Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siatkarka90

Jak poznać chłopaka i się nie narzucać?

Polecane posty

Gość siatkarka90

Hej, mam 17 lat i chciałabym poznać pewnego chłopaka, który trenuje ze mną na jednej hali(inną dyscyplinę). Niby proste :) Tylko boję się podejść, żeby nie wyjść na narzucającą się małolatę. ... W moim przypadku zawsze kończyło się tak samo. Nigdy nie miałam odwagi zagadać, a jak ktoś sam wykazał inicjatywę to zazwyczaj się płoszyłam i tłumaczyłam, że nie mam czasu się z nikim spotykać, bo trenuję 5 razy w tygodniu a w soboty mam mecze. Często na wyjazdach :( Bardzo prosta wymówka, tylko że sama mam już dosyć takiego uciekania. Od 4 lat liczą się tylko treningi. Bardzo chciałabym kogoś wreszcie poznać, ale nie narażać się na wyśmianie. Mam Jego nr gg, tylko jak to wykorzystać (i czy w ogóle?), żeby On nie pomyślał sobie o mnie źle? PS: Jedna jedyna rzecz, która udaje mi sie bez większych problemów to łapanie kontaktu wzrokowego ;) I na tym koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj2
Podejdź zagadaj, skoro masz możliwość regularnego spotykania to nie proponuj od razu gdzieś oficjalnego spotkania, jak sam nie wpadnie na to to np za 3 takim spotkaniem na sali razem to wtedy mu zaproponuj. Jak mu się podobasz to Ci nie odmówi jak sie spłoszy to też sie nie poddawaj bo może sobie zdać sprawę dopiero w domu ze jest dupa i ze pożegnał właśnie fajną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×