Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasne jasne

dlaczego faceci tacy są?

Polecane posty

Gość jasne jasne

mam pytanie. Dlaczego gdy związek się rozpada, gdy dwoje ludzi, którzy się kochają pewnego dnia się rozstaje- to kobieta wszystko przeżywa? płacze, wspomina cierpi, ból jej rozrywa serce, a facet zachowuje się jakby go to niewiele wszystko obeszło?normalnie umawia się z kumplami na piwo, wódkę bilard, piłkę, mecz czy cokolwiek?! Czy faceci udają miłośc i zaangażowanie? Dodam, ze nie pierwszy raz coś takiego zaobserwowałam i po prostu to zjawisko jest dla mnie nie do ogarnięcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
A co ma w poduszke płakać? Nie ta, to inna, nie ma co sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbke
facet kocha wtedy gdy jak mu nie dasz przez miesiąc to nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myśle ze jednak
faceci napewno przezywaja rozstanie wewnątrz siebie, o chyba ze sie trafi na takiego bydlaka co nie ma serca, który tylko dazył do rozstania to napewno go wszytsko bedzie zero obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesaz
Bo faceci nie moga okazywac uczuc. Gdy facet placze, to zaraz jest nazywany ciotą. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dla Ciebie do ogarnięcia z prostego powodu: nie jesteś facetem i szlus. Finito. PS. To wcale nie oznacza, że nas nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty wypisujesz? Nawet nie wiesz jak ja strasznie przeżywałem moje rozstanie z kobietą. To ona od razu poszła do innego i po niej to wszystko spłynęło. Oczywiście ja nie dałem jej po sobie poznać, że cierpię, zadusiłem to w sobie, przeczekałem i tyle. Ale to nie znaczy, że \"w środku\" nie było mi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×