Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blizniaczek22

sprzedam biustonosz z triumpha za 38 zl

Polecane posty

biustonosz kupiony niecaly rok temu w sklepie triumpha (model 09 WHUD) rozmiar 80 A, ale idealny bedzie dla pan noszace 75 B (takie wieksze 75 pod biustem). biustonosz byl tylko pare razy ubrany. jesli ktos bylby zainteresowany prosze o kontakt:) hexa69@wp.pl wysylka bedzie gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80A i 75B to dwa zupełnie różne rozmiary. Biorąc pod uwagę paskudna rozciągliwość Triumpha 80A będzie na jakieś 90cm pod biustem (mierzone bardzo ciasno i na wydechu) i 92-94 cm w biuście. 75B odpowiednio ok. 85 cm pod i 89-91 w biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz porównanie z…? Ja mam pod biustem, bardzo ciasno i na wydechu, 78-79 cm i z Triumpha dawno zrezygnowałam, bo zdecydowana większość 70 jest za luźna (niektóre mogłabym swobodnie na biodrach zapiąć!). Lepszej jakości materiały ma zwykła polska niedroga Melissa…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie z ta rozciagliwoscia, kupowalam ten biustonosz kiedy mialam pod biustem 79 cm i byl dobry na 3 zapieciu. teraz nosze 75 i rowniez nie zuwazylam aby jakos sie rozciagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide o zakład, ze on się rozciąga do co najmniej 90 cm…Ale tego przecież nie napiszesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos bylby zainteresowany to aby nie kupowac kota w worku warto wczesniej przejsc sie do sklepu i sprawdzic jak wyglada, jak lezy i jak sie rozciaga dany model i rozmiar. a czy sie rozciaga do 90 cm- szczerze to nigdy nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacietam, bo przez głupie tabelki triumpha i takie jak powyżej \"doradzanie\" 80% kobiet rozpłaszcza sobie piersi w złych stanikach. Zobacz tu, jak wyglądają dziewczyny w DOBRZE DOBRANYCH obwodach (głównie 60-70) i miskach: http://tiny.pl/j8c6 a tu zobacz jakie sa realne obwody niektórych stanikow: http://tiny.pl/156z a potem odnieś to do powyższej oferty. Zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Ciebie to kurwa obchodzi:o ?? nie wiem po co sie wpychasz na ten topik tej dziewczyny ktora chce sprzedac ten stanik masz cos nie tak z glowa? a ja osobiscie nosze tylko staniki triumpha i nie zauwazylam zeby jakos mi biust spłaszczaly a zeby dobrac dobrze stanik to kurwa nie trzeba znac jakis pieprzonych dabelek tylko wsystarczy zmierzyc i zobaczyc jak miseczkis ie ukladaja o maryyjoo skad sie tacy luzie biora na tym swiecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynkowa_kobita
ja tam kupuję biustonosze na rynku za 10 zeta..a jak sie trafi to nawet i za 8...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w lecie to świetnie widać « jak się miseczki układają » - te piersi wyłażące pod pachami, góra i dołem, te zapięcia staników na karku, te male biusty rozsmarowane a duże podskakujące przy każdym kroku…to tylko trzeba umieć dostrzec… blizniaczek22 chodzi o to, ze szkodzisz dziewczynom wprowadzając je w blad, z czym ja walczę np. tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567 Nie jest to atak personalny, tylko element wojny z « systemem » ;) I serdecznie zapraszam Cię do zweryfikowania rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farminka24
best bra ja mam w takim razie do Ciebie maly interes:) pomoglabys mi dobrac rozmiar stanika i zaproponowala jakas firme? pod biustem mam 77 cm a w biuscie 89cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farminka24
i jeszcze jedno pyt. co myslisz o stanikach marks&spencer z allegro za niecale 10 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best Bra, ty poważnie masz jakiś problem. Jeżeli dziewczyna pisze że potrafi dobrać dobry stanik, to czemu jej na siłe wciskasz że nie potrafi? Bo nie nosi tej twojej Freyi czy Panache czy jak sie tam nazywają te twoje ulubione marki?? Jak umie dobrze dobrać, to czemu do cholery jestes tak pewna że jej \"biust wyłazi górą i dołem, i jest rozsmarowany\" :| . Naprawdę masz coś nie tak z głową. Na początku myslalam ze to takie twoje nieszkodliwe dziwactwo, a teraz widze że jestes tak narwana na gnojenie wszystkich którzy noszą triumpha czy inne, zwykle staniki ze najchętniej byś pozabijała. Ich sprawa co noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n wlasnie tez tak uwazam nie rozumiem dlaczego best bra uwziela sie tak na Triumpha........? ja nosze staniki tylko tej firmy i uwazam ze sa absolutnie warte swojej ceny........pozatym jakos ktyos faktycznie jest taka lamaga ze sobie stanika nie umie dobrac to zadna firma mu w tym nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ja nosze ze zwykłych sklepów, nawet z targów i też jakoś nigdy mi nic nie wystawało, zapięcia nie miałam na karku i ogólnie wszystko gra. Ale jej sie wydaje ze tylko ona umie dobrac stanik i ze liczą się tylko firmy które ona ubóstwia. I głosi tez ciekawe poglądy ze np. praktycznie nie ma osob o rozmiarze 75B :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie uwzięłam się na Triumpha jako firmę tylko po pierwsze traktuję ich przykładowo, bo w powszechnie jest uznawany za tiptop, a po zwracam głównie uwagę na ich rozmiarówkę i na powszechne wciskanie staników w złych rozmiarach (mnie też dlugo tabelki i „wykształcone” ekspedientki wciskały 75B/80A i o dziwo byłam pewna, że toto dobrze leży… to było jeszcze może rok temu). I temu służył mój pierwszy post: zwróceniu uwagi, że wbrew tabelkom i autorce posta 80A nie jest to biustonosz dla osoby mającej 80 czy „większe 75” pod biustem. Nie chciałam mieć kolejnej „klientki” skarżącej się na „szeroko rozstawione” piersi (dobrze, jeśli jeszcze jędrne). I gdybym miała z 5 cm więcej pod biustem to sama bym pewnie niektóre staniki Triumpha nosiła – czemu nie, bywają zgrabne (np. ostatnia Miss Starlett – tak się chyba nazywają)? Albo gdyby Triumph miał rozmiar 65F. Teraz po prostu nie mogę wziąć poprawki na rozciągliwość ich materiałów i jedyne co mi pozostaje to ostrzec inne kobiety przed błędem. Firm przerzuciłam już mnóstwo, bo myślałam, że z niecałymi 80 cm pod biustem mam wybór w bieliźniakach. I niestety nie mam, bo większość 70 jest za luźna. O tym, że 99% oferowanych 70D/E ma miski wypchane gąbką (a ponoć D to już taki duuuuży biust…) nie wspomnę. Nikomu nie bronię kupować Gai, Konrada, Triumpha czy nie wiem czego – ja tylko uczciwie ostrzegam, że ich obwód 70 jest przeważnie dla całkiem przysadzistej kobietki. A że moim zdaniem oferowana jakość i rozmiarówka nie są warte 100 zł za stanik to już inna sprawa – to moje osobiste odczucie. PS. Freya czy Panache też mają staniki mniej lub bardziej udane i np. taka prześliczna Arabelka rozciągliwości dorównuje Triumphowi. Ale to mi nie przeszkadza – rozmiarówka jest na tyle obszerna, że można tę niedogodność ominąć. I żeby było jasne: ja staram się pisać ogólnie i traktować innych z szacunkiem. To Bułeczka z Czekoladą zaczęła argumentację personalną (ja mam 1 stanik i ojej, jest OK, ja umiem dobierać…), Jeśli dla kogoś moje wypowiedzi to „gnojenie” i zasługuje na epitety z gwiazdkami oraz wysyłanie mnie do psychiatryka to cóż... Świadczy to o Was. Ja nie będę tropić Waszych wypowiedzi by znaleźć Wasze „dziwactwa” (a nie wątpię, że pewne z Waszych „pasji” mogłyby być dla mnie równie „zabawne”). EOT ---------------- farminko, Na początek i w anglikach, i w firmach polskich próbuj 70D. Zakładaj i sprawdzaj staniki zgodnie z tymi wskazówkami: http://tiny.pl/jkrl http://tiny.pl/5dwp Nawet w tym tak „tępionym” przeze mnie Triumphie możesz znaleźć coś ciekawego – jeśli nie masz na żebrach sadełka to niektóre 70 mają szanse pasować, zwłaszcza na początku, zanim Ci się zmienią obwody (to często „skute uboczny” dobrania rozmiaru: piersi wracają na miejsce i pod biustem obwód się zmniejsza, a w biuście nieco przybywa). Przymierzając stanik poświęć mu trochę czasu: zbierz porządnie piersi do miseczek, potem pochyl się nagle i wyprostuj, podskocz, podnieś ręce etc… Jeśli po takich akrobacjach piersi zostają w miskach jak w momencie ich ułożenia a obwód nie poruszył się to stanik jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie jestem dla Ciebie buleczka z czekolada jak nie umiesz dobrze francuskiego to sie nie odzywaj :o po za tym skad wiesz ile ja mam stanikow triumpha? i mi kurwa nie bedziesz mowila czy ja umiem dobierac staniki czy nie to jest twoj jebany problem jak do wyboru stanika jest Ci potrzebna ekspedientka!!!!!!!! mam oczy i widze jak stanik lezy w przymierzalni.....i to chyba nie jest nic trudnego.......przynajmniej dla normalnej osoby widzialam przykladowa strone jaka podlas ktora ma niby pomoc w doborze stanika i co tam znalazlam? informacje ze zapiece stanika nie moze byc za wysoko? abo ramiaczka zbyt krotkie? no wybacz ale to kazdy idiota wie:o jezeli ty musialas sie tego wszystkiego uczyc to gratukuje:o wybaczcie ze mnie tak ponioslo .....................ale z nia sie chyba inaczej nie da:o ekspertka od stanikow ...........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze jakieś 80% kobiet potraktowałaś właśnie od idiotek (przyjrzyj się latem czy „to nic trudnego\")? Nie przyszlo Ci do łepka, ze skoro takie strony jak stanikomania, biusciaste czy blog Besame odnotowują setki wejść dziennie, ze skoro na biusciastych watki rozmiarowo-doradcze puchną, ze skoro na kafe watek stanikowy ma już prawie 200 wpisów, ze skoro powstają nowe sklepy z obwodami od 60 i miskami do K, ze… naprawde nie przyszlo Ci do łepka ze to wszystko o czymś świadczy PS. Gratuluje \"kultury wypowiedzi”. PS2. O mój francuski się nie martw, znam lepiej od Ciebie, tak, jak i zasady kulturalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ciekawa
to mowisz ze majac pod biustem 75 cm (ciasno na wydechu) i 90cm w biuscie mam nie nosic 75 B??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakas dziwna manie wmawiania ludziom ze czegos nie umieja a ty jestsz zasranym ekspertem!!!!!!??????? najpierw mi pieprzysz ze nie umiem stanika dobrac a potem pierdoli ze ja francuskiego nie umiem a skad Ty do huja mozesz to wiedziec? no powiedz mi? skad TY mozesz to wiedziec czy ja umiem sobie dobrac stanik czy nie? i czy umiem mowic po francusku? i jeszcze mnie u smie pouczac o kulturze wypowiedzi :o wiem ze teraz moze sie kulturanie nie wyrazam ale jak czytam wypowiedzi to mnie krew zalewa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa ciekawa, masz nie nosić ;) 70D polskie i ang. powinno być dużo lepsze, a z rozciagliwcow ang. i avocadowe 65(30)E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzysz pod samymi piersiami. Przykładasz miarkę (pilnuj, by była poziomo), robisz wydech, ściskasz się miarka i odczytujesz wynik. W biuście mierzysz się juz swobodnie, bez ściskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×