Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam takie pytanie. Bardziej bym chciała o odp doświadczonych mam wcześniaczków. Moja córka urodziła się o miesiąc za wcześnie. Słyszałam,że takie dzieci mają msc do tyłu i kiedy skończy roczek to dopiero się to wyrównuje. Moja córka ma 7 msc i siedzi ale jeszcze od czasu do czasu się przewróci na boczek a przecież takie dziecko już powinno ładnie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem mama wczesniaka ,ale mylisz sie mysląc,że 7 miesieczne dziecko juz samo ,stabilnie i bez przewracania siedzi.dzieci sa różne,a 4 tc przed czasem wcale nie jest tak dużo.Oba moje dzieciaki urodziły sie prawie 3 tyg przed czasem i syn siedział stabilnie maja niecałe 8 miesiecy a córka dopiero stara się nie wywrócic(ma 7 miesięcy).I mysle,że jeszcze to troche potrwa zanim usiadzie stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasnnnnnnnnne
3 tyg przed czasem . syn miał 8 miesięcy bez 5 dni i ...sobie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i masz racje. Jestem młoda i to moje pierwsze dziecko więc nie wiem ile dzieci mają jak siedzą ale zawsze słyszałam,że pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska synuska
dokladniee moj synus urodzil sie 2tygdonie po terminie a zaczol siedziec jak mial 7mesiecy i to nie tak stabilnie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×