Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna159

***CILEST***WASZE ZDANIE NA TEMAT TYCH TABLETEK

Polecane posty

Gość smutna159

DZIS BYLAM PIERWSZY RAZ U GINEKOLOGA.PRZEPISAŁA MI CILEST ALE NIE PODAŁA WSKAZÓWEK ICH BRANIA...DO TEGO WYRYŁA NADŻERKE.STRASZNIE SIE MARTWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się tylko zajmij się tym i nie możesz tego zostawić bez leczenia a jeśli nadżerka jest mala to mogą być tylko leki i po sprawie tylko kontroluj to u lekarza. A co do CILEST brałam go 10 lat i spoko bez tycia i boleści tylko na początek bardzo dokładnie opserwuj swoje ciało i jak tyko zaopserwujesz coś nie tak to powiedz to lekarzowi. Przeczytaj ulotkę bardzo dokładnie. Lekarz powinien powiedzieć ci w którym dniu cyklu powinnaś przyjąć pierwszą pigółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
zawroty głowy, bolał mnie brzuch i strasznie dziwnie mi po nich bylo :/ a potem ginek przepisał mi microgynon 21 i jest juz ok od roku biore :) a z cilestem to przez 2 miesiace wytrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkk
dla mnie te tabletki ost badziewie, przepraszam za określenie ale strasznie na nie reagowałam:mdłości,większy apetyt i co najgorsze naczynka krwionośne zaczeły mi pękać na nogach.Na Ciebie może będą działąć inaczej oby , wprzeciwnym razie leć do lekarza niech Ci zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyno zmień lekarza !! Dzis juz sa nowe tabletki 4 generacji co nie nawadniaja organizmu woda >Poczytaj jak wiele dziwczyn przytyło no cilescie .Ja odradzam brania tych tabletek.Idz prywatnie do lekarza,niech ci zrobi badania i wywiad ,hormony to nie cukierki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez je dobrze toleruje.. Widac niektore nie wiedza ze tabletki dobiera sie indywidualnie. Dla jednej moga byc dobre a dla innej nie. Glupia jestes effinkaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w trakcie pierwszego op
akowania i jest ok trochę mnie wysypało na twarzy ale zawsze tak miałam w czasie okresu i kilka dni się utrzymywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
ja biore cilest od kwietnia 2006 i nigdy nie mialam zadnych objawow,czuje sie swietnie...zadnych bolow glowy,zadnego bolu brzucha,krotkie i skapie krwawienia..na dodatek jeszcze schudlam...wzrosla mi ochota na sex 100krotnie(teraz troche mniej mam ochote na sex bo biore tez inne leki,ale to jeszcze tylko kilka dni) tak,tabletki antykoncepcyjne dopasowne sa do organizmu... a wskazania ustalasz sobie mniej wiecej godzine brania moze byc rano wieczorem...bierzesz przez 21 dni robisz przerwe 7dni (w ciagu 7dni powinnas miec krwawienie) 8dnia zaczynasz nowe opakowanie..nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna159
dziękuje dziewczyny....wielka buzia dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×