Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3698V

!!!opinia o ginekolog HANNIE PIECHOCKIEJ warszawa wańkowicza 7

Polecane posty

Gość 3698V

Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Lekarka ...
Zawsze można liczyć na jej pomoc i radę. Dobra i sympatyczna. Dużo pracuje i jest trochę zabiegana ale skrupulatna. Miałam za sobą jedną stratę kiedy poznałam panią doktor, pomogła mi się z tym uporać, dała wskazówki co dalej. Pomogła walczyć o kolejną ciążę, którą obecnie mi prowadzi 7 mc - i wszystko jest w porządku. Nie naciąga. Pracuje także państwowo jak chcesz to dam Ci namiar. Mam nadzeję, ze Ci pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3698V
Dziekuję za opinię wczoraj byłam u niej na wańkowicza :) Była faktycznie bardzo miła zrobiła mi mnustwo badań i co jest faktem zapłaciłam naprawdę mało ( aż byłam zaskoczona ) Fajnie ze prowadzi Ci ciażę :) Ja też się zastanawiam nad drugim dzidziusiem ( w pierwszej ciązy miałam problemy lekarka nie rozpoznała u mnie gestozy ) i rozmawiałam na ten temat z panią Hanną i powiedziała ze niema zadnych przciwskazań abym miala kolejne dziecko ,bo mozna podawac mi leki że prawie nie odczuję zatrucia ciążowego :) 🌼 jak mozesz to napisz mi gdzie ona przyjmuje państwowo bo nawet się jej niespytałam taka zadowolona wyszłam z gabinetu:) ❤️ DZIĘKUJĘ ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ POZDRAWIAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśkax
Dziewczyny jak mogę prosić to podajcie jakieś namiary na tą gin:) Tez miałam problem i teraz staram się o dzidzie jesli ona jest taka dobra to sie do niej wybiorę ( tez jestem z wawy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla olla
Ja też prosze o namiar ,domyślam sie ze wańkowicza 7 to prywatnie ,a państwowo to gdzie przyjmuje ? dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Lekarka ...
3698V - Cieszę się, że jesteś zadowolona, ja też ostatnio byłam u pani doktor na Wańkowicza. Ja chodzę do niej państwowo do dawnego PCK obacnie nazywa się bodajże Lek czy Lek Med - już kilka razy zmieniali nazwę. Przychodnia ta jest na terenie Onkologi przy Roentgena na warszawskim ursynowie. Nie wiem jak jest w innych przychodniach ale tu umawiasz się na wizytę a jeśli jesteś w ciąży którą prowadzi ci pani doktor to potem nie masz już problemu z oczekiwaniem na wizytę, bo doktor sama wyznacza ci kolejny termin i wpisuje ci go w kartę. Trochę pogmatwałam ale chywa wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3698V
Super Lekarka :) dzieki faktycznie okazala sie bardzo fajna:) Juz sobie zanotowałam adresik państwowy choć na takie badania jakie mi wykonala prywatnie ( 130zł ) to tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANKA MANIKA
Wielkie dzieki ja też jestem z Warszawy i ciężko jest o dobrego gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×