Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość
no ladnie :P:P powinnyscie zalozyc jakas agencje detektywistyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ot i sie nagadalysmy , ze ho ho ho :D:P:P dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce pluskotałam się:D ale już jestem:D pewnie za to Ty już poszłaś. Super,że się zafasolkowałaś:) mówiłam,że będę ostatnia na tym topicu:( no trudno:) qrczę, ale miałaś fajną niespodziankę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Cos podupada ten topik , moze to dlatego , ze sa inne tez dla wrzesniowek?? Moze wlasnie na tych innych jestescie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie ten okropny weeckend się skończył, jak narazie mam dość uczelni Od lutego idę opiekować się 3 letnim chłopcem, dość dobra kasa, mało godzin i tylko do czerqwca, więc jestem zadowolona. Co do dzidziusia, no to się staramy Zobaczymy co w tym miesiącu z tego wyjdzie... Oby i dla mnie ten topic był szczęliwy:) Słońce gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasika jeśli tylko dzieciak będzie grzeczny to super sprawa:)bo doświadczenie z dziećmi już masz:) 3mam kciuki,żeby starania były owocne:) Julka super,że dałaś się namówić:) teraz będziesz się czuła wygodnie:) do chodzenia po domu polecam jakieś spodnie do fitnessu:) ja kupiłam sobie w anglii takie super z championa i świetnie się noszą:) nawet mimo tego,że są bawełniane to kolana się nie wybijają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ten o którym pisałaś? ja tam się napaliłam na ten polarowy:D i to różowy:) tak jak Ci rano pisałam nie ubiorę nicz czarnego:) dobiłam się przed chwilą, bo taka laska ma dwurożną macicę i poroniła ok 10 tc:( chyba przestanę czytać cokolwiek , bo tylko się denerwuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek przestan czytac te glupoty bo siebie denerwujesz i mnie :P moj ginek mowil, ze dwuroznosc zadko kiedy sama z siebie powoduje poronienia. wierze mu i ufam bo to madry i uznany lekarz. ordynator na polozniczym :P dwuroznosc powoduje klopoty z donoszeniem ciazy i zagniezdzeniem zarodka - moj sie juz ladnie zagniezdzil :) wiec jeden klopot z glowy kobiety rodza dzieci z dwoma macicami i innymi gorszymi schorzeniami ( nie wiem, czy moge tak napisac:) ja tam ide teraz do restauracji z moim chlopem bo mnie zaprosil na jakas kolacje :) milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pewnie dlatego,że starające albo już się zaciążyły i są na innych topikach, albo dały sobie spokój. Nasz topiczek umiera powoli śmiercią naturalną:( Dzisiaj przyszły mi wreszcie żele:D pierwsza na \"taśmę\" idzie moja siostrzyczka:D mam nadzieję,że jej nie poodpadają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miałby upaść to chodźcie do nas-ciążowe staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wcale ze nie zaciążyły he he staramy sie dalej:) Majek zostałyśmy same na placu boju. serdeczne gratulacje dla wszystkich którym sie udało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano praca mnie goniła i tylko was czytałam :) także ktos tu jeszcze zagląda.zaraz zobacze ten temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moze ktos odpowie na dreczace mnie pytanie( byc moze glupie):)mąż dostał teraz antybiotyk na infekcje i tu jest moje pytanie czy ma to znaczenie i wpływ w kwestii starania sie o malucha?czy antybiotyk moze zaszkodzic gdyby sie nam udało? no jakos tak o tym mysle a w inernecie nie znalazlam satysfakcjonujacej odpowiedzi.pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie obawiacie tego ,ze MY dziewczyny z \"ciazowych staranek\" jestesmy zżyrte ze soba i niechetnie przyjmujemy nowe kolezanki ale nic mylnego! zapytajcie Kasike i Majek dzieki nic jest u nas jeszcze weselej! Zapraszamy goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, julka, wiewióra i inne dziewczyny Majek przyszła do nas i ....zaciążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×