Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHORA MARYLA..

OKROPNY BOL GARDLA, TAKI DRAPIACY I SPLYWAJACY SLUZ PO GARDLE-POMOCY!!!! !

Polecane posty

Gość CHORA MARYLA..

Dzien dobry. Od wczoraj, pod wieczor zaczelam sie zle czuc -tzn bylam lekko oslabiona, a potem jak sie polozylam do lozka to nie moglam zasnac, bo sluz mi spywal po gardle i musialam przelykac TO COS i potem bol gardla, taki drapiacy, to sie utrzymuje po dzis dzien. Orocz tego gardlo jest czerwone, a na tylnej scianie jezyka jest bialawy nalot, ktorego wczesniej nie mialam. Prosze o pomoc, jakies domowe sposoby, NIE JESTEM W KRAJU / stad ten topik/ Czy to jest wirus czy bakteria? przepraszam za dosadnosc opisu, ale chcialam podac wszystkie szczegoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś napiszę
Ja kiedyś miałam anginę ropną,to objawy też podobne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLAAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na to ze antybiotyk
bedzie ci potrzebny, wiec do lekarza musisz sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLAAA.
TEN SLUZ TO MI SPLYWA JUZ 2 miesiac, tylko od wczoraj b intensywnie ../:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na to ze antybiotyk
tym bardziej potrzebny ci lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLAAA.
a to z powodu wirusa czy bakterii tak sie zrobilo?? bo jak wirus to antybiotyku sie raczej nie podaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
raczej ni e angina, chyba wydzielina z zatok.Spróbuj bardzo solidnie płukac gardło albo szałwią albo wodą z solą i sodą.Weź krople do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to byl wirus to juz
by ci przeszlo. wiec bakteria i natybiotyk na nia o ile to cos nie gorszego typu grzybica;/ juz dawno powinnas isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
język mozesz zafioletować (pędzlować) wodnym roztworem fioletu gencjany albo psikac tantum verde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA marylaaa.
no ja mysle ,ze anginy nie mam, bo mam wszystkie migdaly wyciete, a podobno po tym zabiegu angin nie ma. ta wydzielina to cos okropnego, taka ciagnaca sie... nos zatkany, nie mam duzego wechu... :/ zastosuje sie do plukania szalwia, ale pierw musze ja ZNALEZC i kupic / tu jest niepopularna /. moze woda z sola sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito gdzie wyemigrowałaś
na Kamczatkę? nie ma w tym kraju lekarzy? Podobno wyjechaliście w celach zarobkowych, więc nawet jak nie jesteś ubezpieczona, to powinnaś mieć parę euro na prywatną wizytę i leki. Zdrowie jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA..
nie jestem w Irl ani w WB, tylko w Hiszpanii, bo tu studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA..
upppp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzebny Ci zaden lekarz
głupoty znowu Ci pisza,kup sobie koci Pazur i łykaj dwa razy dziennie po ok 1000mg,popijajac obficie woda,za 2-3 dni bedziesz jak nowo narodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci pazur chyba zartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Koci pazur
Jak najbardziej poważnie,widze że sie nie orientujesz czym jest koci pazur????hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA...
Ale oni nie znaja tu takich specyfikow, zreszta tu takich sklepow nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Koci pazur
Zamów sobie przez internet,zapewniam Cie ze znaja i tam,ale jak pisałem ,mozesz sobie zamówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA...
spoko, ale zanim to dojdzie.. potrzebuje cos na ten weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Koci pazur
A nie tam sklepów zielarskich???z medycyna naturalna???czegos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA...
niee ,sa tylko wielkie molochy, typu shopping :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 3 koty
mam poobcinac im pazury i spozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz chore zatoki
ten śluz to spływa z zatok i podraznia gardło- mam podobnie :( laryngolog zalecił mi inhalacje z soli boheńskiej lub innej z apteki - kilka łyżek do większego kubka, ręcznik na głowę i wdychać opary. Ja dodaje jeszcze kilka kropli olejku sosnowego lub ziół np szaławii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLAAAA.
Moi Drodzy! nie spalam calutka noc!! przez cala noc mam okropny katar-zatkal mi nos calkowicie, ten katar jest taki jak woda i mam teraz czerwony nochal-:/ najgorsze ze nie umiem oddychAC, balam sie zasnac, bo nos zatkany.. dzis ide do lekarza- mam nadzieje ze nie wypisze antybiotykow:_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLA...
taki mam kAtar, ze az lzy m,i leca ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś być u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA MARYLAAA.
Po 1 -zle czytales/as poprzedniku moj topik, bo w zadnej irlandii ani aNglii nie jestem tylko w hiszpanii. tak jak postanowilam ,,doczolgalam sie,, autobusem do centrum zdrowia, ale ............................byl zamkniety:/ feste jakas maja i nic prawie w miescie otwarte nie jest;/ takze wkurzona na maxa ,w deszczu czekalam na busa, ale zanim pojechalam do domu, to kupilam taka butelke z woda solona, przepukalam tym dziurki / wlewa sie to przez dziurki a wylatuje gardlem :/ / i taki jakby ,,odswiezacz,, do nosa o zapachu metolowym zeby latwiej oddychac bylo... katar caly czas jak byl tak jest, za to ucho mnie zaczelo bolec i wezly chlonne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jell
Ja ostatnio byłam z tym u lekarza i albo to alergia tym bardziej u ciebie jak jesteś w nowym miejscu, albo zapalenie, jakieś, może po chorobie łykałaś... no wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta334s
Inhalator dostaliśmy w prezencie od mojej siostry i jest to model Alergia Stop. Dobra, polska firma Sanity którą można znać jeszcze z robienia ciśnieniomierzy czy termometrów. Inhalator fajnie pracuje, nie robi większego hałasu, jest lekki, także jak muszę przenieść do dziecka do pokoju na piętro to nie ma większego dźwigania. Łatwy w obsłudze sprzęt, spokojnie sobie kilkuletnie dziecko poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×