Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

ja cierpie na bezsennosc :D:D wyslalam filipa do sklepu po ogórki sledzie kapuste i sok pomaranczowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaszalałaś:D:D mieszaj mieszaj:D jeszcze czekolade dorzuć:P mnie brało na słodkie cały czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie. czekolada mi nie pasi zabardzo :D:D mam ochote na kwaśne i niezdrowe :D:D ooo coli bym sie napiła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HiHi:D a przy Maniuli jakie miałaś zachcianki?:> nie truj dzidziusia:P:P jako ciocia zabraniam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy maniuli - cocacola, sok pomaranczowy, sledzie, kapusta, mandarynki i hamburgery :D:D:D koniecznie z mc donalda :D:D:D ale najwiecej jadlam kapusty sledzi i mandarynek normlanie w ilosciach kosmicznych :D:D:D a wiesz ze ja niecierpie ryb :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie Mania będzie miała siostrzyczkę:P ja na takie rzeczy nawet nie patrzyłam w ciąży.Jedynie czasem złapałam ogórka konserwowego:P dopóki ciocia nie wydarła się na mnie,że to ocet i nie wolno mi jeść tego..ale najczęściej bezy, kisiel, czekolada:D jabłka w kosmicznych ilościach, landrynki itp:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Kochana następnym razem się uda:) mój @ przeszedł na Ciebie. Uszka do góry:) w następnym cyklu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika 🌼 majek jak widac niekoniecznie dziewczynka skoro kasika mialą chetke na cole i mandarynki a ma synusia :D:D wlasnie przepijam ogórki sokiem warzywnym :D:D pycha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani zobaczymy za miesiąc:) w każdym razie z całego serducha życzę zdrowiutkiego ślicznego synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ale mam rochę doła:( mamani oczywiście teraz bedzie synuś:P:P Majek chyba razem zajdziemy, na pażdziernik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze moje dwie koleżanki zaszły teraz w ciąże... Macie może namiary na te stronkę co mozna na niej robić wykres temperatury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja wiem ze masz dola bo ja mialam przed ciaza z mania jaks ie nie udawalo... a teraz to normlanie niewierzylam normlanie 2 cykl i już. Dziewczyny ja za was na serio trzymam kciuki :) zmieni nams ie za miesiac temacik w \"ciążowy\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie załamuj się, bo w przeciwieństwie do mnie masz już w domku małego Szkraba. Może rzeczywiście będziemy razem krzyczeć na porodówce:D:D tyle,że w innych mieścinach:D ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani trzymaj:D tak mocno:D:D Kasika u mnie kuzynka jest w ciąży, mało tego w sąsiedztwie 2 babki i jakoś tak niemilusio się czuję z tą myślą..Oglądam tv a tam w każdym filmie jaki oglądam są zaciążone..mam wrażenie,że mnie prześladują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika cos dlugo sie staralismy wkoncu wyladowalismy u lekarza i dostaląm clostilbegyt i monitoring cyklu... lykalam tabletki i chodzilam na ten monitoring i mi lekarka powiedziala ze niestety sie w tym cyklu nie uda bo pecherzyki nie urosly i musze czekac na nastepny cykl, no to pojechalismy na wakacje :D:D:D Fajnie bylo. wogóle nie myslalam o dziecku tylko o wakacjach. wrócilismy, zrobilam test a tu Mania :D:D:D:D a w tym cyklu to samo. Kochalismy sie raz tylko jeden raz bo stwierdzilismy ze zaczniemy sie staracod nastepnego cyklu :) Juz sobie ustalislismy wszystko- cały plan na ten miesiac a tu dzidzius :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek no ja tez ogladam np w na wspolnej marta ( jablczynska) jest w ciązy :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale Ty Szczęściaro już się zaciążyłaś:P wiem,że nie powinnam Ci tego zazdrościć, ale cholera normalnie zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek taka typowa polka z ciebie :P tylko zazdrosc i zazdrosc :P:D:D:D zartuje :P:D:D:D ale tak serio to nie masz czego zazdroscic bo juz niedlugo sama bedziesz miala :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale ta moja zazdrość to nie w złej wierze:> dobra:> to już Ci nie zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek :D:D:D oj jak mi sie nic dzis nie chce a znów mam gosci... no i moze ksiedza :P wczoraj nie przyszedl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani cóż tak się goszczą u Ciebie ostatnio?:D:D szybko masz kolędę, ja to do lutego pewnie poczekam na nią:D Dzisiaj sobota i jak co tydzień trzeba sprzątać chatę z góry na dół, jak mi się nie chce:D jak co tydzień:D:D w każdą sobotę nie chce mi się dokładnie tak samo jak dzisiaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek :D:D:D A my mamy czysciutko :D:D:D ksiadz u nas chodzi jak najwczesniej bo kasiorke zbiera :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam syfu,żeby nie było:P tylko dochodzi do codziennego sprzątania mycie łazienki i mycie podłóg:P Dobra, spadam sprzątać, bo mnie północ zastanie:D odezwę się jak skończę, czyli koło 13:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×