Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

Klub Wesołego Szampana

Polecane posty

\"A gdybym miał cię zjeść To co byś powiedziała? A ugryźć gdybym chciał, Czy coś byś przeciw miała ? Refren 1: Chciałabym, chciała Chciałabym, chciała Powtórzyć refren1 A gdybym był krogulcem, To co byś powiedziała ? I gdybym przyszedł z teczką Do łóżka i twego ciała? Powtórzyć referen1 A gdybym był młotkowym W fabryce z młotkiem szalał? To co byś powiedziała Czy coś byś przeciw miała? Refren 2: Drżałabym, drżała Drżałabym, drżała A gdybym musiał odejść Z teczką od twego ciała? Uciekać do robala To co byś powiedziała? Żałowałabyś... Je, a, je, a, je, a, je, le, Je, a, je, a, le, le, le, le Je, a, je, a, je, a, je, le, Je, a, je, a, le, le, le, le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
karaoke? to śpiewamy, na trzy. raz, dwa, trzy - i wszyscy razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Ciekawe czy jest w tym ukryty jakiś cel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stoję na ulicy z nią, stoję twarzą w twarz Ktoś przechodzi trąca łokciem, wzrokiem pluje w twarz Szeptem mówię: Mała patrz! Cywilizowany świat! Tam tam, tam tam ta ta ta tam tam Stoję na ulicy z nią, śmiechy wkoło nas Ktoś przechodzi trąca łokciem, pluje Małej w twarz Głośno mówię Mała patrz: cywilizowany świat Potem mu przestawiam nos, upadł ale wstał Dookoła głosów sto, ten w skórze to drań Padam dzisiaj byłem sam, Mała nuci to co ja Tam tam tam... Wtedy obejmuję ją odpływamy w dal Nie dochodzi obcy głos, wolno płynie czas\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Całkiem milutki ten Twój klimacik.Może uda Ci się zarazić nim mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Stare ale jare.Też lubię te starocie szkoda,że dziś już takich piosnek nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoże w kolorze czerwonym - Sztywny Pal Azji http://raphal.wrzuta.pl/audio/3VYeGKF3nd/sztywny_pal_azji_-_loze_w_kolorze_czerwonym To było łoze w kolorze czerwonym a to byl moj kolor ulubiony to tutaj stawalas sie kobieta zdradzalas mi swe sekrety To bylo loze w kolorze czerwonym a to byl moj kolor ulubiony to tutaj lezalas a ja calowalem twoj mokry brzuch calowalem To tutaj bylismy mezem i zona to bylo loze w kolorze czerwonym to tutaj bylismy mezem i zona a posciel plakala zakrwawiona To bylo loze w kolorze czerwonym a to byl moj kolor ulubiony to tutaj lezalas a ja calowalem twoj mokry brzuch calowalem To było łoze w kolorze czerwonym a to byl moj kolor ulubiony to tutaj stawalas sie kobieta zdradzalas mi swe sekrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnazima
Uwielbiam tę piosenkę :) Dla jasności tę ostatnią :) ta druga też ok, pierwszej nie cierpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
ładne :) Romantyk z Ciebie a tacy są już na wyginięciu. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk chyba juz nie... moze kiedys teraz bardziej realista.. walczacy o swoje.. :) jaki klimat w Polsce taka muzyka... to ponizej juz odchodzi w przeszlosc... Tak to się kręci: pobudka, marsz do robót, Akordy, nadgodziny! Bez ZUSu, bez wolnych sobót! Zamknięty obwód, w różnym wieku chłopów! Opór! Budowlanka – obóz Robocup’ów! Połowa bez rokowań! Na dachach zabudowań, Chcą coś zaplanować, chcę coś wyprostować! Zobacz z rusztowań szczytu, nie widać drogi do profitu! Bez sprytu! Nie widać rent, nie widać emerytur Na tym rysunku – zero szacunku, zero ubezpieczeń! Wypłaty cięte jak skretche, jak głowy ścięte mieczem! Anorektyczna kieszeń, stos wyrzeczeń, Bez urlopów i wycieczek! Ospali! Ich praca nie pozwala pospać! Eliminowani! Los nierówno rozdał! Niektórzy nie są zdolni by wziąć duży rozmach! Niektórzy nie chcą wiedzieć! Zamiast leżeć stanąć można w pionie! A ci co mają chęci, ich szansa tonie! Stworzeni żeby żyć w ogonie! Gryząc kromkę chleba gdzieś w wagonie! Popadając w agonię! Pogoda dla bogaczy nie jest po ich stronie! Ale nie wszyscy! Nie każdy tutaj wystygł, chociaż Gaża statysty nie wystarcza na żywot zajebisty! Bywa chłodno, zmarzną dłonią, nie zamarznie godność. Ref. Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram Mamy coś czego nie zabiorą nam Gdy wzrok przesłoni gęsta mgła Mamy swoje skarby Mamy coś czego nie zabiorą nam Tniesz zmęczonym autem polską szosę, a w głowie bitwa! Rzeczywistość nie jest aksamitna, jak gonitwa! Żeby tu wytrwać odsuniesz od pyska dzieci. Potomkowie ludzi bez nazwiska, bez pozycji! Skryci, gdy się nie ma czym poszczycić! Młody dostaje psychiczny wycisk od koleszków, którzy mają dzianych rodziców! Co się starają, o to jak ich w mieście postrzegają! Za rasę wyższą, wywyższą przez dorobek! Ojciec nosi sztywno kark i uniesioną głowę i twarz kamienną i szyderczy uśmiech! Świni przy korycie od niego nie odróżnię! I bywa różnie! Ale nie przesadź w interesach, w roli prezesa, nowobogackiego szefa, Który się znalazł w swoich wymarzonych strefach! Na głównym forum, gdy na mszy wymienia się sponsorów i dobrodziei I złodziei, co od poniedziałku przędą swej idei! Ej! Robactwo robi na twej glebie! Znają ciebie ludzie, Tylko to łączy mnie i ciebie, ale miej świadomość Dla nich jesteś nikim, sprawiedliwość dorwie cię jak wiking Weź od córki tę płytę, posłuchaj tej muzyki! Kiedy ci wlecą po długi panowie z ciemnej bryki, wszystko wezmą! My mamy coś co zostanie na pewno, skarby, których nie dosięgną! To są skarby, których nie dosięgną! Skarby, których nie dosięgną! Ref. Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram Mamy coś czego nie zabiorą nam Gdy wzrok przesłoni gęsta mgła Mamy swoje skarby Mamy coś czego nie zabiorą nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
taaaa.Dobór repertuaru idealny pod względem pogody:/ (niestety( Chociaż skoro jesteś Sprzedawcą Słońca to może sprzedaz mi mały kawałeczek?? Tak naparwdę to w każdym tkwi nutka romantyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajesz
się być fajny Sprzedawco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
mówiłam o sprzedaniu kawałeczka słoneczka ;) nie jasno to dałam do zrozumienia.Ale zamiast poddawac się nastrojowi tego niezbyt przyjemnego dnia ( wieczoru) to może w ramach małego bojkotu tym razem coś radosnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Aaaaaaaaaaaaaaa To jest takie staaaare.Ty rzeczywiście lubisz takie starocie?? To faaajnieeeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
nie sprzedaż mi słoneczka?? szkoda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
przecież to nic złego słuchać czegoś starszego. Bo tak naprawdę to wtedy była muzyka przez duże M a teraz to jest głównie komercja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da.da.da
:D Sprzedawco sprzedałeś mi pomysł na dzisiejszy wieczór dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
chyba nie masz dziś ochoty na pogawędkę ;)każdy czasem ma taki nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
o wszystkim i o niczym.Tak poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Lubię dyskutować i wyrażać swoje zdanie.Lubię rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
zgadza się,że przez muzykę można wyrazić siebie :)też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabidopsis
Myśliciel z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×