Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M0onisia

ciemno fioletowe oficerki, jak myślicie?D

Polecane posty

Gość M0onisia

widziałam dziś takie w sklepie, a szukam butów. miałam ochotę na czerwone, ale nie przepadam aż tak za tym kolorem, żebym miała kupować czerwoną czapkę, szalik itd.:] (chociaż buty w tym kolorze wyglądają bardzo fajnie;D) a te oficerki ładnie wyglądają, jest to fiolet wpadający w śliwkę, a o dodatki w tym kolorze trudno nie będzie:) skusić się?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci sie podobaja to czmu
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
owszem, klony, sama chodzę w rurkach, taka moda, a ja nie mieszkam w wielkim mieście, więc kupuję to, co w sklepach:) oficerki tak o mi się podobają, ale w wieku 16 lat nie założę 8cm szpilki, bo to jest śmieszne, jak moje rówieśniczki tak chodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
nie fiolet jest trudny w doborze innych kolorów z góry i wyglądać to bedzie bezgustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
vilemo 28: ale jeśli dobiorę do tego fioletową czapkę, szalik, ewentualnie rękawiczki, to w czym problem?;] równie dobrze czarny kolor też pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervnbjbn
Uwielbiam fiolet :D Ja bym sobie takie kupiła! Moim zdaniem niekoniecznie musisz mieć filetowe dodatki, pasować bedą też np. zielone, ale może ja jestem bezgustna... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nigdy nikt Ci nie powiedzial ze jak czerowne buty to juz nie szalik..torebka.. itd??????? bo to juz za duzooo? same buty w tak wyrazistym kolorze wystarcz... noc chyba ze chcesz wygladac jak czerowony kapturek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim sklepie
takie widziałaś? jakaś sieciówka może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam o kupieniu śliwkowych butów tylko na szpili:P w bacie widziałam fajne ale nie zdecydowałam sie bo stwierdziłam że trudno będzie mi dopasować do moich ciuchów do połowy owszem a do reszty całkowicie by mi nie pasowały:( popieram ze fiolet jest ciężkim kolorem do dopasowania bardzo samolubnym nie lubi być tłem zawsze na pierwszym planie. co do łączenia z zielenią i czerwienia owszem ale to maksymalnie odważne połączenia bardzo kontrastowe i mocne. jeśli wolisz spokój to fiolet świetnie wygląda z białym szarym czarnym granatem. mówiłaś o czapce, szaliku rękawiczkach w fiolecie nie wydaja mi sie dobrym pomysłem za dużo i zbyt wyglądające jak komplet. a może kup sobie czapkę z wstążeczką w fioletowym kolorze albo same rękawiczki do tego jakieś korale w fiolecie teraz jest modny wiec mnóstwo dodatków w fiolecie tylko pytanie czy naprawdę podoba ci sie fiolet bo minie sezon przestanie być modny i wtedy odłożysz dodatki i wszystko w tym kolorze do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
już kupiłam:) planuję do tego fioletowy wełniany kaszkiecik. ale najgorsze, że mama każe mi kupić szalik i rękawiczki w tym samym kolorze, a mówicie, że to już będzie za dużo, więc co mam robić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M0onisia ja bym kupiła czarne na drugi sezon się przydadzą:) nie wiem jaką masz kurtkę/płaszcz dobierz je do nich wtedy nie będą zależne od butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
czarne? hmm niezbyt lubię czarny kolor, wg mnie dla 16-latki jest trochę za poważny. ok, może to złe słowo, ale w czarnym czuję się taka przybita. a kurtkę mam taką ciemnozieloną, więc kolor fioletowy nawet pasuje:] ale jak dobiorę do tych butów fioletową czapkę&szalik to będzie za dużo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsivhvs
To, ze masz 16 lat nie oznacza, ze masz się ubierać pstrokato. Ja bym zrobiła tak - fioletowe kozaki a reszta dodatków w kolorze kurtki, ewentualnie jeden dodatek w kolorze butów. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisia
ja myślałam o fioletowej czapce, ewentualnie rękawiczki, ale mama uparła się też na szalik:/ no nic, może jak zobaczy w całości, to zmieni zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×