Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

peeling

Polecane posty

Gość widzę że firanka..
ty się wiecznie odchudzasz... kiedy nie wejdę ważysz coraz więcej... odchudziłabyś się raz a dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamówiłam
kawa zaparzona sypana + zel pod prysz.albo sól kuchenna zmieszana z zelem pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja odp
fusy kawy+ oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwilkę
peeling z owocem granatu z avonu -super zapach i działanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Czerwone wino - peeling do ciała z pestkami winogron 600g BIELENDA Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dla każdgo rodzaju cery. Doskonale oczyszcza i wygładza skórę, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry, działa antyrodnikowo, przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych. ... więcej 2 Peeling krystaliczny do ciała z solą morską 600g Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i do każdej cery. Oczyszcza i wygładza skórę, pobudza mikrocyrkulację, zmacnia i ujędrnia skórę, delikatnie natłuszcza, optymalnie nawilża, przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych. ... więcej 3 Peeling cukrowy do ciała (trzcina cukrowa) 600g Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dla każdgo rodzaju cery. Oczyszcza i wygładza skórę, pobudza mikrocyrkulację, wzmacnia i ujędrnia skórę, delikatnie natłuszcza, optymalnie nawilża, przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych. ... więcej WIĘCEJ INFORMACJ NA STRONIE www.monimar.pl Polecam te peelingi są rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×