Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staniczek bielusi

Jaki biustonosz w okresie ciąży najlepszy?

Polecane posty

Gość gośćtysiu
Sportowy top polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś z tym spamam Yaj szajsu! Kuźwa, wszystkie fora ostatnio zapuerdalacie tymi żałosnymi reklamami... WON!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamsko
Jak dobierasz stanik na czas ciąży musisz zwrócić uwagę na to czy jest dobrze zabudowany z przodu i z tył oraz czy ma grube ramiączka (najlepiej z poduszkami)- to zapewni Ci dobrą stabilizację piersi, odciąży kręgosłup i zmniejszy poziom zwiotczenia piersi. Z dostępnych produktów wg mnie najlepiej sprawdzają się te od YajLee. Dodatkowym atutem tych staników jest to, że dobierając rozmiar musisz tylko zmierzyć obwód pod biustem (porównujesz z tabelą rozmiarów), a proces rosnących piersi nie ma znaczenia, bo miseczka stanika dopasowuje się do rozmiaru biustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamsko, dzięki. Dzięki. Dobrze wiedzieć z pierwszej ręki, że to jest wyjątkowe BADZIEWIE. Czemu badziewie? Ano, każda choć trochę myśląca kobieta wie, że żaden stanik, a już na pewno nie ten na czas ciąży i karmienia, nie może być "dopasowujący się"!!! "Dopasowująca się miseczka" oznacza potwornie rozciągliwy, tragicznej jakości materiał. Rozciągliwy materiał = zerowe podtrzymanie. Zerowe podtrzymanie równa się rozstępy i obwisanie biustu. Nie wiem, czy jesteś tak naiwna, że to w dobrej wierze kupiłaś (jeśli tak to natychmiast się tego pozbądź!!!), czy po prostu jesteś opłaconą spamerką, ale jakby nie było piszesz o czymś KOSZMARNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam ostatnio od Allesa, a potem kupiłam od nich też do karmienia i super sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu przylazla spamerzka kuvrvva od sraaaylesa pechowiec.gif WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doradzicie jakieś dobre biustonosze do karmienia? Wolicie usztywniane czy miekkie? 

Osobiście uzywam z Gaia 🙂

Sama mam półusztywniany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×