Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELMPE

Biuro pośrednictwa -poszukiwanie opiekunek,gospodyń domowych.MA KTOŚ?

Polecane posty

Gość ELMPE

Chce otworzyć własna działalnośc w tym zakresie.Mieszkam w dużym mieście,myślę,że ma to szanse na niezły zarobek.Inwestycja nie duża-biurko,telefon,komputer,małe biuro. Czy ktos prowadzi podobny interes?Jakieś szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvuyvyu
bardzo duze ryzyko ze taka np opiekunka dogada sie z osoba u ktorej bedzie pracowac i przechwyci twojego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELMPE
Nie,ponieważ jeśli znajdę taka pania dla swojego klenta,to klient płaci mi np. 200 jednorazowo za ta osobe na która się zdecydował po spotkaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvuyvyu
i co potem??bedziesz pobierac tylko jednorazowe oplaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELMPE
Tak,jednorazowa opłata za znalezienie dla klienta pracownika.Np.200zł od osoby,płacę od tego podatek(nie wiem jeszcze ile i jaki) i tu nasza wspólpraca się kończy.Zle? W dużym mieście jest dużo ludzi szukających opiekunek,pomocy domowych,itd.Ludzie sie boją brać z ogłoszenia.Trzeba stworzyć bazę osób chętnych do takich prac,przeprowadzić z nimi rozmowe kwalifikacyjną,spisac dane,zawrzeć umowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvuyvyu
jak dla mnie to chory pomysl..jednorazowa oplata??to bezsens...Taka agencja dobrze by prosperowala gdybys pobierala oplate w miesiac w miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
A jaka mozesz dac gwarancje ze osoba ktora podeslesz klientowi jest uczciwa,pracowita,sumienna i takie tam,skoro sama tez jej nie znasz...?????to dziala na tej samej zasadzie jakby klient wzial sobie kogos na interviev z ogloszenia,z tym ze w twoim zamysle biznesu musi ci jeszcze odpalic za to dzialke za posrednictwo.to dobry biznes,ale trzeba zaczac od siebie,wyrobienia sobie dobrej marki rzetelnego pracownika i posiadaniu paru chetnych zaprzyjaznionych sasiadek typu pani Marysia,ktora caly dzien pucuje swoe mieszkanko a reszte czasu spedza wiszac w oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELMPE
Zgadza się,trzeba wyrobic sobie marke,znalezc odpowiednich ludzi etc.Zbyt mało wiem na ten temat.po prostu myślę o swoim biznesie,moze to własnie to?Istnieja juz takie spółki np.ASYSTA,panie,które prowadzą musza znalezć odpowiednie osoby do współpracy,nie wiem na jakiej podstawie zawierają z nimi umowe,rzeczywiście jest to troche ryzykowne.Musza miec na to sposób.i własnie tu chce dowiedzieć się więcej..Może sa jakies szkolenia w tym kierunku?Kto korzystał z usług takich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELMPE
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×