Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczewka

czuje sie samotna kto chce ze mna pogadać?

Polecane posty

Gość mikimiki***
ja moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugnienius
a jestes dziewicą ? ROzmawiam tylko z dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
samotna to mało powiedziane.najpierw sie wypłakałam-dawno tak mi łzy nie leciały, a potem wypiłam piwo by móc spojrzec w lustro i zaakceptowac zapuchniete oczy tego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
nie jestem dziewica, a to ma jakies znaczenie? one inaczej mówia i czuja? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimiki***
a co sie stalo, ze plakalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugnienius
niedziewice mają nieczysty umysł i są bezwstydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
zepsuł mi się zwieracz :( muszę go teraz agrawką spinać ,już nigdy więcej analu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
nie mam pracy-wysyłam cv ile sie da i gdzie sie da i nic bo nie mam doświadczenia facet czesto pije bo robote ma kiepska-pod wzgledem ilości stresu, wiec jak wraca to pada.czesto kupuje to co chce, ale to nie daje mi radości, bo ja nie moge nic dać od siebie w efekcie tego wszystkiego czuje sie samotna i nic nie warta ludzie sa szczesliwi,wszyscy na około jeżdza na jakies małe i duze wycieczki i ogolnie jest im lzej a najgorsze jest to ze prawie co noc mam jakies dziwne koszmary i wstaje zmeczona-zreszta zastanawiam sie po co wlasciwie sie budze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
podszywy na mnie nie dzialaja chocby wypisywali nie wiadomo co,mam takiego doła ze nie ruszaja mnie szczeniackie teksty-wyrosłam z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
chcialam przygarnac kota, wiecie taki maly przyjaciel ktory kazda łze zrozumie i przyjmie, ale niby za co pojde z nim do weterynarza jakby cos sie dzialo? nie moge ciagle ciagnac kase od mojego faceta. kazdy dzien jest dla mnie przymusowym dniem życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugnienius
ciesz sie z tego co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
kiedyś sie cieszyłam ale nie moge ciagle brac i brac. chciałabym byc komuś potrzebna, a w tej chwili po co komu osoba ktora nie dokłada sie do wydatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtusiaaaa
Posłuchaj - podobno "szczęście wybiera zaradnych a nie bezradnych" musisz codziennie wstawać z uśmiechem i wierzyć, że to będzie dobry dzień a tak się stanie :) to , że nie znalazłaś dziś pracy to nie znaczy, że nie znajdziesz jej wogóle - najważniejsze, że szukasz, że chcesz a nie siedzisz z załamanymi rękami - jak właśnie zaczynasz. To że nie pojechałaś na wycieczkę mniejsza lub wiekszą jak piszesz nie oznacza, że nigdy tego nie zrobisz :) CIERLIWOŚCI I OPTYMIZMU życzę :) wiem czasem jest smutno i nie tak jakbyśmy chcieli , ale życie nie jest takie jak chcielibyśmy - jest zupełnie inne, ale nie znaczy , że gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
a teraz jeszcze przyniósł zaproszenie na wesele i to w grudniu.to jakis koszmar wydatkowy. kejtusiaaaa bardzo Ci dziękuje za te słowa.Tak do tej pory wierzyłam ze bedzie dobrze i kiedys wstając raniutko-nie spie do południa mimo ze nie mam pracy-pomyslałam "kto rano wstaje temu Pan Bóg daje' i co? myjąc szklanke tak sobie rozwaliłam palca że mdlałam w oknie a ból był okropny...to mi dopiero Pan Bóg dał na "dobry' początek dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
wszyscy poszli spac i znow sama zostałam...taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
spoko możesz być i Ty-przynajmniej ktoś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotttka 30
jedno jest pewne,kiedy Pan Bog zamyka drzwi to...otwiera okno:D Lepsze jutro jest na wyciagniecie dloni:D tylko......musisz starac sie to zauwazyc,powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja ja ja nie czuję się sam
otna. za to ty się nie za bardzo dobrze czujesz. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczyyyyyyy
mógłbyś, co nie znaczy ze mog łeś. zdajac se sprawę z 'fanaberii', głupio brzmi ale. ooobra. trochę szkoda, ale pomysł z tym podszywem nietrafiony. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
sexik jakis moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
motylkowa i Margotttka 30 WIELKIE DZIEKI za ciepłe słowa,wczoraj poszłam już spać, a właściwie poprzerzucać sie z boku na bok...dobrze ze dziś rano słońce chociaż na chwilkę wyszło zza chmur.I faktycznie mam wiecej niż niektórzy i doceniam to, ale może nie są to rzeczy ktore daja poczucie własnej wartości.Są dni że nad tym pracuję, ale gdy nie widać efektów, pojawia sie taki dzien jak wczoraj.Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehaw
szukasz kogos na seks? (forum erotyczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×