Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

czy mogę przejść od razu z Nan1 na Bebilon2?

Polecane posty

Podpowiecie??? Mały skończył dzić 4 miesiace i mam dość Nana i zielonych kup po nim... chcę przejść na Bebilon2...czy mogę tak od razu??? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my przechodzilismy z nutramigenu 1 na bebilon 2 i to wygladalo tak ze najpierw przeszlismy na nutramigem 2 a potem dopiero na bebilon 2. nie wiem moze z nutramigenu to co innego bo to specjalistyczne mleko. A dlaczego chcesz podawac bebilon a nie nan 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że wydaje mi sie lepsze, no i kupki po Nanie ma takie zielone, brzydko pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie*
nan jest syfskie-polecam bebilon,bebiko (tansze a dobre)mozesz od razu zmienic rodzaj mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej tez nan nie podchodzil mimo ze 3 razy próbowalam go podac. Po bebilonie bylo wszystko ok a teraz zmienilismy na bebiko i tez jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się da zrobić ale powoli
Dosypuj do NAN codziennie jedną miarkę Bebilonu, a NAN o jedną mniej. W ten sposób organizm dziecka nie zareaguje gwałtownie. Tak w 4 dni przejdziesz na bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
ja przeszlam tak tylko na odwrot z bebilon na nan- bo ten byl lzejszy dla malego brzuszka ;) polozna mi to doradzila i nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny zauwazcie ze to nie tylko zmiana firmy ale tez zmiana mleka na nastepne! ja bym przecghodzila tak jak napisalam w 1 poscie bo mleko nastepne ma troche inny skład niz mleko poczatkowe. a mleka poszczególnych firm tez rożnia sie sklądem dlatego najpierw bym zmienilą na mleko nastpne nan a po 2 tyg na inna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×