Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

haneczka - mówisz, masz :P sprawdź pocztę, mam nadzieję, że doszło :D a teraz śpiewam uwaga czego się boisz głupiaaaaaaaaa czemu nie chcesz iść na całoooooość ja pomogę Ci się upiiiiiiiiiiiić bo to dobre jest na śmiałoooooooooooość :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello diaboly i diablice Widze ze szybko pod lozeczkiem zapelnia sie stroniczek. Dolączam do was ,bom jakos usnac nie moge. Spicie ? Ja nie pobuszuje troche po sieci,a co mi tam cala noc przede mna Martini z lodem i cytrynka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaMala
Mala fajnie spiewasz ripley prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala a ja sie zalapie? :) marika 🖐️ kiedy zaczniesz czesciej tutaj do nas wpadac? :) ❤️ www.pajacyk.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bede wpadac, przez 3 lata szlaban ,moge wejsc ,bede wchodzic czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYsiu - na pewno masz, bo pisalam do Ciebie w sprawie Zosi... ;-) :-) a po drugie podalam wyzej przecie...hihi, o 23.00... :-D 😘 Lece juz spita do lozeczka...hehe, znow moj misio bedzie mial radoche, bo jak se popijem, to straszna diablica w lozku jezdem...hihihihi ;-) :-D :-D :-D Wszystkim Dobrej Nocki!! 🖐️ 😘 :classic_cool: 🌻 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała >>......nooo..to czego ja sie boje ..goopiaaa..?...przecież moge iśc na całość.. ..zdiablona ..Margotka..polewam ..pijcie brudzia...!:D.. ....gorzka wódka ..gorzka wódka..trzeba ją osłodzić.....❤️..w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka nie tylko z Ciebie diablica ,we mnie tez na dnie skrywaja sie czarcie moce;) No a jak juz podrinkuje to iskry leca jak trza,zreszta i bez drinka moglabym ognisko rozpalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - mam, mowisz? :-) no to jeszcze szybciutko sprawdzam, juz z gory dziekujem i lece.... papapapa!!! Do jutra! :-) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio strasznie ta wodzia gorzka ,brr ale polej polej bo w gardle wysycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no mialysmy ze Zdiablona pic dzisiaj brudzia i mialysmy tez palic fajke pokoju, ale jej to nie ma 😭 haneczka, slodkich snow 😴 I prosze kliknijcie choc pare razy na Pajacyka: www.pajacyk.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, dzieki 👄 Ja teraz klikam do woli, bo komputer nie zapamietuje cookies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala !! super zdjatko!! milusia jestes... :-D a gdzie to robione... W Niemczech, Austrii??? mow szybciutko, bo nie zasne... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot nie za ma co;) Jesli to pomoze , mi napewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany :)niezle spite towarzystwo ;)nawet mnie nie widza ;) Margot hihi jezdem tu ;P a fajkie nam przypali Marika :) tak tu ostro wali tymi iskrami.....:) eeee, a co to za swad ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - dziekuje 😘 i Tobie tez slodziutkich! 🖐️ Maika - Ty diablico po fachu... :-P ;-) Uwazaj tylko i nie spal chalupy...hihi :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, no w koncu sie doczekalam :D 👄 Marika, prosze przypal nam fajke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot >>..poddaje sie ..chyba nie zgadlam..😭 ...no Margot ..zdiablona ..pijecie tego brudzia..?..szybko..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona cicho sza moj maz mnie goni z fajkami;),a ty tak na glos Podpalam no szybko dopoki nie widzi ,bo inaczej szlaban na kompa przez tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - już poszło ciekawe, kto się zrewanżuje :P Gio - no czego się boisz, Gigantko?? :P a teraz nowość zapodaję już prawie północ - może sen przyjdzieeeeeee może mnie odwiedzisz (w postaci zdjęcia ;) ) już prawie północ - moze sen przyjdzieeeeeeee moze mnie odwiedzisz :P chyab sie wstawiłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nikt mi nie polewa :( tylko Tygrysek mnie uraczyl :) 👄 wiec se siedziem i jem sledziem :p a jestesta? :) no to pijem i palim :) komu sledzika? rybka lubi plywac :) a tu mokro ostatnio bylo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala !!! Ty na prawde chyba sie... tego... zalalas na amen hihi... :-O Odpowiadaj mi na pytanko, szybciutko!! :-) Bo juz mi sie oczeta zamykaja...aaaaa 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - Austria dolina Dunaju :) ale włosy już nie te - obcięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz prawie noc a ja jeszcze nie spie juz prawie noc a wstac trzeba wczesnie i znowu zaspie i spoznie sie jak zwykle zreszta co mi tam musze sie odstresowac wiec po kieliszku Martini wam dam Pijcie az do dna za nasze zdrowie i wieczne zycie w szczesciu i dobrobycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sledzia brrr,ostanio sledzia mi sie chcialo i narodzil sie wkrotce moj syncio wiec prosze nie kusic mnie sledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×