Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka_katowice

pilne!!!! Sonar - Laboratorium cyfrowe Kodak Express K-ce 3 Stawy

Polecane posty

Gość agnieszka_katowice
szanuj się dziewczyno i poszukaj lepiej płatnej pracy niz marne 600zl no chyba ze w empiku zatrudnia cie na pełny etat to 1000zl na reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuzuzu
Wątpie,aby w Labie dawali jakieś kokosy. W Polsce wszędzie marnie płacą. Mnie nie zależy na jakiś ogormnych smumach,bo w nie nie wierzę. Nie mam wyższego,wiec nic nie znajdę. Poza tym siedzenie w domu mi bokiem wyszło. Ostatni rok temu pracowałam i mam dość tej nudy. Na rozmowie do Empika zapewne jak tą rozmowe sie przejdzie,to sie dostanie na troche ta robote. Do K-c moge pojechać i moge na 1 spojrzenie sie nie spodobać,jak w Fotojokrze kierowniczce,bo nawet nie powiedziała czy zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuzuzu
Poza tym ja nie szukam koniecznie pełnego etatu. Wystarczy mi 6 godz. dziennie. w Empiku. A Ty na jakim dziale pracowowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_katowice
i jak byłas na tej rozmowie na 3 stawach? a moze zdecydowalas sie na empik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie tam szukają do pracy na Czeladź w ogłoszeniu 1600 brutto,ale zapomnijcie o takiej kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jah jest prezydentem
W sumie mnie tez ciekawi ile by dali bo umiem obslugiwac fotolab, Photoshopa, Corela i Uleada. I czy daja normalna umowe o prace czy smieciowki, bo jak placa do bani albo smieciowki to sie z kumplem zakrecimy kolo franczyzy i otworzymy wlasny biznes. Tylko ze widzialem w zeszlym roku w Czeladzi w M1, gdzie maja oddzial, jak sie jakis bucowaty gosciu, chyba kierownik, dowalal chamsko do wydyganego pracownika. Nie zwrocil uwagi, ze klienci i postronne osoby stoja obok i sluchaja i wypadaloby nie prac publicznie brudow. No ale moze cos sie zmienilo na plus od tamtej pory. Moze w Kato jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefistooooo
Typowy obóz pracy. Dno. Szefostwo z lekka niepoważna (delikatnie ujmując)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×