Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradca_finansowy

Doradztwo finansowe

Polecane posty

Gość doradca_finansowy

Witam wszystkich, których zainteresował temat :) Chciałabym przedstawić wszystkim kim jest niezależny doradca finansowy. Większość z Was pewnie wie, że w krajach wysoko rozwiniętych większość ludzi ma własnego doradcę finansowego. Dlaczego? Ponieważ jest to ktoś kto za darmo martwi się o to co zrobić, żeby twoje finanse były bezpieczne. Dlatego chciałam zachęcić do kontaktu mailowego na adres iwanici@op.pl. Naprawdę możemy pomóc w spełnieniu marzeń i zabezpieczeniu przyszłości :) Pamiętajcie doradca finansowy jest niezależny, dostosowuje swoja ofertę indywidualnie dla każdego i nie pobiera za to opłaty. Poza tym, własny doradca daje wam poczucie ekskluzywności i z własnego doświadczenia wiem, że pomaga w najtrudniejszych sytuacjach. PAmiętajcie 1 mail, 0 kosztów. Gwarancja profesjonalizmu gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku.......
akurat niezalezny!!! co za brednie !! Reprezentujesz tylko jedna firmę (bo zgodnie z ustawą innej nie mozesz, wpis do KNF musisz miec podpisany tylko z 1 firmą, czyt. Towarzystwem!!!).. Wiec az taka niezalezna nie jestes, porownujesz oferte innych towarzystw do swojej, ktora zazwyczaj jest najlepsza.. i ot tak sobie dzialasz jako niezalezny doradca finansowy zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca_finasowy
I tu się pojawia nieumiejętność rozróżniania pojęć. Nie pracuję dla firmy ubezpieczeniowej. Niezależny doradca analizuje wszystkie możliwości rynku finansowego dla konkretnego klienta. Nie ma podpisanej umowy z konkretnymi firmami. Dlatego uważam za żenujące wypowiadanie się na temat, o którym się nie ma pojęcia. Przecież jest różnica między agentem ubezpieczeniowym a doradcą. Radzę poczytać fachową literaturę, a dopiero potem wypowiadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Witam. Mam pytanie czy trudno być takim doradcom finansowym, miałem interview z jednym z wiekdzych banków oferują samochód i trzeba otworzyc działalnośc i to mnie nie martwi chodzi mi o to jak pozyskać klientów, i czy jest to łatwe. Bardzo proszę o odpowiedź. Serdeczne dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
prosze niech ktoś coś napisze na en temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradztwo
jak się w tym czujesz to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Myślę że się czuję tylko obawiam się jak czy bede w stanie pozyskać jakichś klientów, nie wiem jaki jest tam system prowizyjny i czy sa jakieś limity, może ty wiesz jak jest tak ogólnie. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhkuoibn
Nie pisz na tym forum nic co nie jest głupia tyrą na etacie, bo cię zaraz zaplują i zwymyślaja od najgorszych!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SESJA2007
Z klientami jest trudno. Ciężko namówić ludzi .Ja zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Myśle że może spróbuje moja dziewczyna zaprpoponawała że bedzie dzwonić haha do klientów i ich umawoać hahaaha ale czy to jest takie kolorowe to nie wiem zobaczymy. Jak ktoś by miał coś do powiedzenia jeszcze w tym temacie to zapraszam do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panjanekpan
Jeżeli macie problemy finansowe z zarządzania finansami swoimi i swoich firm zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą produktową Help Finanse. Jesteśmy firmą doradztwa finansowego. Prowadzimy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla klientów biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług o charakterze finansowym. Na chwilę obecną współpracujemy z wiodącymi firmami w sektorze doradztwa finansowego, towarzystw ubezpieczeniowych, energii oraz telekomunikacji w Polsce, zapewniając dostęp do pełnego portfela produktów i usług. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług na naszej stronie internetowej help - finanse . pl oraz do kontaktu z naszymi ekspertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturKuć
Korzystam z usług help -finanse i jestem zadowolony z ich usług. Inwestuję trochę moich oszczędności i wiem, że z tą firmą na pewno nie stracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziękujemy za zaufanie. W przypadku jakichkolwiek problemów w sprawach kredytowych pomocą służy Help-finanse.pl. Dobrze przeszkoleni specjaliści służą poradami na wielu płaszczyznach zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasze doświadczenie procentuje kolejnymi zadowolonymi klientami. Chętnie rozwiążemy wszelkie problemy.. Pozdrawiamy, Help-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpytaj u Andrzeja Lewańskiego, ja z jego pośrednictwa korzystałem przy swoim kredycie. Miły facet, wszystko na spokojnie tlumaczy, jak mi coś nie pasowało w umowie to mnie nie zlał, tylko punkt po punkcie wszystko wyjaśnił. Mam do niego numer na kom 502739445, najlepiej dzwonić w jakiś normalnych godzinach na tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×