Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aurinko to ja

dziewczyny help!!!!!!

Polecane posty

14.12. mam impreze przedswiateczna w mojej szkole jezykowej do ktorej chodze z ludzmi z calego swiata. mieszkam w Finlandii zeby nie bylo niejasnosci. w kazdym razie z moja grupa postanowilismy taka impreze zorganizowac. no i mam problem. kazdy ma przyniesc jakies jedzenie, cos tradycyjnego, z kuchni swojego kraju. no i ja nie mam pojecia co mam ugotowac. pierogi?? w mojej grupie sa praktyjujacy muzulmanie, ktorzy nie jedza wieprzowiny. doradzcie cos dziewczyny bo ja juz glupieje od myslenia. a nie chce zeby ktos pomyslal, ze polska kuchnia to jakies niesmaczne zarcie. dzieki za ewentualna pomoc!!! pozrowki z Finlandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa...
a moze bigosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zrob jakies ciasto
makowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piernik - najszybciej, najlatwiej pierogi z rahka bigos makowiec (o ile znajdziesz gdzies mak :) bo ja nie moge) barszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczu tu nikt nie ruszy - zreszta gdzie ja kupie barszcz tutaj? a bigos odpada mimo szczerych checi bo finska kielbasa to polskie parowki grube. nie bedzie tego aromatu i smaku... no juz sama nie wiem co mam ugotowac... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pól litra + ogórasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygotka
pierogi z kapuchą nie są z wołowiną. to u was się mięsne wcina na święta? makowiec proponuję może takie buraczki zasmażane, takie mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik................ tylko fajnie by bylo gdyby ktos mogl Ci dostarczy cvpolkich produktow bo i tak co bys nie zrobila z finskimi produktami i tak to nie bedzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa...
to zrob kopytka,latwe do przyrzadzenia napewno bedzie smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta kiszona jest.. po drugie nie jestem idiotka, a jak sie komus cos nie podoba niech nie wchodzi na moj topik. w zamysle to ma nie byc danie postne wiec pierogi z miesem, kapusta i grzybami moga byc! sernik mozna zrobic tylko tu wszystko z sola jest, raz probowalam i wyszedl zakalec. buraki sa, jak najbardziej... juz mni glowa boli od mylenia.. kopytak - dobry pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski ślaskie
z sosem grzybowym-takie grzybki z lasu pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×