie sierściucha, jag tylko gdzieś naszcza to zamienia sie w cel! juz sobie przygotowałem odpowiedni sprzęt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, jak V się sam przeglądał to rozumiem że oprócz szyby są tam jeszcze lustra na suficie - żeby sie mógł pod otwartą maską pooglądać ? Rurka też jest? a z której strony szyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek >>>>>..nie wiem jak to sie stalo ze dopiero przy robienu porzadkow znalazlam twojego maila .. Pewnie to juz nieaktualne ..ale z twojego badania wynika ze .. HGB ..jest ponizej normy ..czyli anemia .. rowniez Hematokryt jest bardzo niski ..wiec swiadczy o niedokrwistosci .. Nie wiem czy juz bylas u lekarza ale musisz to podciagnac dla dobra dziecka ..zelazo ..( Ferrum ( fe)....duzo zelaza ..!!! Watrobka cieleca ..soki z burakow ..buraki surowe w surowkach i gotowane na jarzyne ..preparaty witaminowo zelazowe ..!!! Wody mineralne z duza zawartoscia zelaza ..Muszyna ..Rabka ..Kudowa ..Krynica ..najlepiej niegazowane ..! kasiek ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka..poprosze o tlumaczenie ..:) kropeczki..zgadza sie ale kwas foliowy tylko przy scislym dawkowaniu od lekarza ..( dobor dawki kwasu w zaleznosci od niedokrwistosci )..bo z hipowitaminozy mozna latwo wpasc w hiperwitaminoze ..(nadmiar)..a to juz z kolei jest niebezpieczne ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci przechodziły niedawno bardzo radośnie W pustyni i w puszczy. I jak tylko używa się \"i\" natychmiast chórkiem dodają : i lew , i tygrys, i wobo, o , i wobo. Chyba się za nimi stęskniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Jak tam wam leci w długi weekend? Mi trochę zimno :P ale liczę, że będzie lepiej :D Co by wam tu napisać? Nie wiem, nic mi się nie rzuca :P Życzę wam zatem miłego wieczoru i jutro pięknego słonka na spacerek :) Tymczasem dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale czternastą tożsamością nie jest Iwosia? bo się zaczynam bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...przegląd to przegląd, tu sie luknie, tam sie luknie...i już przeglądnięte :) A w pracy całkiem w porządku, jeszcze nie ruszyłam pełną parą bo instrukcji jeszcze wszystkich nie mam. a mam sie zajmować ofertami na przetargi itd. Gio...kurde, trza mieć Merca żebyś polubiła? :P :D ja mam rower, taki miejski, może być? ;) dzięki za pomoc, musze ustalić jadłospis niestety...zawsze jadłam co popadło (tylko mi nie popada ;) )...a chlebek smazony w jajku uwieeeeelbiam :) Majorku, to my razem możemy ustalać jadłospis ;) ot, baby anemiczne ;) Saszka...ja nigdy nie przechodziłam radośnie W pustyni i w puszczy...ale widocznie od urodzenia miastowa jestem :) Kadarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi , nie , uprzejma to a nie jestem :D :D spadam do dzieci na dobę. Miałam nadzieję wczoraj zbaczyć blat swojego biurka (tzn porozkładać na swoje miejsca sterty Bardzo Ważnych Papierów - niestety koło pierwszej w nocy zabraklo mi pary, więc dalej nie wiem jak wygląda :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa niedziela!!!! To jest to co czasami lubię najbardziej :) Poranny mega-długi spacer z psem zaliczyłam, potem wtrąchnelismy ryz na slodko i powędrowałam na pięterko z : dzbankiem herbatki miętowej, prasówką oraz chusteczkami do nosa, bo dziś coś jestem pociągająca- che, che Teraz sobie zawędrowałam do kuchni i zrobiłam psu paszę oraz dotankowałam herbatki i zaraz znowu idę się okopywać w koc i zaczytywać różnościami... A jutro znowu wolne :) Jak ja lubię dłuuuuuugie weekendy :D AIR- u mnie też zimno, naubierałam się w polar i skarpetki- gdzie to lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe dziś już jest cieplutko :D Na spacerze się ze swetra rozbierałam bo tak grzało :) Jutro na działkę, grill w planach więc liczę, że pogoda też dopisze :) Miłego wypoczynku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...sluchajcie mam problema ..!!!:) Robie porzadki w zdjeciach i mam od kilku osob ..Szam , kachni ..Znudzony ..Borewicz ..zdjecia w plikach ( takie trzy ksiazki przewiazane tasiemka..:D)...nie smiac sie ..!!!! :D Noooo..i po otwarciu ..pojawia sie napis ze po 40 dniach nie uzywania ..trzeba zarejestrowac sie w internecie bo inaczej nie otworze ..! Chcialam sie zarejestrowac ale ...to juz ponad moje umiejetnosci ..angielski ..! 😭 Dobra...a teraz gadajcie po polsku ..co mam z tym zrobic ..bo tam sa same fajne zdjecia .. !!!! ...jezuuu..jaki teraz mam przadek ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) 🌼 Tygrysek wpisz ratownika - i tak mogą zapytać co robiłaś poprzednio, a przynajmniej widać, że się pracy nie boisz i się nie lenisz ;) Dobrze robisz! Kto powiedział, że jak już masz chłopa, to masz olać wszystkich swoich kolegów i siedzieć i na niego czekać z robótką w ręku - heh skojarzyły mi się poprzednie wieki :D Ja jestem za pewną jednak niezależnością w związku i nie lubię ograniczania. Jednak zawsze miałam takie poczucie \"obowiązku\", że mój facet powinien o tym wiedzieć i tyle :) Poza tym czuję tu między wierszami, że chyba coś tam nie zupełnie tak było z M. Mam nadzieję, że dobrze się na motorku bawiłaś :D Gio a ja myślałam, że atramentem sympatycznym pisałaś :D Z mailem spoko - i tak dopiero teraz zajrzałabym do poczty :) Dzięki za odpowiedź i podpowiedź, co do żarełka żelaza pełnego :D O wodach takich nie wiedziałam ;) Biorę żelazo z kwasem foliowym od czasu pobytu w szpitalu (bo z tamtejszych wyników wyszło, że mam tą anemię - i były gorsze niż te), oprócz tego biorę zestaw witaminek i minerałów dla ciążówek. A te książki z wstążeczką to jakie mają rozszerzenie? :) Saszka niezły masz materiał do remontu :) I wobo :D:D:D Borek Twoje opowieści z przeglądu nieźle mnie rozbawiły :D Nina i jak wyszło z tym namiotem? Kropeczki, Kadarka :D:D Kasiek a propo jadłospisu, to ja teraz tylu rzeczy nie powinnam jeść, a inne bardziej - i to mi uświadamia jak ludzie w ogóle powinni się odżywiać, a co jest szkodliwe. Kawy niet, herbaty tez nie bardzo, tylko słaba i świeża, lepiej soki itp, przypraw nie za dużo, reszty używek tymbardziej, żadne gazowane a szczególnie kole i inne syfki.. Itd itd Air my zAniołem jutro też na działkę i chyba grill do znajomych :D A propo dzieci... http://discordia.pl/~toread/pics/fun/dosdedos.jpg przerażające to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno nie mialam tak leniwych dni.... U nas nadal leje...wiec z czystym sumieniem mozna sobie posiedziec w domku i poczytac... Gio- nie mam pojecia co z tymi zdjeciami spakowanymi jest....Nie znam sie ... Majorek- cos w tym jest co napisalas o zdrowym zywieniu... Ja planuje z moja przyjaciolka wybrac sie na wiosne lub jeszcze tej jesieni na 9-cio dniowa glodowke zorganizowana, z masazami, joga, medytacja, spacerami....ale sie troche boje czy dam rade.... Z drugiej strony czuje, ze mam totalnie zasmiecony organizm i potrzebna mu jest taka terapia szokowa. Z moim D. nie mam szans na zdrowe zywienie, bo to prawdziwy facet , lubi dobrze i duzo zjesc, a ja..... no coz...nazwijmy to delikatnie :MAM SLABA WOLE... Pozdrawiam was serdecznie i znikam na kolejna ture lenistwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam!!! Bylo suuuuper choc wymarzlam, wywialo mnie i zmoczylo w nocy, bo namiot przeciekal. Na szczescie mialam ze soba cerutin, wiec nic mi nie jest :) Jednak ja uwielbiam smigac motorkiem.... szczegolnie gdy sa korki, i wszystki omijalismy hihihihihi a dzis bylo nawet slonce, wiec kapiel w jeziorze zaliczylam :) Wczoraj na koncercie bylismy -> Varius Manx i Rynkowski, b. fajnie grali :) Generalnie wyjazd zaliczam do jak najbardziej udanych... i chyba to rozlaka wyszla tez na dobre M. slal cale mnostwo smskow i to jakich... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaaaaać diabły! Do roboty :) Tygrysek- ale fajnie! Zazdroszczę wyjazdu, szaleństw motorkiem w korkach :) A i M. też chyba zazdrości skoro tak namierzał sms-ami... ;) Ja dziś małe urwanie głowy...a potem....świętujemy. Dziś obchodzimy II rocznice ślubu...ech...jak ten czas szybko pędzi :) Zapowiada się romantyczny wieczór..... Pozdrowienia i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- i winko Kadarka na pewno bedzie ;) Ale w postaci Kadarki a nie kropek ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj, jak już coś wcześniej wspomniałam, byliśmy u dobrych znajomych na działce i grillu (i ognisko też było) :) Fajnie się bawiliśmy :D Zostawiłam komórkę w samochodzie, a po 18tej zadzwonił do mego Anioła telefon, a on do mnie \"dzwonisz do mnie\" i nastała lekka konsternacja :D ale po chwili okazało się, że to nie moja komórka ożyła, ale mama dzwoniła z domu :) Biedna już myślała, że coś się stało, bo się dodzwonić nie mogła (ani wcześniej brat) i jeszcze rodzinka do mnie dzwoniła itp a ja nic :) A chcieli mi tylko złożyć życzenia imieninowe :) Nina 🌼 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, oby udało Wam się dożyć wielu jeszcze takich rocznic w szcześciu i miłości :D:D:D ❤️ Oczyszczenie organizmu dobra rzecz, a do tego te masaże jogi inne :) ale przez aż 9 dni miałabyście nic nie jeść ? ;) Taak wiem coś o żywieniu się z facetem :) Mój jak robi obiadek, to zawsze musi sobie przypraw podosypywać :) Na szczęście teraz nie pakuje tych pikantnych, a takie łagodniejsze, które jak gdzieś przeczytałam może stosować mama karmiąca, więc chyba nie jest tak źle ;) No.. i te jego mięcha.. ;) ;) Tygrysek cieszę się, że świetnie się bawiłaś :D Heh zazdrośnik faktycznie M. - te ciągłe smski ;) Na Rynkowskiego mój Anioł mówi Draska-man hihihihi czym mnie bardzo rozśmiesza (bo go nie lubię), a to wziął po tym dowcipie o Rynkowskim i \"dziewczyny lubią brąz\" (znacie go?) ;) Heh.. czy Wy wiecie, że ja już 8 miesiącu jestem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po pracy :) zaraz lece na spotkanie z M. :D Majorek -> znam, znam spiewam to na samym poczatku. ja tez za nim nie przepadam ale naprawde fajnie grali - super mial zespol zreszta :) no, no pewnie wystraszylas rodzinke, teraz Ci kupia smycz i bedziesz musila komorke na szyji nosic ;) Nina -> wszystkiego NAJ, NAJ, NAJlepszego z okazji rocznicy :) jeszcze stu lat w takiego szczescia Wam zycze :) Ano M. byl zazdrosny ale i teskniacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak ..od czego by tu zaczac ..? :) Ninka ..najlepszego ..oby do ..platynowego..!!!🌻 kasiek ..ja to was lubie nie za to co macie tylko ..kim i jacy jestescie ..( PS.. ...dla mnie ..! ) :D czy Kadarka i kropeczki ..to jedno ..???:) Ja tez chyba mam kilka tozsamosci ..ale nie wnikam bo juz dawno sie pogubilam .. majorek ..to niedlugo bedzie pepkowe ..:0 Noo i co ..nikt naprawde nie wie jak mam otworzyc te foldery ze zdjeciami ..?..to po co mi takie przysylacie ..jak ich nie mozna obejrzec .. Tygrys ...i tak powinno byc ..Ty sobie smigasz po swiecie ..a M..teskni i pisze .. Tygrysek ..NASZ czas spotkania sie zbliza ..kombinuj ...ja sie dostosuje ..:)..narazie jest jedna cieczka ..:) Wiec bylam dzis w UPC ..przedluzyc umowe abonamentowa na ..neta ..i mowie do kobiety zeby mi cos zaproponowala moze atrakcyjnego ..w koncu juz 5 lat jestem ich klientem .. Do tej pory placilam za sam internet 79 zeta ..! A ona mi na to ..ze teraz za najtanszy net ..zaplace ..93 zl..i innej opcji bardziej atrakcyjnej nie ma ..Dopoki bylam w abonamencie ..nie mogli mnie ruszyc ..a w miedzyczasie zdrozal net ( 22 % Vat-u)...wiec teraz to oni podnasza stawke podstawowa ..! Oooo..i dupa .... chcialam z promocja to mam ..14 zl..drozej ..! Pozdrowka dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do szukającyh pracy... czy też macie takie chwile, że czujecie się zerem, nikim, beznadziejni i nikomu nie potrzebni ? bo ja właśnie zaliczam takiego doła i chciałam wiedzieć, czy to norma, czy mi coś nie ten tego pod sufitem... Cmoki Klucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska...generalnie to jest norma, wiec trzeba to wytrzymac i wspomagac sie przyjaciólmi. Gio ...ja nie mam bladego pojecia jak to sie robi ..mi to robi system. A promocje to mialas bycza...nic tylko sie skusic;) Tygrys ... no ja widuje czsto takie motorki smigajce...i cholera zazdroszcze, a do tego jeszcze przyjaciel kupil sobie czopera..ech!! Saszka...nie, lusterka to tylko boczne byly. Majorkowa....8mies...to Ty juz ..jak pajk wygladasz;):D Nina...wsiego dobrego na cd. ...nowej drogi. 100lat przy garach;):D pozdrowienia ze Szczecina🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×