Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hmmm... Skoro tak się ostrzegamy przed tymi robalkami, to podzielę się info od serwisu przy moim antywirusie- miłe urozmaicenie przy śniadaniu ;) Robal się zwie W32/Mydoom.A.worm i rozprzestrzenia się za pomoca emalii. A potem sam się rozsyła pod wszystkie adresy z książki adresowej bleee... Poza tym umożliwia zdalną kontrolę nad zainfekowanym kompem- czyli haker-niedobrak może np. opublikować romantyczne małżeńskie fotki albo wysłać \"wygarniającego\" maila szefowi ofiary :P Temat: test, hi, hello, Mail Delivery System, Mail Transaction Failed, Server Report, Status, Error Treść: Mail Transaction Failed. Partial message is available. The message contains Unicode characters and has been sent as a binary attachment. The message cannot be represented in 7-bit ASCII encoding and has been sent as a binary attachment Zalączone pliki: document, readme, doc, text, file, data, test, message, body z rozszerzeniem: .pif, .scr, .exe, .cmd, .bat, .zip Robal tworzy też trafną kopię w KaZiee (i oczywiście rozprzestrzenia się dalej...) jako plik np.: winamp5, icq2004-final, activation_crack, strip-girl-2.0bdcom_patches, rootkitXP, office_crack, nuke2004 z rozszerzeniem: PIF, .SCR o .BAT Wstręciuch! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Lazy Morning, wlasnie tego wsteciucha dostalam w mojej dzisiejszej poczcie! 😡 Na szczescie juz zostal wykoszony z kompa :D Jay 👄 tylko posze mi tu skonczyc z takimi myslami o przeprowadzce, bo bede 😠 zostajesz i juz to postanowione ❤️ Dakota 🖐️ :) mala, nie ma za co ❤️ Zdiablona, i co lepiej sie dzis czujesz? :) Mam nadzieje, ze lepiej :-) A zdjecia doszly do Ciebie? :-) Inga 🖐️ :) akara, faktycznie nieciekawe godziny tego kursu, ale nie smuc sie, na pewno bedzie fajnie i do tego poznasz nowych ludzi :-) AIR, u nas kiedys jak byla koleda, to ksiadz tak sie na cycki mojej mamy zagapil (pelna przy tym powiaga :P), ze kropidlo zaczal \"moczyc\" w popielniczce a nie w wodzie swiconej :D:D:D W koncu to tez chlopa a moja rodzicielka ma gabarty :P:D:D znudzony 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tone w sniegu. Znowu wczoraj prawie caly dzien padal snieg. Dzisiaj, jak na razie nie. Temp. -10stC. Chodze na kurs VB6 bez znajomosci C++ no i mam problemy. akarka nie martw sie:) jak to mowia rok to nie wyrok, szybko zleci :) Lazy Morning wal glownym wejsicem, bo boczne to dla sluzby:) Margot Tygrysek Zdiablona Zosia mala Inga Piegowaty fiolek Dakota Jay Air Gio loża szyderców haneczka i wszyscy pominieci hejka i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kofani, macie wszyscy pozdrowienia od naszej super-hiper Gio! :) Bidulka, nie moze wejsc na zadna strone Kafeterii juz od wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ UWAGA - WIADOMOSC SPECJALNA! ❤️ Przekazuje za Gio, ze Zosia dzwonila.. Jej tata jest wybudzony tak mniej wiecej na 40%... ale otworzyl oczy.. i byl kontaktowy. Jest dobrze... wszystko idzie planowo! Tak ma byc! To byla dluga operacja... duza dawka narkozy i dluzej bedzie trwalo zanim sie obudzi! :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziabolagi. Weszlam na chwilke przywitac sie z wami, ale zmykam bo glowa mi peka, glosniejszy dzwiek i mam wrazenie ze zaraz mnie rozsadzi. Ide lyknac tabletke i polozyc sie mam nadzieje ze nie dopadl mnie zaden wirus. Trzymam z wami kciuki za tate Zosi❤️🌻 Pa diablice i diaboly👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos powstrzyma przed padnieciem na nos, bo wyryje tym nosem w greckie zarcie. Bosh, co za tydzien! Oboje chodzimy do pracy + Ronald ma zajety kazdy wieczor, mieszkanie zarasta brudem, gotowac mi sie nie chce... Podziwiam kobiety ktore wzorowo lacza prowadzenie domu z zyciem zawodowym. Teoretycznie moglabym sie zabrac za sprzatanie teraz, ale wole isc do klubu pocwiczyc :D. Dobrze, ze przynajmniej dzieci (czyt. koty) najedzone i nie placza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr znow tego wirusa dostalam!!! Tzn tym razem zostal zatrzymany przez antywira, wiec nic mi nie zrobil :D Ha!! A nie mowilam, ze bedzie dobrze!! :D Akara ---> wtykam Ci widly po pachy, ktore uchronia Cie przed padnieciem na nos :D Lazy Morning ----> sniadanie o 13:15?? nio prawdziwy z Ciebie leniuszek :D Margotka ---> hehehehehe niezly ksiadz :D ;) Juupi!! :D Marika ---> jak sie czujesz??? lepiej juz?? przeszedl bol glowki??? ❤️ :D Znudzony ---> problemy sa po ta aby je przeszkakiwac i omijac ;) dasz rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zamarłam - co z tymi robalami? dostałam wczoraj taką wiadomość, ale nie wiem, czy prawdziwa :( Witam, Wczoraj zaczął rozprzestrzeniać się robak internetowy (Win32/Shimg W32/Mydoom@MM, W32.Novarg.A@mm). Jest on rozsyłany pocztą elektroniczną. Według ekspertów wirus pojawił się we wszystkich krajach, w ciągu kilku godzin zaatakował tysiące e-maili. W przeciwieństwie do poprzedników, załącznik z wirusem \"Mydoom\" nie zachęca do otworzenia pliku, kusząc nieprzyzwoitmi zdjęcia lub zapowiadając prywatną wiadomość. Zamiast tego, e-mail zawierający wirus często ma tytuł \"test\" bądź \"status\". W środku może znaleźć się zdanie: \"Wiadomość zawiera znaki Unicode i została wysłana jako załącznik tekstowy\". Zawirusowany załącznik ma zwykle końcówkę \"exe\", \"scr\", \"zip\", \"cmd\" lub \"pif\". Użytkownicy, którzy usuną e-mail przed otworzeniem go, unikną uruchomienia wirusa i szkód jakie mógłby wyrządzić. Więcej inforamcji można znaleźć w internecie na stronach: http://www3.ca.com/solutions/collateral.asp?CT=27081&CID=54593 oraz http://us.mcafee.com/virusInfo/default.aspid=description&virus_k=100983 Pod adresem ftp://archidiecezja.lodz.pl/pub/NAV_VirusDefs/clnshimg.zip znajduje się program usuwający wirusa i skanujący dysk w poszukiwaniu pozostałości po tymże wirusie. Wszelkie uwagi proszę kierować na adres root@archidiecezja.lodz.pl No i teraz nie wiem, czy to to samo, o czym Wy mówicie Lazy - ja nie wiem, o kim Ty mówisz, a zbieżność nicków jest zadziwiająca i zaczynam się zastanawiać, czy jest w tym zamierzone dzieło Akara - rok szybko się skończy, zobaczysz :D a ja spadam znowu do papierów - niby szkoła, ale tyle papierów, ze zaczyna mi się nimi \'odbijać\' :P to na razie - Diabły P.S. cieszę się z Tatą Zosi ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie bylo mnie tu z miesiac a tu takie zmiany przeprowadzka i widze same klopoty. akara=> dziekuje za meila Gio=> jestes wielka za to co zrobilaś Zosia=> trzymam kciuki, badz dzielna wszystko bedzie dobrze A tak pozatym to Witam wszystkich i goraco pozdrawiam (czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie bylo mnie tu z miesiac a tu takie zmiany przeprowadzka i widze same klopoty. akara=> dziekuje za meila Gio=> jestes wielka za to co zrobilaś Zosia=> trzymam kciuki, badz dzielna wszystko bedzie dobrze A tak pozatym to Witam wszystkich i goraco pozdrawiam (czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa lunchowa mi sie konczy, ale postanowilam choc na chwilke do Was przybiec o normalnej porze;-) akara> ja pracuej od 2 mcy po 60 godz w tyg wychodze rano, wracam wieczorem, nie bede tu mowic w jakim stanie jest moj dom hihihi dobrze, ze pralka, zmywarka i suszarka chodza jak nalezy, inaczej to ja nie wiem co bedzie;-) Tygrysek> zadna pralka Frania tylko schizofrania;-) tak wiem schizofrenia, ale frania tak ladniej wyglada i jakos inne podejscie do calej choroby.. Margolcia> nie wyprowadzam sie, tylko tak krzyknelam w gescie desperacji;-) wracam do pracy, juz mi tupia nozki, bo tyyyle rzeczy idzie po mojej mysli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Znowu dostalam maila z wirusem 😡 😡 😡 Szlag by to trafil 😡 😡 😡 Piaty raz juz dzisiaj skanuje dysk 😡 😡 😡 Marika, i jak ma sie Twoja glowka? Mam nadzieje, ze juz Ci nie peka :) ❤️ akara, wkladam Ci miske pod nos :D Tygrysek, tia :D:D:D Znudzony 👄 bedzie dobrze - w koncu dibalem jestes - wywiniesz cos i bedzie po problemie :D mala 👄 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jayka, no tak juz lepiej, moj ty kofany pracusiu [glaszcze po glowce] :) 👄 MAYKA 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay ---> nio jak milo, ze tu do nas zajrzalas :D Nie pracuj tyle!! Nie przepracowuj sie!! Czyli cio wymienialas stara poczciwa Franie, na najnowszy sprzet super generacji?? :P Mała ---> yep, to ten sam wirus :D Troszke sie boje tego sknare, co do niego linka podalas, sciagnelam go ale chwilow nie bede odpalac, w gruncie rzeczy ja tego maila wykasowalam bez otwierania :) Margot ---> :D :D :D nie denerwuj sie, ja go tez dostalam kilka razy tego TEST a tego HI to tak z 10 razy, w tym najczesciej dwa jednoczesnie przychodzily :P Mayka ---> :D czeeesc :D I jak Ci sie tu podoba?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia, nie przejmuje sie tak bardzo... juz nie :D A te mordki takie tak: 😡 to bylo tylko po to, zeby moja wypowiedz nabralo troche kolorkow ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia, i owszem, ale kolor niebieski w kwiatku 🌻 nie pasowal mi do kompozycji wypowiedzi utrzymanej w tonie czerwono-rozowo-zoltym :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zoltego, droga Margotko, tam nie dalas :P Nio niech Ci bedzie, ze masz racje, zatem prosze to dla Ciebie : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zeby bylo kolorowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia, oj moja droga,uzylam zoltego w takiej oto postaci: 🖐️ :D Dziekuje za kwiatki: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam :( Nie chcialam tak rozciagnac stronki Specjlanie enter klikalam, zeby tak sie nie stalo :( Prosze sie na Tygyska nie gniewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diaboly. Oj tygrysku pobrykalas dzis sobie niezle;) Mysle jednak ze jakies urozmaicenie zawsze sie przyda, i powiedz sama jak mozna sie gniewac na rozbrykane tygryski;) Glowka juz mnie nie boli, ale cosik mnie dopadlo bo jakas slaba jestem,czyzby jakis wirusik,no robaczka nie mialam jeszcze i mam nadzieje ze nie wslizgnie sie do mojej poczty,na razie moj program anty wirusowy dziala bez zarzutu. Wiec zycze wam kolorowych i pedze swiatlowodem do lozeczka ,ciepluchnego i mieciutkiego. Pa milego klikania 👄 dla wszystkich diabolkow i czarcikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, ze sie nie gniewasz :D Brykaj Marika do lozeczka, wygrzej sie, wyspij, moze lepiej sie poczujesz :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aleście się rozciągnęli dzisiaj :P Tygrysku -----> ja się będę bronić dopiero w przyszłym roku. Na razie jestem na czwartym i wszystko idzie po bożemu. Pewnie dlatego jeszcze nie robię histerii :) a jeden rozdział jest na zaliczenie seminarium w tym roku. A jeżeli ty chcesz się bronić w tym roku to musisz się sprężać :P Margot ---> haha niezły ten ksiądz :P w końcu popatrzeć każdy może :D ale żeby od razu tak jak sroka w gnat :P haha Dźwoniła do mnie Zosia i też mi mówiła, że Tata się wybudził częściowo. Lekarze nic nie chcieli mówić po operacji, podobno zawsze tak jest. Miejmy nadzieję, że teraz Tata Zośki będzie wracał do zdrowia w szybkim tempie :) A ja mam jutro wolne i idę do fryzjera :D Chcę obciąć włosy, wrócę do licealnej fryzury :P i kolor trochę muszę poprawić bo mi odrosty widać :P W końcu trochę czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo milo tutaj nie musze tyle stron przeleciec aby nadrabiac wszystko jednak mniejsze liczby lepiej wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja jako rogata dusza się wpisujękorzystająć ze wreszcie moge swobodnie na kafe wchodzić........wcześneij się nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze lozko rozciagneliscie tylko szkoda ze w zla strone bo MI CIAGLE stopy wystaja i sie czuje nago ...ha ha . Zosiu to super ze z tata juz lepiej teraz to juz bajka .Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×