Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja. Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie. Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową. Jak wtapiać ozdoby w żel. Jak uzupełnić takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem. Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia. Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje. Cena takiego kursu to 5 zł. Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!! Zapraszam!!!!!! zainteresowane osoby proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta888
mal, i-nails są raczej takie sobie, ja lubię BelArte: www.belarte.com.pl - sama zobaczysz że jest duża różnica w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie ponieważ jestem samoukiem i od niedawna robie paznokcie żelowe i wszytsko idzie bardzo dobrze, żel naklada sie ok, nie ma zadnych górek ani nic, tylko jest jeden problem, po góra 2 tyg tips odpada.. czy to wina kleju?? kupując klej babka w sklepie powiedziala, ze sama go uzywa i ze jest ok, wiec moze, to ja źle przyklejam, lub to wina tipsów?? mialam juz kilka rodzaji kleju i za kazdym razem odpada bardzo szybko pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynk152@tlen.pl
DZIEWCZYNY Z WROCŁAWIA!!!!! Przekaże swoją wiedzę z metody przedłużania paznokci na tipsie żelem i fiberglassem. Mam trzy letnie doświadczenie. Ogłoszenie skierowane do osób które chcą nauczyć się stylizacji paznokci , bez kursów i dla osob ktore maja zamiar wybrac się na taki kurs (warto miec podstawowe wiadomosci przed wybraniem sie na kurs). Moje warunki to: -własny lokal -własny sprzęt (lub chcoiaż jakaś część) -kilka modelek (moge załatwić własne) -chęć nauki Tylko soboty i niedziele! Za DARMO lecz miłym akcentem byłby np jakiś kosmtyk, drobny upominek w postaci cleanera itp. Kontakt na maila mailto:szatynk152@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyczlowiek
Cześć ; ) Przeczytałam prawie wszystko - spieracie się o to czy lepiej wziąć kurs czy robić samemu. Wg mnie szkoda wydawać pieniędzy na kursy, moja siostra kupiła sobie lampę i inne potrzebne rzeczy do robienia tipsów i bez żadnego kursu zrobiła mi paznokcie, które wyszły nieźle.. Nie ukrywam, że wcześniej jeździła do swojej koleżanki i podpatrzyła jak to się robi.. ; )) A jeżeli chodzi o higienę, to mamy przecież takie coś jak www.google.pl ; )) / Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
No tak, jak zwykle wszyscy pamiętają o ładnych paznokciach, ale nie pamiętają, że ładne dłonie to nie tylko paznokcie. Przecież są jeszcze peelingi, masaże, maseczki na dłonie. Mi to uświadomi al dopiero moja manicurzystka (pani Klaudia obecnie przyjmująca w Centrum Chanta'l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolcia k.
Hehe... żeby robić samodzielnie żele potrzebny jest czas. Ja robiłam szkolenie w New Nails, później bardzo długo ćwiczyłam, aby efekt był jakiś przyzwoity, więc jeśli ktoś myśli, że po tygodniu zrobi ładne paznokcie, tj. po prostu naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ureszka
Hehe.... no tak, ale najlepiej jest zawsze widać paznokcie, więc na nich nam najbardziej zależy ;-) Paznokcie żelowe wyglądają fajnie, szczególnie jeśli robi je ktoś, kto się zna na temacie. Po prostu jest czym się chwalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluchowa
Nie sluchaj tych dziewczyn to wcale nie takie trudne zreszta zadna nie umie niczego odrazu . Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak często? Ja robię hybrydy, ale mniej więcej raz na 2 miesiące - po prostu nie ma potrzeby częściej. Gdyby jeszcze nie odrosty, to pewnie małowała bym jeszcze rzadziej paznokcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy słyszeliście coś o produktach Trindu? Czy one się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że topik założony dawno temu, ale w sumie na czasie. Powiem wam, że od czasu założenia topiku, bardzo dużo czasu minęło, ale też i technologia poszła bardzo do przodu. Ja akurat nie zakładam tipsów, chociaż miałam taki pomysł, ale wskutek różnych życiowych zawirowań musiałam pomysł odłożyć "na później", ale teraz tak wszystko poszło do przodu, że nie wiem, czy dała bym radę. Lubię mieć przedłużone paznokcie, ale na rozsądną długość , nie cierpię "szponów" :-). Mam zaprzyjaźnioną stylistkę i do niej chodzę i moje paznokcie na tym nie cierpią. Dawniej stylistki przeważnie robiły tipsy, a teraz raczej przedłużają na formie. Ja akurat na codzień nie stosuję pełnego makijażu, zazwyczaj tylko kreska na oko, tusz na rzęsy, odrobina różu i rozświetlacza i to wszystko, ale lubię mieć zrobione paznokcie. Właśnie na pojutrze jestem umówiona :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta211

Najlepiej zapisać się na profesjonalny kurs. Takie kursy organizuje Beauty Lux w Warszawie. Można u nich sobie kursy z różnych technik manicure, do wyboru do koloru że tak powiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłam się w różnych tutoriali jak się robi pazurki :) 

Dziewczyny, jeśli szukacie zestawów do stylizacji to w Semilacu jest teraz promka na profesjonalne produkty do manicure, koniecznie sprawdźcie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jusiawarda napisał:

I jeszcze na to naklejki unicorn 😜 a co tam na rozweselenie przy tej pogodzie 😉 

no nie tu miał być ten post ale nie wiem jak go usunąć 😜 próbowałam przy edycji ale się nie udało więc przepraszam za kom nie na temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie robienie sobie paznokci samodzielnie jest o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Kiedyś nie bylo kkursów, niewiele było równiez informacji w sieci. Poza tym praktycznie niemożliwe było kupienie sobie żeli czy lakierów do paznokci bez posiadania stosownego certyfikatu. Trzeba było okazać informację, ze ma się kursy oraz jest się kosmetyczką. Poza tym wszystko było okrutnie drogie.

Teraz nie ma problemu z zamówieniem sobie takich akcesoriów do domu. Nie polecam tylko kupować żeli najtańszych, bo trudno z nimi pracować. Na początek kupcie sobie ibd:

https://darmarsklep.pl/zele/ibd-hard-gel-led-uv-french-xtreme-zel-budujacy-blush-14g

Chyba najpopularniejszy żel budujacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię paznokcie hybrydowe od kilku lat, żele też mi się trafiają. Najważniejsze to pracować na dobrej jakości akcesoriach, polecam te: https://www.mosbeautyshop.pl/pl/c/STYLIZACJA-PAZNOKCI/25 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×